THE FEELING - TWELVE STOPS AND HOME ..SPECIAL EDIT (6541655791)

zakończona
14,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
  • lokalizacja: Gdansk
  • stan: używane
  • liczba płyt w wydaniu: jedna

THE FEELING - TWELVE STOPS AND HOME ..SPECIAL EDIT

ORYGINALNE WYDANIE SYGNOWANE BY UNIVERSAL RECORDS 2006 R.

STAN - IDEALNY ..

The Feeling są angielskim zespołem z Sussex i Londynu. Członkami tej grupy, tworzącej pop z elementami disco i rocka, są:
* Dan Gillespie Sells
* Richard Jones
* Kevin Jeremiah
* Ciaran Jeremiah
* Paul Stewart.
Nazwa zespołu pochodzi od neonowego napisu zobaczonego w Paryżu. Ich debiutancki album nosił tytuł „Twelve Stops and Home” i pojawił się na rynku brytyjskim 5 czerwca 2006r. Pierwszym singlem okazał się utwór „Sewn”, który szybko stał się wielkim przebojem. Drugi album nosił nazwę „Join With Us”. Z tej płyty pochodzi singiel „I Thought It Was Over”, który osiągnął 9 miejsce na liście najchętniej kupowanych singli w Wielkiej Brytanii. Zespół był nominowany do nagrody BRIT Awards. W czerwcu 2011 roku ukazał się ich trzeci album zatytułowany „Together We Are Made”.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 6,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

pozostałe informacje

Witając serdecznie / prosząc o przeczytanie tego co poniżej zawarto : * Nie zamykam aukcji - wystawiam jedynie w formie licytacji i każdy zainteresowany ma równe szanse zakupić licytowany przedmiot * Nie umawiam się na odbiór osobisty ( brak czasu ) * Dane wraz z info związane z zakupem / sprzedażą otrzymujesz każdorazowo mailem bezpośrednio od Allegro * Na przelewie prosiłbym podać swój nick i numer aukcji. * Wysyłka w ciągu - 3 dni od daty zaksięgowania kwoty na moim koncie. * Zdjęcia zamieszczone na aukcji, zawsze są autentyczne i zgodne z wystawionym przedmiotem. * Na wpłatę czekam max - 10 dni . Po tym czasie rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz. Przeczytaj również i to : * wpłata dokonana przelewem bezpośrednio na KONTO MEGO BANKU księgowana jest najpóźniej następnego dnia roboczego. * wpłata dokonana za pośrednictwem PayU księgowana jest do - 3 dni roboczych , w tym przypadku nadanie przesyłki - MOŻE , ale NIE MUSI się opóźnić. Jest to spowodowane możliwością zaksięgowania pieniędzy dopiero po 3 dniach od momentu zapłaty przez PayU . * wpłata dokonana za pośrednictwem Poczty Polskiej - księgowana jest do 7 dni na mym koncie Dokonaj sam wyboru w kwestii zapłaty - mając na uwadze to co napisałem powyżej...... Bez obaw .... jeśli coś Ci wypadnie - proszę skorzystać z maila i powiadomić - to lepsze niż niepewność Sprzedającego i Kupującego ..... należę do wyrozumiałych ... więc proszę o to także drugą stronę :):)