TŁUMACZENIA Z ANGIELSKIEGO, NA ANGIELSKI TANIO (6911070746)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna


BIURO TŁUMACZEŃ I WYDAWNICTWO WYMOWNIA OFERUJE PROFESJONALNE USŁUGI TŁUMACZENIOWE FIRMOM ORAZ OSOBOM PRYWATNYM – W ZAKRESIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO I WIELU INNYCH.

NASZE BIURO SPECJALIZUJE SIĘ W TŁUMACZENIACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA JĘZYK POLSKI, DZIĘKI CZEMU MOŻEMY ZAOFEROWAĆ NAPRAWDĘ KONKURENCYJNĄ CENĘ W ZAKRESIE TYCH WŁAŚNIE TŁUMACZEŃ. TRANSLACJA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA J.POLSKI JEST ZDECYDOWANIE NASZĄ NAJMOCNIEJSZĄ STRONĄ. POSIADAMY SZEROKIE GRONO TŁUMACZY JĘZYKA ANGIELSKIEGO, KTÓRZY GOTOWI SĄ ZREALIZOWAĆ PAŃSTWA ZLECENIE W DOGODNYM TERMINIE.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ TŁUMACZENIA Z JĘZYKA POLSKIEGO NA JĘZYK ANGIELSKI ORAZ NA KILKA INNYCH JĘZYKÓW EUROPEJSKICH, NP: NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, UKRAIŃSKI.

TŁUMACZENIE Z FAKTURĄ!

Wystawiamy faktury.

Zapewniamy usługi na wysokim poziomie.

Zamawiając tłumaczenie w naszym biurze mają Państwo pewność, iż wykona je profesjonalny tłumacz - osoba, która ukończyła przynajmniej studia językowe z tytułem magistra, a nie student. Bardzo dbamy o odpowiedni dobór naszych pracowników i starannie sprawdzamy ich kwalifikacje. Zamawiając usługę tłumaczenia należy mieć świadomość, że bardzo zaniżona cena oznacza równie niską jakość. Nasze ceny są rozsądne i atrakcyjne. Obniżamy je o tyle, o ile można obniżyć cenę bez uszczerbku na jakości tłumaczenia.

wymownia@op.pl

Posiadamy wielu klientów zadowolonych ze współpracy z nami. Referencje dostępne są tutaj: http://wymownia.pl/r­eferencje/

Pełne informacje, które potwierdzą nasze kwalifikacje i doświadczenie znajdą Państwo na stronie: www.wymownia.pl

Tłumaczenia wykonujemy samodzielnie, w oparciu o wiedzę zdobytą podczas studiów translatorskich i wieloletniej praktyki, nigdy nie posługujemy się urządzeniami tłumaczącymi automatycznie. Zamawiając u nas tłumaczenie mają Państwo pewność rzetelnego wykonania zlecenia, dobrego kontaktu przed, w trakcie i po zawarciu transakcji. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, prośby i wskazówki.

Dla klientów korzystających z Allegro mamy specjalne, zniżkowe ceny:

Koszt tłumaczenia zwykłego to OD 9 zł za 800 liter ze spacjami.

Wykonujemy także tłumaczenia specjalistyczne. Bardzo szybko uzyskają Państwo dokładną wycenę zlecanego tekstu. W tym celu bardzo prosimy wysłać plik na adres wymownia@op.pl

Tłumaczymy w zakresie języków:

angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, ukraiński, litewski


Prosimy o przesłanie tekstu na adres wymownia@op.pl oraz koniecznie podanie informacji, że piszą Państwo do nas dzięki Allegro – to gwarantuje zniżkę! Wycena zostanie wykonana błyskawicznie.

Jak będzie przebiegać nasza współpraca?

 1. Państwo przesyłają nam tekst do wyceny (wymownia@op.pl) wraz z informacją na jaki język chcą Państwo wykonać tłumaczenie. Zawarcie w mailu informacji o Allegro gwarantuje niską cenę! Dokonamy wyceny przesłanego nam tekstu i poinformujemy w jaki sposób złożyć zamówienie.

 2. Prosimy nie korzystać z opcji "kup teraz" przed skontaktowaniem się mailowo z biurem w celu potwierdzenia, iż możemy w danej chwili przyjąć zlecenie.
 3. Państwo dokonują zamówienia oraz uiszczają opłatę (proponujemy przesłać nam potwierdzenie przelewu, byśmy szybciej rozpoczęli tłumaczenie). W tytule przelewu wpisujemy nick Allegro i nr. zamówienia.

 4. Rzetelnie tłumaczymy tekst w najszybszym możliwym terminie.

 5. Przesyłamy tekst na Państwa adres mailowy wraz z fakturą.

 6. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały czas po zakończeniu transakcji.

 7. Informacje o zamawianiu tłumaczeń i ich typach dostępne są także na naszej stronie: : http://wymownia.pl/s­kladanie-zamowienia/

Prosimy nie kupować tłumaczenia przed skontaktowaniem się mailowo z biurem tłumaczeń - możliwe, że nie będziemy akurat mogli przyjąć Twojego zlecenia z uwagi na brak dostępnego tłumacza.

Oferujemy między innymi:

 1. Tłumaczenia o tematyce finansowej i biznesowej (oferty handlowe, regulaminy, umowy, biznesplany etc.)

 2. Tłumaczenia związane z tematyką administracji, bankowości, podatków (rachunki, dokumenty administracyjne etc.)

 3. Tłumaczenia marketingowe (materiały reklamowe i promocyjne, katalogi produktów, broszury, foldery, strony internetowe etc.)

 4. Tłumaczenia literackie oraz związane z filozofią, naukami społecznymi oraz szeroko pojęta humanistyką.

 5. Tłumaczenia prawnicze nieuwierzytelnione (umowy, opinie prawne, ekspertyzy, pełnomocnictwa, akty notarialne, ustawy i regulacje etc.)

 6. Tłumaczenie korespondencji (listy, e-maile etc.)

 7. Tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne etc.)

 8. Tłumaczenia medyczne (wyniki badań, wypisy ze szpitala, artykuły tematyczne etc.)

 9. Tłumaczenie tekstów specjalistycznych z zakresu prawa, finansów, przemysłu, techniki, nowych technologii, nauki etc.

 10. Tłumaczenia z zakresu turystyki, sportu, gastronomii.

 11. Inne wybrane przez Klienta.

W dzisiejszych czasach częstych kontaktów międzynarodowych i żywych relacji biznesowych łączących kraje Europy i całego świata, wybór odpowiedniego tłumacza ma niebagatelne znaczenie.

Pragnąc być dla Państwa wsparciem podczas realizacji zawodowych przedsięwzięć, służymy bogatym doświadczeniem translatorskim i redaktorskim. Szerokie horyzonty intelektualne, gruntowne wykształcenie uniwersyteckie, setki przetłumaczonych dokumentów, wieloletnie pobyty za granicą i zagraniczne pochodzenie części naszych tłumaczy – wszystko to sprawia, że w dziedzinie tłumaczeń mogą nam Państwo zaufać.

*Wycena podana w ofercie jest przybliżona. Dokładny koszt zależny jest od oczekiwanego terminu, treści pliku, poziomu wyspecjalizowania, aktualnych możliwości personalnych biura. W celu uzyskania dokładnej wyceny bardzo prosimy napisać bezpośrednio do nas i przesłać w załączniku plik :)

wysyłka gratis
metody płatności
 • Zwykły przelew bankowy
  • 12 1140 2004 0000 3102 7442 0470
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje