THE PUPPET MAKER: DI JACK BRADY 5 Danielle Ramsay (6541046467)

zakończona
86,29 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Polecony InPost 3,94 zł
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • lokalizacja: Kock
  • czas wysyłki: do 5 dni
  • stan: nowy
Dane kontaktowe
  • Telefon: 799162959 - Po godzinie 12:00
  • E-mail: Pomoc@booksland.com.­pl
  • Skype: Booksland
Booksland Trochę o nas

Specjalizujemy się w książkach anglojęzycznych i elektronice, więc gwarantujemy wyjątkowo bogaty asortyment! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zapytań o wybrane tytuły.

Jeżeli jakiegoś tytułu nie mamy w ofercie, prosimy o wiadomość - w ciągu 24h książka pojawi się wśród naszych towarów na Allegro w najlepszej cenie.


Bardzo chętnie doradzimy w przypadku wątpliwości!

Wysyłka Czas i termin realizacji

Książki wysyłane są
zazwyczaj w ciągu 3-6 dni roboczych.

Zazwyczaj nie ma możliwości przyspieszenia tego procesu.

W odosobnionych przypadkach realizacja zamówienia może trwać około 15 dni roboczych
(zawsze informujemy mailowo, jeżeli taka sytuacja może mieć miejsce).

Wysyłamy codziennie po 15:00

Książki wysyłamy w profesjonalnych opakowaniach:

Pracujemy w dni robocze od 08:00 do 16:00 i w tym czasie odpowiadamy na e-maile.

Wysyłka Forma dostawy
  • Od 5 zł Przedpłata
  • Od 18 zł Za pobraniem
  • 9,90 zł Przedpłata
  • 20 zł Za pobraniem
  • 7,99 zł Przedpłata

The Puppet Maker: DI Jack Brady 5



Author: Danielle Ramsay
Language: English
Publisher: Mulholland
Publication Date: – 21 Apr 2016
Dimensions: 13.8 x 2.4 x 19.8 cm
Pages: 352 stron
Cover: Miękka
Condition: NEW
ISBN: 9781473611474

The fifth DI Jack Brady investigation, a gritty serial killer thriller for fans of Peter James and Tania Carver.How can you be saved when no one knows you're lost? No one knew about the Puppet Maker... until DI Brady found what remained of his victims. The murderer never meant them to be found. They are his private collection: each body identical, each... altered. Brady knows that now his secret is out, the killer will destroy the evidence - including his latest captive. He must find a man who has hidden the worst of crimes for over twenty years. And whose nameless victims were never even missed...
[DANE_EU]5mBtnRT6cfy­Wsmz926REAFAmj92mH6c­QesFY5FT8SjuLBPSeHxQ­/j5UBL/c04URu+lLlyVv­BsDYWN44+gQJLCO+nkut­+W0OF[/DANE_EU]
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Polecony InPost 3,94 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
Przesyłka kurierska 9,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 6 dni
List polecony priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6 dni
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 8 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 8 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 4,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 18,00 zł
kolejna sztuka: 3,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6-7 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy