Tkanina bawełniana, kupon 1,40 mb / A00963 (6482737286)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
56,00 zł
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 22,00 zł
  • lokalizacja: Łomianki

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB EMAILOWY W SPRAWIE USTALENIA SPOSOBU ODBIORU TKANIN.

tel: +48 511 071 498

sklep@aksamitny.com.­pl

R E G U L A M I N

- DOKONUJĄC PRZELEWU ZA ZAKUPIONY PRZEDMIOT W TYTULE PŁATNOŚCI PROSIMY WPISAĆ TYLKO NICK Z ALLEGRO! PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE PRZESYŁKĘ WYSYŁAMY OD 2 DO 3 DNI ROBOCZYCH.

- PŁACĘ Z ALLEGRO - PO OTRZYMANIU INFORMACJI O WPŁACIE NA NASZE KONTO /Z ALLEGRO/, PRZESYŁKĘ WYSYŁAMY OD 2 DO 3 DNI ROBOCZYCH.

- POBRANIE. PRZESYŁKA ZA POBRANIEM /WYSYŁAMY DO 3 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA. PRZED REALIZACJĄ ZAMÓWIENIA BĘDZIE KONTAKTOWAĆ SIĘ Z PAŃSTWEM PRACOWNIK NASZEJ FIRMY! JEŻELI NIE POWIEDZIE SIĘ TELEFONICZNE POTWIERDZENIE ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA - PRZESYŁKA ZOSTANIE WSTRZYMANA, A KUPUJĄCY ZOSTANIE POINFORMOWANY O TYM FAKCIE TELEFONICZNIE LUB DROGA MAILOWĄ.

- INNY ADRES WYSYŁKI. JEŻELI WYLICYTOWANY PRZEDMIOT MA ZOSTAĆ WYSŁANY NA INNY ADRES, NIŻ TEN PODANY PRZEZ ALLEGRO POWIADOM O TYM ZARAZ PO WYGRANEJ AUKCJI! KAŻDĄ ZMIANĘ ADRESU POTWIERDZAMY MAILEM. JEŚLI NIE NADEJDZIE OD NAS MAIL Z POTWIERDZENIU SZCZEGÓŁÓW ZAMÓWIENIA, PROSIMY O KONTAKT: TEL. 511 071 498

- TERMIN WYSYŁKI. TOWAR WYSYŁANY JEST W CIĄGU 24 - 72 GODZIN /ZWYKLE SĄ TO 1-3 DNI ROBOCZE/. DOTYCZY KAŻDEJ OPCJI PŁATNOŚCI, TJ. PRZEDPŁATA NA KONTO /LICZY SIĘ OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA PIENIĘDZY NA KONCIE/ , PŁACĘ Z ALLEGRO /LICZY SIĘ OD MOMENTU OTRZYMANIA POTWIERDZENIA WPŁATY Z ALLEGRO/ POBRANIE /OD MOMENTU OTRZYMANIA TAKIEJ INFORMACJI OD KUPUJĄCEGO/.

- DOKUMENT ZAKUPU. DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO TOWARU OTRZYMASZ PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ VAT.

- ZWROTY. ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM KAŻDY KUPUJĄCY MA PRAWO DO ZWROTU TOWARU DO 14 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI BEZ PODANIA PRZYCZYNY. WARUNKIEM JEST:

- TOWAR NIE MOŻE BYĆ UŻYWANY,

- TOWAR NIE MOŻE BYĆ USZKODZONY.

- KUPUJĄCY MUSI POSIADAĆ ORYGINALNY DOKUMENT ZAKUPU, TJ. PARAGON LUB FAKTURĘ VAT.

- TOWAR ODSYŁANY JEST NA KOSZT KUPUJĄCEGO NA ADRES:

SKLEP AKSAMITNY

UL. KOLEJOWA 181

05-092 ŁOMIANKI.

- PO OTRZYMANIU TOWARU; NIE UŻYWANEGO I NIE USZKODZONEGO Z DOWODEM ZAKUPU - PARAGON LUB FAKTURA VAT W TERMINIE DO 7 DNI ROBOCZYCH ZWRÓCIMY KUPUJĄCEMU PIENIĄDZE ZA SAM PRODUKT /CENA Z AUKCJI/ NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY ZA WYSYŁKĘ DO KUPUJĄCEGO !"

Witamy na aukcji

Kupon 1,40 mb

Niezbyt gruba tkanina bawełniana (przypominająca dżins) w kolorze blado niebieskim (tkana z nici białych i jasno niebieskich). Doskonała na grubszą koszulę, spódnicę, spodnie.

