THE X-FILES (Z Archiwum X) 1-9 + 2 FILMY (61 DVD) (6541110675)

zakończona
498,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Kołobrzeg
  • stan: nowy
  • opakowanie: w folii

Wydania oryginalne w idealnym stanie, nieużywane, zafoliowane.

BEZPŁATNA, UBEZPIECZONA WYSYŁKA !!!

UWAGA !!! Filmy nie posiadają polskich wersji językowych !!!Tytuł oryginalny: THE X FILES (The Complete Seasons 1-9 + 2 MOVIES) (61 DVD BOX SET)Informacje o produkcie:

Obsada: David Duchovny, Gillian Anderson, Mitch Pileggi, William B. Davis, Jerry Hardin

Format: Color, PAL

Dźwięk: angielski (Dolby Digital 2.0 Surround), angielski (Dolby Digital 5.1), francuski (Dolby Digital 2.0 Surround), francuski (Dolby Digital 5.1)

Napisy: angielski, francuski, grecki, niderlandzki

Region: Region 2

Liczba dysków: 61

Studio: 20th Century Fox

Data wydania: 01 czerwiec 2012

Product Description:

Contains:

- Seasons 1-9

- "The X-Files: The Movie"

- "The The X-Files: I Want to Believe"

Synopsis:

The agents Mulder and Scully work for a special branch of the FBI. Their specialty: the unresolved cases, the famous "X-Files" ... Find Complete Series in the luxury box, and two feature films.

Description du produit:

Contient :

- Les saisons 1 à 9

- "The X-Files : Le Film"

- "The X-Files : Régenération"

Synopsis:

Les agents Scully et Mulder travaillent pour une branche spéciale du FBI. Leur spécialité : les affaires non-résolues, les fameux "X-Files"... Retrouvez l'intégrale de la série dans ce coffret grand luxe, ainsi que les 2 longs-métrages.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Z uwagi na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok, nie będzie mnie w pracy w okresie od 17.12.2015 do 02.01.2016. Możecie Państwo w tym czasie składać zamówienia, jednak zostaną one dostarczone Państwu dopiero w styczniu. Korzystając z okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2017. Serdecznie witam na moich aukcjach w Allegro !Jestem rzetelnym i sprawdzonym sprzedawcą, oferującym pełną gwarancję dostawy na wszystkie zakupione na moich aukcjach przedmioty. Satysfakcja klienta to dla mnie PRIORYTET !!! Uwaga !!! Nie wysyłam niczego za pobraniem !!! Nie przyjmuję pocztowych przekazów pieniężnych na adres domowy !!! Podane warunki oraz sposób realizacji wysyłek nie podlegają negocjacjom ! Jeśli adres wysyłki ma być inny niż ten z Allegro, uprzejmie proszę o jego podanie mailem lub Formularzu Opcji Dostawy (koniecznie przed dokonaniem wpłaty !!!) oraz umożliwienie mi jego weryfikacji i potwierdzenia. Wylicytowane przedmioty wysyłam, jeśli to możliwe, na drugi dzień po potwierdzeniu otrzymania zapłaty i po otrzymaniu adresu wysyłkowego, o ile jest inny niż w danych z Allegro.Termin wysyłki to maksymalnie 2 dni robocze. Przedmioty przeze mnie sprzedawane są bardzo solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniami w czasie transportu, pakowane w bezpieczne i wzmocnione opakowania, co minimalizuje możliwe uszkodzenie przesyłki przez pocztę. Jeśli poszukujecie Państwo jakiegokolwiek tytułu na DVD/BLU RAY/CD niedostępnego w Polsce uprzejmie prosimy o kontakt. Rozejrzymy się w swoich źródłach, przedstawimy ewentualną cenę i wystawimy odpowiednią aukcję na Allegro. Serdecznie zapraszam na swoje aukcje.