TOALETA TURYSTYCZNA PRZENOŚNA KLEAN CONTOR +WKŁADY (6542577662)

zakończona
100,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Krotoszyn
  • stan: używany
Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Sprzedam toaletę turystyczną, przenośną

firmy Klean Contor

Lidbag

+ 16 wkładów oryginalnych Lidbag

starszy model, produkowany z myślą o jachtach

toaleta nowa, na klapie jeszcze folia,

posiada zarysowania powstałe na magazynie, zakurzona

dlatego sprzedawana jako używana

Wystawiam paragon, lub na życzenie klienta rachunek uproszczony

Zapraszam do zakupu

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 697932122wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Każdy zakupiony towar, możecie Państwo zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Pokrywacie jedynie koszt przesyłki. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru w stanie nie w skazującym na użycie. Pieniądze za odesłany towar zostaną przesłane na wskazany przez Państwa konto w ciągu 7 dni roboczych liczonych od dnia, w którym przesyłka zwrotna zostanie dostarczona do mnie. Nie ma możliwości zwrotu z widocznymi wadami użytku lub uszkodzenia. Zwrot towaru: Klient może zwrócić towar do 14 dni od daty zakupu. Zwracany artykuł nie może mieć śladów używania, uszkodzeń. Formularz zwrotu towaru: FORMULARZ ZWROTU TOWARU Numer aukcji: ...................................... Data zakupu: ....................................... Numer faktury /paragonu: .......................................................... Imię i Nazwisko:................................................................................ Adres:.............................................................................................. ....................................................................................................... Telefon: ................................................ Email: .................................................. Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy: (zwrot możliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta) nazwa Banku: ....................................... Numer rachunku: ....................................................................................................... Nazwa towaru: Ilość: Cena brutto: Przyczyna zwrotu: .............................................................................................................................................................................................................. Uwagi Klienta: .............................................................................................................................................................................................................. Oświadczam, że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu. .......................................... (data, czytelny podpis Klienta)

reklamacje

Reklamacja: Reklamowany towar musi być odesłany do mnie z opisem reklamacji. Koszt wysyłki reklamacji w jedną stronę pokrywa kupujący. Proszę sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym i kompletnym. Jeżeli powstała szkoda lub stwierdzono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier.Tylko protokół spisany przy odbiorze przesyłki, w obecności kuriera (listonosza) uprawnia do zgłoszenia reklamacji w postaci braku lub uszkodzenia mechanicznego sprzętu. Produkt należy odesłać do mnie razem z uzasadnieniem reklamacji. Nie przyjmuję przesyłek odesłanych do mnie za pobraniem. Formularz reklamacyjny Zgłoszenie reklamacyjne Numer aukcji: ...................................... Data zakupu: ....................................... Numer faktury /paragonu: .......................................................... Imię i Nazwisko:................................................................................ Adres:.............................................................................................. ....................................................................................................... Telefon: ................................................ Email: .................................................. Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy: (zwrot możliwy jest jedynie na rachunek bankowy Klienta) nazwa Banku: ....................................... Numer rachunku: ....................................................................................................... Nazwa towaru: Ilość: Cena brutto: Dowód zakupu/nr paragonu: Przyczyna reklamacji (wymienić wady): ................................................................................................................................................ ................................................................................................................................................ W jakich okolicznościach zostały stwierdzone: ................................................................................................................................................ ................................................................................................................................................ Uwagi Klienta: .............................................................................................................................................................................................................. Oświadczam, że znane mi są warunki reklamacji towaru określone w Regulaminie sklepu. .......................................... (data, czytelny podpis Klienta)

pozostałe informacje

Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami. Jeżeli zamieszczone zdjęcia i opisy nie spełniają Państwa wymagań, z chęcią prześlę więcej informacji. Do każdego zakupionego towaru dołączam paragon fiskalny lub na życzenie klienta rachunek uproszczony, nie wystawiam faktur VAT. FORMY PŁATNOŚCI: - Payu - wpłata na konto -opcja za pobraniem WYSYŁKA: Koszt wysyłki zawsze podaję w opisie aukcji. Przesyłki wysyłam za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Pocztą Polską Towar wysyłam w ciągu 1-3 dni roboczych od zaksięgowaniu wpłaty na moim koncie Jeżeli przesyłka nie dotarła do Państwa w ciągu 7 dni od daty jej nadania, zgłaszam reklamację. Po jej pozytywnym rozpatrzeniu (14-30 dni) przez Pocztę Polską zwracam całą kwotę, którą wpłacono. Nie odpowiadam za opóźnienia wynikające z winy Poczty Polskiej, bądź Firmy Kurierskiej. Przy odbiorze przesyłki dostarczonej przez kuriera Klient proszony jest o sprawdzenie w obecności przewoźnika/spedytora kompletności zawartości przesyłki, stanu opakowania zewnętrznego i stanu zamówionego towaru. W przypadku uszkodzeń opakowania zewnętrznego lub uszkodzenia/braku zamówionego towaru proszę o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera. Kurier powinien posiadać formularz. Brak odpowiedniego protokołu szkody uniemożliwi dochodzenie odszkodowania od spedytora,a tym samym zwalnia mnie od odpowiedzialności za powstała szkodę powstała w czasie transportu. ZMIANA ADRESU WYSYŁKI: Jeżeli życzą sobie Państwo wysyłkę pod inny adres, proszę o informację zaraz po wygranej aukcji. TERMIN PŁATNOŚCI: Na przelew czekam do 7 dni roboczych. Jeżeli potrzebują Państwo więcej czasu na wpłatę, bardzo proszę o kontakt. Płatności należy dokonać poprzez Payu lub bezpośrednio na konto, wszystkie dane potrzebne do przelewu dostają Państwo automatycznie w e-mail zaraz po zakończeniu aukcji. W przelewie bezpośrednio na konto banku proszę podać NICK z Allegro, lub nazwę zakupionego przedmiotu.