Skład: 100% bawełna

Szerokość: 150cm

Cena brutto za kupon 1,40 mb = 56,00 zł

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

R E G U L A M I N - DOKONUJĄC PRZELEWU ZA ZAKUPIONY PRZEDMIOT W TYTULE PŁATNOŚCI PROSIMY WPISAĆ TYLKO NICK Z ALLEGRO! PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY NA NASZYM KONCIE PRZESYŁKĘ WYSYŁAMY OD 2 DO 3 DNI ROBOCZYCH. - PŁACĘ Z ALLEGRO - PO OTRZYMANIU INFORMACJI O WPŁACIE NA NASZE KONTO /Z ALLEGRO/, PRZESYŁKĘ WYSYŁAMY OD 2 DO 3 DNI ROBOCZYCH. - POBRANIE. PRZESYŁKA ZA POBRANIEM /WYSYŁAMY DO 3 DNI ROBOCZYCH OD MOMENTU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA. PRZED REALIZACJĄ ZAMÓWIENIA BĘDZIE KONTAKTOWAĆ SIĘ Z PAŃSTWEM PRACOWNIK NASZEJ FIRMY! JEŻELI NIE POWIEDZIE SIĘ TELEFONICZNE POTWIERDZENIE ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA - PRZESYŁKA ZOSTANIE WSTRZYMANA, A KUPUJĄCY ZOSTANIE POINFORMOWANY O TYM FAKCIE TELEFONICZNIE LUB DROGA MAILOWĄ. - INNY ADRES WYSYŁKI. JEŻELI WYLICYTOWANY PRZEDMIOT MA ZOSTAĆ WYSŁANY NA INNY ADRES, NIŻ TEN PODANY PRZEZ ALLEGRO POWIADOM O TYM ZARAZ PO WYGRANEJ AUKCJI! KAŻDĄ ZMIANĘ ADRESU POTWIERDZAMY MAILEM. JEŚLI NIE NADEJDZIE OD NAS MAIL Z POTWIERDZENIU SZCZEGÓŁÓW ZAMÓWIENIA, PROSIMY O KONTAKT: TEL. 511 071 498 - TERMIN WYSYŁKI. TOWAR WYSYŁANY JEST W CIĄGU 24 - 72 GODZIN /ZWYKLE SĄ TO 1-3 DNI ROBOCZE/. DOTYCZY KAŻDEJ OPCJI PŁATNOŚCI, TJ. PRZEDPŁATA NA KONTO /LICZY SIĘ OD MOMENTU ZAKSIĘGOWANIA PIENIĘDZY NA KONCIE/ , PŁACĘ Z ALLEGRO /LICZY SIĘ OD MOMENTU OTRZYMANIA POTWIERDZENIA WPŁATY Z ALLEGRO/ POBRANIE /OD MOMENTU OTRZYMANIA TAKIEJ INFORMACJI OD KUPUJĄCEGO/. - DOKUMENT ZAKUPU. DO KAŻDEGO ZAKUPIONEGO TOWARU OTRZYMASZ PARAGON LUB NA ŻYCZENIE FAKTURĘ VAT. - ZWROTY. ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM KAŻDY KUPUJĄCY MA PRAWO DO ZWROTU TOWARU DO 14 DNI OD MOMENTU OTRZYMANIA PRZESYŁKI BEZ PODANIA PRZYCZYNY. WARUNKIEM JEST: - TOWAR NIE MOŻE BYĆ UŻYWANY, - TOWAR NIE MOŻE BYĆ USZKODZONY. - KUPUJĄCY MUSI POSIADAĆ ORYGINALNY DOKUMENT ZAKUPU, TJ. PARAGON LUB FAKTURĘ VAT. - TOWAR ODSYŁANY JEST NA KOSZT KUPUJĄCEGO NA ADRES: SKLEP AKSAMITNY UL. KOLEJOWA 181 05-092 ŁOMIANKI. - PO OTRZYMANIU TOWARU; NIE UŻYWANEGO I NIE USZKODZONEGO Z DOWODEM ZAKUPU - PARAGON LUB FAKTURA VAT W TERMINIE DO 7 DNI ROBOCZYCH ZWRÓCIMY KUPUJĄCEMU PIENIĄDZE ZA SAM PRODUKT /CENA Z AUKCJI/ NIE ZWRACAMY PIENIĘDZY ZA WYSYŁKĘ DO KUPUJĄCEGO !"