The Amazing Book is Not on Fire (6482717925)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
55,00 zł
z 8 sztuk
Koszty dostawy
  • PACZKA W RUCHu 3,99 zł
  • Paczkomaty 24/7 9,50 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • czas wysyłki: do 14 dni
  • stan: nowy
  • okładka: twarda
  • kondycja: bez śladów używania
KONTAKT
Internews SP.J.
Grzegorz Stępień,
Aleksandra Stępień

ul. Kolejowa 15/17
01-217 Warszawa

NIP 527-016-00-64
TEL./FAX:
(+48) 22 632 55 21
(+48) 22 632 66 12
WYSYŁKA
PRZESYŁKA KURIERSKA 15,00
PACZKOMATY INPOST 9,50
PACZKA PRIORYTETOWA 14,00

PACZKA EKONOMICZNA

13,00

PŁATNOŚCI
NUMER KONTA BANKOWEGO
60 1500 1012 1210 1013 1846 0000
DLACZEGO MY?
Internews - działamy na rynku od 1989 roku.
Importujemy prasę i książki obcojęzyczne.
Wszystkie zamówienia realizowane są „od ręki".
Przy zakupie kilku pozycji za transport płacisz tyko raz!
Za zakupiony towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
Zamówione pozycje możesz odebrać osobiście nie płacąc za transport w trzech, darmowych punktach odbioru:
1. Internews sp.j. G. Stępień, Kolejowa 15/17, Warszawa
2. GKN im. B. Prusa, Krakowskie Przedmieście 7, Warszawa
3. 6Win, Płocka 17 Pasaż A lok.9, Warszawa
Możesz do nas pisać: allegro1@internews.p­l
Możesz do nas dzwonić: 226326612
Jesteśmy dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
PRZEDMIOT AUKCJI
55,00

The Amazing Book is Not on Fire


aUTOR:
Dan Howell and Phil Lester
ILOŚĆ STRON: 224
WYDAWNICTWO: Ebury Press (8 Oct. 2015)
ISBN:

9781785031090

Transakcję realizujemy w terminie 14 dni roboczych
(oprócz sobót, niedziel i dni świątecznych)
Opis
In this book is a world. A world created by two awkward guys who share their lives on the internet!

We are Dan and Phil and we invite you on a journey inside our minds! From the stories of our actual births, to exploring Phil’s teenage diary and all the reasons why Dan’s a fail. Learn how to draw the perfect cat whiskers, get advice on how to make YouTube videos and discover which of our dining chairs represents you emotionally. With everything from what we text each other, to the time we met One Direction and what really happened in Vegas...

This is The Amazing Book Is Not On Fire!
ZOBACZ POZOSTAŁE AUKCJE
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u internews_pl za co najmniej 200 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 17 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 14 dni
PACZKA W RUCHu 3,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 16-17 dni
Paczkomaty 24/7 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15-16 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
-------------------------------------------------- Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy -------------------------------------------------- Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@internews.pl. (Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej). Przesyłkę należy nadać na adres: Internews sp.j. G.Stępień ul. Kolejowa 15/17 01-217 Warszawa Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] UWAGA: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. -------------------------------------------------- Brak możliwości odstąpienia od umowy -------------------------------------------------- Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu - w innych przypadkach produkty nie mogą nosić śladów użytkowania (nie prowadzimy biblioteki). - o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę. - zawartej w drodze aukcji publicznej (nie posiadającej opcji Kup Teraz tylko licytację z innymi użytkownikami serwisu).

reklamacje

-------------------------------------------------- Opis procedury reklamacyjnej -------------------------------------------------- W pierwszej kolejności reklamacje należy składać na adres e-mail z krótkim opisem usterki, pozwoli to ustalić jej rodzaj W wypadku widocznego uszkodzenia przesyłki należy bezpośrednio przy jej odbiorze zgłosić to kurierowi, ma on obowiązek spisać tzw. 'protokół szkody'. W trakcie jego wypełniania należy szczegółowo sprawdzić czy wszystkie opcje dotyczące opakowania i zabezpieczeń zostały prawidłowo wypełnione. Protokół stanowi podstawę do wystąpienia o rekompensatę od przewoźnika. Bez niego reklamacje z tytułu uszkodzeń mechanicznych nie będą uwzględniane. Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu aukcji stwierdzicie Państwo w nim wady fabryczne Prosimy o jego niezwłoczne odesłanie na nasz adres. Po sprawdzeniu, że mamy do czynienia z wadą fabryczną Państwa towar zostanie wymieniony na nowy i odesłany na nasz koszt. Jeśli nie istnieje możliwość wymiany, to gwarantujemy zwrot pieniędzy wraz z kosztami transportu. -------------------------------------------------- Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur -------------------------------------------------- Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'.

pozostałe informacje

Aby zapewnić jak najszerszy wybór tytułów większość z nich sprowadzana jest każdorazowo z zagranicy bezpośrednio od wydawcy. To pozwala nam oferować je Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach. Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty za zakupiony przedmiot oraz wybrany rodzaj przesyłki. Podany jest on w przybliżeniu w opisie każdej aukcji, liczony jest w dniach roboczych. Składa się z czasu realizacji zamówienia oraz czasu dostarczenia przesyłki przez przewoźnika. Czas realizacji zamówienia jest stały, wynosi zazwyczaj 14 dni roboczych. Czas dostarczenia jest zmienny, zależy od wybranej opcji dostawy: List Polecony Ekonomiczny 5-7 dni roboczych List Polecony Priorytetowy 1-4 dni robocze Paczka Pocztowa Ekonomiczna 5-7 dni roboczych Paczka Pocztowa Priorytetowa i paczkomaty InPost 1-4 dni robocze Kurier 1-2 dni robocze W przypadku wystąpienia przyczyn niezależnych od nas (tj. braku danej pozycji u wydawcy, uszkodzenia w transporcie itp.) zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży lub wydłużenia terminu realizacji zamówienia. W przypadku tym kupujący sam podejmie decyzję czy może poczekać, czy też satysfakcjonuje go tylko zwrot kosztów. Klient ma również prawo do rezygnacji z całości zamówienia jeśli problem ten będzie dotyczył jednej z kilku zamówionych pozycji. Wymiary książek podane w opisach aukcji mają charakter poglądowy, faktycznie mogą różnić się o kilka milimetrów. Rozbieżne mogą być także daty wydania, bardzo często wydawcy podają tylko rok pierwszej publikacji bez uwzględnienia dodruków danego tytułu. Przedmioty nadajemy z siedziby naszej firmy, tylko przesyłkami rejestrowanymi (list polecony, paczka pocztowa, przesyłka kurierska) - są one dokładnie sprawdzone i należycie zabezpieczone na czas transportu. Wysyłka towaru nastąpi na adres wskazany w karcie płatności dlatego Prosimy o jej jak najszybsze wypełnienie bezpośrednio po dokonaniu zakupu. W przypadku nieodebrania przesyłki lub podania błędnego adresu dostawy, skutkującego zwrotem przesyłki do nadawcy Kupujący będzie zobligowany do pokrycia kosztów zwrotu przesyłki oraz jej ponownego wysłania. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu Prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów dostawy, inaczej system Allegro zsumuje je, czyniąc absurdalnie wysokimi. Oferujemy darmową wysyłkę kurierską na teren Polski przy zakupach powyżej 200 zł. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującej Cię pozycji napisz, przygotujemy aukcję specjalnie dla Ciebie. Nie odwołujemy ofert, dlatego Prosimy o rozważne zakupy. Wszystkie pozostałe kwestie reguluje regulamin użytkownika Allegro