Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

TŁUMIK MAGNAFLOW / GLASSPACK - 2,25'' 46CM - 18125 (6948207946)

2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
130,00 zł
z 4 sztuk
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
Zakupy od 800 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Raszyn, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe

Opis

TŁUMIK SPORTOWY

GLASSPACK MAGNAFLOW - 18125

UNIWERSALNY TŁUMIK PRZELOTOWY, WYKONANY ZE STALI ALUMINIZOWANEJ

DO STOSOWANIA JAKO TŁUMIK ŚRODKOWY

- średnica montażowa: 2,25" (58mm wewnątrz, 61mm po zewnętrznej)

- długość puszki tłumiącej 18" (45,7cm)

- długość całkowita: 22" (55,8cm)

- średnica puszki: 3,5" (89mm)

- wejście/wyjście: umieszczone centralnie

 

Wykonanie: STAL ALUMINIZOWANA

Producent: MAGNAFLOW USA

!!! 2 LATA GWARANCJI PRODUCENTA !!!

Zaawansowana technologia stosowana przez amerykańską firmę MagnaFlow od ponad 25 lat oraz użycie wysoko gatunkowej stali nierdzewnej do produkcji zarówno tłumików, rur jak i końcówek gwarantuje wieloletnią trwałość oraz bezproblemową eksploatację.

Dzięki tym rozwiązaniom tłumiki MagnaFlow ze stali nierdzewnej pod względem jakości wykonania, jak również trwałości potwierdzonej certyfikatem ISO9001 przeznaczone są dla naprawdę wymagających klientów, którym zależy na poprawie osiągów silnika i pięknym brzmieniu układu wydechowego.

 

Szeroka gama uniwersalnych tłumików pod względem wymiarów, średnicy oraz kształtu wlotów i wylotów rur pozwala dobrać każdemu klientowi produkt odpowiedni do jego samochodu, jak też upodobania wybierając spośród tłumików polerowanych lub satynowych.

 

Firma Magnaflow przez szereg lat wyrobiła sobie wysoką pozycję na rynku profesjonalnych sportowych układów wydechowych. Zespół składający się z czołowych gwiazd sportu motoryzacyjnego (m.in. mistrz formuły Mario Andretti, mistrz NASCAR Robby Gordon) dba o ciągłe zwiększanie oferty oraz jej unowocześnianie.

NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH OFERUJEMY INNE TŁUMIKI MAGNAFLOW, KATALIZATORY, RURY ORAZ CAŁE UKŁADY WYDECHOWE

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Raszyn, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u woboteam za co najmniej 800.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
500
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

WOBO - SKLEP STACJONARNY
Na skraju 109
05-090 Raszyn
woj. mazowieckie
email: allegro@woboteam.pl
tel.: 881796200

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Na Wszystkie oferowane na naszych aukcjach produkty udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Jeżeli okres gwarancji jest dłuższy lub krótszy wówczas w opisie danego produktu znajduje się stosowna informacja o innym okresie gwarancji.


 

 1. Wszelkie reklamacje należy kierować do sklepu WOBO, ul. Na  Skraju 109, 05-090 Raszyn. Reklamacje można składać osobiście w sklepie ,  drogą pocztową, telefonicznie (tel. 22 8754418), jak również drogą  elektroniczną na adres: allegro@woboteam.pl . Klient/Konsument  składający reklamację powinien dostarczyć osobiście lub odesłać wadliwy  Towar do Sklepu.
 2. Do złożenia reklamacji potrzebny jest dowód zakupu (np.: paragon, faktura vat, potwierdzenie płatności kartą)
 3. W protokole reklamacyjnym, należy dokładnie opisać zauważoną wadę,  oraz sprecyzować oczekiwany sposób załatwienia reklamacji zgodnie z  możliwymi wyborami tj.: wymiana towaru na nowy, nieodpłatna naprawa  towaru, obniżenie ceny towaru, odstąpienie od umowy.
 4. Można skorzystać z wzoru formularza reklamacji: do pobrania tutaj 
 5. Procedura reklamacyjna jest wszczynana po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego Klienta/Konsumenta.
 6. Sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji. Jeżeli  tego nie zrobi, przyjmuje się, iż uznał żądanie Klienta/Konsumenta za  uzasadnione ( nie dotyczy to żądania odstąpienia od umowy).
 7. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada została  stwierdzona przed upływem 2 lat od wydania rzeczy  Klientowi/Konsumentowi.
 8. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności znaczenie mają:
 • Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (wyciąg: Dz.U. nr 16, poz.93 z późn. zm.)
 • Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
 • Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) oraz
 • Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży  konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz.  1176 )
 • Ustawa z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz.U. z 2016 r. poz. 1823)

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

WOBO Beata Bober
Na Skraju 109
05-090 Raszyn
Dodatkowe informacje

 1. Wszelkie reklamacje należy kierować do sklepu WOBO, UL. Na Skraju  109, 05-090 Raszyn. Reklamacje można składać osobiście w sklepie , drogą  pocztową, drogą elektroniczną na adres: allegro@woboteam.pl WZÓR FORMULARZA REKLAMACJI: http://www.woboteam.pl/wobo/reklamacje.rtf


2. Procedura reklamacyjna jest wszczynana po otrzymaniu zgłoszenia  reklamacyjnego Klienta


3. W protokole reklamacyjnym, klient wskazuje dostrzeżone wady i  nieprawidłowości zakupionych Towarów, precyzuje oczekiwany sposób  załatwienia reklamacji (możliwe sposoby załatwienia reklamacji wskazane  zostały we wzorze formularza reklamacji)


4. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.  Uprawnienia przysługujące Konsumentowi określa ustawa z dnia 23 kwietnia  1964 r. Kodeks Cywilny (wersja jednolita: Dz. U. z 2014 poz.121) w  brzmieniu zmienionym przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach  konsumenta (Dz. U. z 2014 poz.827). 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WOBO Beata Bober
Na Skraju 109
05-090 Raszyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży towarów zakupionych u  Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w  terminie 14 (słownie: czternastu) dni, licząc od dnia wydania towaru  (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub  wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania  tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: http://www.woboteam.pl/wobo/zwroty.rtf  


2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje  Konsumentowi w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami, - o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo  odstąpienia od umowy. 


3. W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu  Towaru niezwłocznie, na adres: WOBO, ul. Na Skraju 109, 05-090 Raszyn, jednak nie później niż 14 dni od  dnia, w którym odstąpił od umowy. W przypadku odesłania zwracanego  Towaru prosimy o dopisanie na przesyłce informacji ZWROT. Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek pobraniowych. 


4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru  będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 


5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie  otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do  Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego  przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób  dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym  przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został  poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy.


6. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji,  chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.


7. Dokonujemy zwrotu płatności w terminie 14 dni od dnia otrzymania  oświadczenia o odstąpieniu od umowy, ale pod warunkiem że otrzymamy  zawracany towar wraz z dowodem zakupu.


8. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy  zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie  jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego  dodatkowych kosztów.


9. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru ponosi konsument, czyli konsument  odsyła Towar do Sprzedawcy na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.


10. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem firmy albo umowy  zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy  nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. 

O sprzedającym
woboteam
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

2245

 

9

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Beata Bober
WOBO Beata Bober
Na skraju 109
05-090 Raszyn
REGON: 362002487
NIP: 526-216-81-34

Kontakt

 • 881****** (pokaż)
 • 228****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Sprzedajemy części i akcesoria samochodowe, przeznaczone głównie do modyfikacji i przeróbek samochodów.

Pracujemy w godzinach:

pn.-pt.: 9.00-17.00

Nr konta IDEA BANK:  68 1950 0001 2006 0050 0045 0001

Pozostałe informacje

REGULAMIN ZAKUPÓW

  Oferowane przez nas przedmioty są zawsze nowe, pochodzą w większości z polskiej dystrybucji, część jest importowana z innych krajów. Na każdy sprzedawany produkt udzielamy gwarancji na okres 12 miesięcy (chyba, że w opisie aukcji jest inna informacja, wówczas na krócej lub dłużej). Kupując na aukcji zawierają Państwo umowę kupna przedmiotu, więc osoba która skorzysta z opcji KUP TERAZ jest zobowiązana z transakcji się wywiązać. W przypadku niewywiązania się z transakcji kupujący otrzyma ostrzeżenie od serwisu ALLEGRO, co może skutkować zawieszeniem konta.

   Wszystkie ceny przedstawione na naszych aukcjach są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich. Ceny stają się wiążące w momencie złożenia przez Klienta zamówienia.

ODBIORY OSOBISTE:

  Każdy zakupiony przedmiot na naszych aukcjach można odebrać osobiście w naszym sklepie. 99% oferowanych przez nas przedmiotów mamy na stanie w sklepie, jednakże może zdarzyć się sytuacja, że danego artykułu chwilowo brakuje, wówczas w ciągu 1-3 dni następuje dostawa. Płatność przy odbiorach osobistych przyjmujemy tylko gotówką. Wystawiamy faktury VAT 23% lub paragon. Odbiory osobiste są możliwe w godzinach otwarcia sklepu.

WYSYŁKA:

Zrealizowane poprawnie zamówienie może być dostarczane do Klienta już w ciągu 24 godzin, maksymalny czas realizacji wynosi do 14 dni roboczych. Wszystkie zrealizowane zamówienia  wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL .

Statusy przesyłek można sprawdzać na stronie internetowej:  www.dhl.com.pl

Przedmioty zakupione do godziny 14 są wysyłane jeszcze tego samego dnia, przedmioty zakupione w weekendy lub po godzinie 14 są wysyłane następnego dnia roboczego. Każdą przesyłkę przed odbiorem można sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku gdy zawartość jest uszkodzona bądź przesyłka wygląda na uszkodzoną należy z kurierem sporządzić protokół uszkodzenia przesyłki (kurier zawsze ma przy sobie taki druk), jest to podstawą do reklamacji, dlatego taką paczkę może Konsument odebrać na własne ryzyko lub po prostu nie odbierać podając powód: przesyłka uszkodzona. Każdy artykuł przed wysyłką jest przez nas sprawdzany.

KOSZTY DOSTAWY NA TERENIE POLSKI:

Wszystkie zrealizowane zamówienia  wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL . Koszt przesyłki wynosi: 16zł w przypadku płatności przelewem lub poprzez PAYU, oraz 20zł w przypadku płatności przy odbiorze przesyłki. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów koszt przesyłki wynosi zawsze tyle samo, natomiast w przypadku towarów gabarytowych (tj, foteli, zderzaków itp), koszt wysyłki może się zwiększyć (wówczas taka informacja podana jest w opisie konkretnej aukcji)

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Wyświetlenia:419
Numer oferty:6948207946
Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry