TEXTAR TARCZE+KLOCKI PRZÓD VOLVO C30 V50 S40 (6482293037)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
399,00 zł
z 2 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,50 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
  • lokalizacja: Zakopane
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • rodzaj tarcz: wentylowane
  • producent części: textar

Witamy Wszystkich w naszym sklepie

Przedmiotem tej aukcji jest komplet tarcz i klocków na przednią oś renomowanej światowej firmy:

TARCZE + KLOCKI (oś przednia)

średnica tarcz: 300mm

INFORMACJE O PRODUKCIE

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze hamulcowe i klocki firmy TEXTAR
Zakup dotyczy (ilość): 1 zestaw
Numer katalogowy: 2x 92141303 i 2372301
Informacje katalogowe 92141303
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica [mm] 300
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25,0
Minimalna grubość [mm] 23
Wysokość [mm] 48,5
Wzór otworów/Ilość otworów 05/05
średnica otworu [mm] 108
średnica otworu centrującego [mm] 63,5
Ciężar [kg] 8,06
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez sworznia mocującego koła
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez piasty koła
Powierzchnia pokryty dodatkową warstwą
Techniczny numer informacyjny 98200 1413 0 1 PRO
Jednostka pakowania
Ilość w jednostce pakowania
98200 1413 , 98200 1413 0 1
Informacje katalogowe 2372301
Szerokość 1 [mm] 155,1
Szerokość 2 [mm] 155,1
Wysokość 1 [mm] 62,4
Wysokość 2 [mm] 67
Grubość [mm] 18,2
Styk ostrzegawczy o zużyciu bez styku zużycia
Numer WVA 23723
System hamulcowy Teves
Techniczny numer informacyjny 23723 182 0 5
Numer artykułu zalecanego dodatku 82032000
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
23723 , 23723 182 0 5 , 23724 , 7947D1044

WYSTĘPUJE W SAMOCHODACH

FORD FOCUS II (DA_) (2004/11 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 TDCi 133KM / 98KW - 1997 ccm G6DE,G6DF
FORD FOCUS II kabriolet (2006/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 145KM / 107KW - 1999 ccm AODA,AODB
FORD C-MAX (2007/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 TDCi 115KM / 85KW - 1753 ccm KKDA
FORD KUGA (2008/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm G6DG,UKDA
2.5 4x4 200KM / 147KW - 2522 ccm HYDB
FORD C-MAX (2010/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm
2.0 TDCi 136KM / 100KW - 1997 ccm
FORD GRAND C-MAX (2010/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm
2.0 TDCi 140KM / 103KW - 1997 ccm
FORD FOCUS III (2011/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 EcoBoost 182KM / 134KW - 1596 ccm
VOLVO S40 II (MS) (2004/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 D2 115KM / 84KW - 1560 ccm
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S11
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T
2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3
2.4 D5 179KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T8
2.4 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3
VOLVO V50 (MW) (2004/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 D 110KM / 81KW - 1560 ccm D 4164 T
1.6 101KM / 74KW - 1596 ccm B 4164 S3
1.8 FlexFuel 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S8
2.0 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S3
2.4 D5 179KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T13,D 5244 T8
2.4 AWD 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S4
2.4 170KM / 125KW - 2435 ccm B 5244 S
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
VOLVO C70 II kabriolet (2006/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 D 136KM / 100KW - 1997 ccm D 4204 T
T5 230KM / 169KW - 2521 ccm B 5254 T7
VOLVO C30 (2006/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 D2 115KM / 84KW - 1560 ccm D 4162 T
1.8 125KM / 92KW - 1798 ccm B 4184 S11
D4 177KM / 130KW - 1984 ccm D 5204 T
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T
2.0 FlexFuel 146KM / 107KW - 1999 ccm B 4204 S4
D5 180KM / 132KW - 2400 ccm D 5244 T13,D 5244 T8
T5 220KM / 162KW - 2521 ccm B 5254 T3

KODY OE / NUMERY PORÓWNAWCZE / ZAMIENNIKI

A.B.S. 37422
ATE 13046071932
ATE 13047071932
ATE 607193
ATE LD7193
ATE 24012501621
ATE 24032501621
ATE 425162
ATE 525162
BARUM BA2234
BARUM BAR25162
BENDIX 573209B
BENDIX 562363B
BENDIX 562434B
BOSCH 0986424794
BOSCH 986424794
BOSCH BP935
BOSCH 0986479171
BREMBO 9946814
BREMBO P24061
BREMBO 09946810
BREMBO 09946811
BREMBO 09946814
DELPHI BG3895
DELPHI LP1869
FERODO DDF1225C1
FERODO FDB1594
FERODO FQT1594
GIRLING 6115832
HELLA 54413
HELLA 54413PRO
JURID 573209J
MAGNETI MARELLI 363700201436
MAGNETI MARELLI 363702161410
MAGNETI MARELLI T1436MM
MEYLE 0252372318
MINTEX MDC1641
MINTEX MDB2634
MITSUBISHI BPYK3323ZA9C
MITSUBI­SHI BPYK3323ZB9C
NIPPART­S J3603063
OPTIMAL 12192
PAGID T1436
PAGID 54413
PAGID 54413PRO
QUINTON HAZELL 7636
QUINTON HAZELL BP1427
REMSA 108200
REMSA 108230
REMSA 671110
ROADHOUSE 2108200
ROADHOUSE 2108230
ROADHOUSE 671110
TEXTAR 92141300
TEXTAR 92141303
TRW GDB1583
TRW DF4313
TRW DF4424
VALEO 598649
VOLVO 30681739
VOLVO 30683554
VOLVO 30715023
VOLVO 30736923
VOLVO 274510
VOLVO 30742030
VOLVO 31262719
VOLVO 30793618
VOLVO 31362412
VOLVO 31341301
ZIMMERMANN 250135300
ZIMMERMANN 250135320
ZIMMERMANN 250135370
ZIMMERMANN 250135372
ZIMMERMANN 250135375
ZIMMERMANN 92141303

zdjęcie poglądowe
Szukasz innych części ???
Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.!
Do wszystkich sprzedawanych części wystawiamy paragon lub FV
Na wszystkie sprzedawane części udzielamy gwarancji producenta.
TEL: +48 784 35 77 11
e-mail: psmmoto@interia.pl
PSM-MOTO, FHU-PSM
ul. Wojdyły 24
34-500 Zakopane
NIP: 736 163 18 95
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Towar proszę odesłać na nasz adres w stanie nieużywanym w oryginalnym pudełku wraz z dowodem zakupu.