Thrustmaster Hotas Warthog PROMO GW FV (6910679263)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1 599,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost gratis
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Poznań, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Godziny pracy: Pn-Pt: 9:00 - 16:00

ul. Piękna 66, 60-589 Poznań
Thrustmaster Hotas Warthog czarny/srebrny
Skrócony opis:

Thrustmaster Hotas Warthog czarny/srebrny

PRODUCENT : Thrustmaster

KOD PRODUCENTA:

Towar jest NOWY, oryginalnie zapakowany w fabrycznym opakowaniu z gwarancją producenta.

Do każdego zakupu dodajemy paragon fiskalny lub Fakturę Vat


Thrustmaster Hotas Warthog czarny/srebrny


Specyfikacja produktu:

Opis produktu

Thrustmaster Hotas Warthog to zestaw zawierający joystick z dźwignią przepustnicy i panelem kontrolnym, inspirowanym samolotem A-10C U.S Air Force. Kompletny joystick posiada metalowy odczepiany uchwyt z 19 przyciskami i grzybkiem. Wykorzystuje technologię H.E.A.R.T (Hall Effect AccuRate technology) zapewniającą rozdzielczość 16 bits do optymalnej precyzji. Jest wyposażony w magnetyzne sensory 3D, podwójna dźwignia przepustnicy do niezależnej kontroli dwóch silników z rozdzielczością 14 bits. Dysponuje systemem Pull and Push zapewniająca realistyczne wrażenia w pozycjach Idle i Afterburn. Panel kontrolny ma w sumie 15 przycisków! Ten zestaw jest dostarczony z pełnym oprogramowaniem T.A.R.G.E.T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor) do konfiguracji i i programowania kontrolerów i testowania urządzeń peryferyjnych przed rozpoczęciem gry. Hotas Warthog Thrustmaster jest ma niezbędne oprogramowania.
Fotorafie produktu:
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Rossa Aneta Balabańska
Piękna 66
60-589 Poznań
NIP: 886-147-05-85
REGON: 300074555

kontakt

 • 616115530
  W dniu 02-05-2017r będziemy niedostępni telefonicznie. Wracamy do Państwa 04.05.2017 od godziny 9.30
 • telby@wp.pl
  Odpowiadamy do 48h w dni robocze, ponów pytanie jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi.

pozostałe informacje

Informacje o firmie: Aneta Bałabańska prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą ANETA BAŁABAŃSKA „ROSSA” (zwaną dalej „ROSSA”), w Poznaniu (60-589), przy ulicy Pięknej 66, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha pod numerem 31358, obecnie wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministra Gospodarki, NIP: 886-147-05-85, REGON: 300074555.

Termin realizacji zamówienia.

1. Termin realizacji zamówienia podany jest na każdej aukcji, zazwyczaj wynosi maksymalnie do 14 dni roboczych, jeżeli uległby wydłużeniu zostaniecie państwo o tym poinformowani mailowo lub telefonicznie. 2. W przypadku zamówień dokonanych przez przedsiębiorców, zastrzegamy maksymalny termin realizacji zamówienia na podstawie art. 543'1§1 Kodeksu cywilnego do 30 dni.

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia

roszczeń oraz dostęp do tych procedur.

1.   Rossa informuje o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji dochodzenia roszczeń. Zasady dostępu do tych procedur regulowane są przez odrębne przepisy (np. ustawa z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej, Dz.U.2001.4.25 ze zm.).

2.   Jeżeli Klient nie jest konsumentem, sądem właściwym dla rozpatrywania sporów związanych z zawarciem, wykonaniem lub rozwiązaniem umowy sprzedaży między stronami jest wyłącznie sąd właściwy dla siedziby ROSSA.

Sposób zapłaty

1.   Wpłata przelewem na rachunek Rossa.

2.   Wpłata przez płatności Allegro. W/w wpłaty należy dokonać w terminie 7 dni od dnia dokonania zakupu towaru przez Allegro.pl

3.   Płatność za pobraniem.

Gwarancja

Gwarancja jakości producenta

Jeżeli produkt objęty jest gwarancją jakości producenta bądź importera, informacja ta zawarta jest w opisie produktu. Długość gwarancji wynosi zazwyczaj 2 lata dla konsumenta i 1 rok w przypadku zakupu przez przedsiębiorcę. W przypadku chęci uściślenia długości gwarancji prosimy o kontakt.

Gwarancja konsumencka w przypadku innych towarów niż akumulatory, baterie itp. wynosi12 lub 24 mc.

W przypadku zakupu towarów w naszym sklepie, takich marek jak tj.

Krups, Rowenta, Melitta, Tefal, Moulinex, Jawbone

serwis gwarancyjny jest realizowany tylko i wyłącznie za pośrednictwem sprzedawcy.

Prosimy o kontakt z nami: telby@wp.pl

Rękojmia

Jeżeli kupującym nie jest konsument w rozumieniu art. 22'1 Kodeksu cywilnego, stosownie do art. 558 Kodeksu cywilnego strony (tj. kupujący i ROSSA) wyłączają odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady towaru.  Rękojmia między przedsiębiorcami jest wyłączona.

Odstąpienie od umowy - zwrot towaru przez konsumenta

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Konsument może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ww. ustawy.

2. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: 1) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony - od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy; 2) dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy.

3. W celu identyfikacji zwracanej rzeczy wskazane jest podanie numeru RMA. Numer ten można uzyskać za piszą maila na adres vibu_pl@wp.pl . Numer RMA powinien być opisany w widocznym miejscu na przesyłce. Brak numeru RMA nie stanowi przeszkody w zwrocie rzeczy.

4. Zwrot rzeczy do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

5. Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. ROSSA nie zwraca konsumentowi dodatkowych kosztów przesyłki, tj. innych niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez ROSSA.

6. Jeżeli konsument wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2 ww. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy.

7. Sprzedający ma prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach opisanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), w tym w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

5) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

6) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

Wzór oświadczenia od umowy:

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ............................................................................. Ja............................................................................................................................ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy.................................................................................................................. numer oferty................................................. Data zawarcia umowy to .........................., data odbioru................................................. Imię i nazwisko............................................ Login Allegro................................................ Adres ............................................................. Data................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)