THE STREETS - A GRAND DON`T COME FOR FREE (6541655451)

zakończona
16,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Tri City
  • stan: używane
  • liczba płyt w wydaniu: jedna

THE STREETS - A GRAND DON`T COME FOR FREE

ORYGINALNE WYDANIE SYGNOWANE BY PURE GROOVE RECORDS 2004 R.

STAN - IDEALNY

The Streets, czyli Mike Skinner - brytyjski raper i muzyk, urodził się w 1978 roku w Birmingham. Muzyką interesował się jako dziecko, był wielkim fanem instrumentów klawiszowych, a pierwszy keyboard otrzymał jako 5-latek. Później w swoim pokoju zbudował miniaturowe studio nagrań. W wieku 19 lat na rok wyjechał do Australii, gdzie pracował głównie w barach, a po powrocie do Anglii zaczął występować pod nazwą The Streets. Pod koniec 2000 roku, wytwórnia Locked On (Craig David, Artful Dodger) zgodziła się wydać singiel The Streets - „Has It Come To This”. Zadebiutował w 2002 roku niezwykłym albumem „Original Pirate Material”, który zdobył nominacje do prestiżowych nagród Brit Award i Mercury Prize. W dość niezwykły sposób połączył bowiem bogatą tradycję brytyjskiej muzyki rockowej - od The Who i The Kinks, poprzez Madness i The Specials, do Blur i Pulp - z dokonaniami współczesnej angielskiej sceny tanecznej i garażowej. Skinner odniósł sukces na całym świecie, a jego debiut znalazł ponad milion nabywców. Po dwóch latach Skinner powrócił z płytą „A Grand Don’t Come For Free”, która nagrywana była w ten sam sposób jak poprzedniczka - głównie w domu, przed telewizorem, często z gościnnym udziałem przyjaciół, którzy właśnie wpadli do muzyka w drodze z pubu. Album oceniono jako godnego następcę „Original Pirate Material”, a promował go singiel „Fit But You Know It”. Trzeci album w dorobku The Streets, „The Hardest Way To Make Easy Living”, ukazał się w roku 2006. Jego tematem przewodnim jest tym razem ciemna strona sławy - alkohol, narkotyki, hazard i niezliczone romanse wykończyły psychicznie Skinnera, ale zarazem dały mu świetny materiał na nowy album, w opinii krytyków jeszcze lepszy od poprzedniego. Całość promował singiel „When You Wasn’t Famous”. i co dalej?

Dalej wychodzi w 2008 roku album „Everything Is Borrowed”, który promują dwa świetne a zarazem różnorodne single: pierwszy numer z płyty „Everything Is Borrowed” oraz ostatni „The Escapist”.

W lutym 2011 ukazują się dwie płyty artysty. „Computers And Blues” (promowana singlem „Going Through Hell” nagranym z udziałem byłego wokalisty brytyjskiego zespołu The Music) oraz mixtape zatytułowany „Cyberspace And Reds” z utworami znanymi z jego publikacji internetowych, anie publikowanych wcześniej na żadnym albumie.

„Computers And Blues” jest ostatnią płytą Mike’a Skinnera pod marką The Streets, jak powiedział w wywiadzie ma szczerze dość tej nazwy i tego z czymś się łączy.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)