TEXTAR TARCZE+KLOCKI OCTAVIA BORA GOLF IV 280MM (6482293064)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
320,00 zł
z 2 kompletów
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
  • lokalizacja: Zakopane
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • rodzaj tarcz: wentylowane
  • producent części: textar

Witamy Wszystkich w naszym sklepie

Przedmiotem tej aukcji jest komplet tarcz i klocków na przednią oś renomowanej światowej firmy:

TARCZE + KLOCKI (oś przednia)

średnica tarcz: 280mm

INFORMACJE O PRODUKCIE

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze hamulcowe i klocki firmy TEXTAR
Zakup dotyczy (ilość): 1 zestaw
Numer katalogowy: 2x 92082303 i 2313101
Informacje katalogowe 92082303
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica [mm] 280
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 22,0
Minimalna grubość [mm] 19
Wysokość [mm] 36,5
Wzór otworów/Ilość otworów 05/06
średnica otworu [mm] 100
średnica otworu centrującego [mm] 65
Ciężar [kg] 6
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez piasty koła
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez sworznia mocującego koła
Powierzchnia pokryty dodatkową warstwą
Techniczny numer informacyjny 98200 0823 0 1 PRO
Jednostka pakowania
Ilość w jednostce pakowania
98200 0823 , 98200 0823 0 1
Informacje katalogowe 2313101
Szerokość [mm] 146
Wysokość [mm] 54,7
Grubość [mm] 19,7
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym czujnikiem zużycia
Ilość wskaźników zużycia okładzin 1
Numer WVA 23131
System hamulcowy Teves
Techniczny numer informacyjny 23131 197 0 5
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
23130 , 23131 , 23131 197 0 5 , 23187 , 7635D768 , 7709D768

WYSTĘPUJE W SAMOCHODACH

AUDI A3 (8L1) (1996/09 -> 2003/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
SEAT TOLEDO II (1M2) (1999/04 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
SEAT LEON (1M1) (1999/11 -> 2006/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
SKODA OCTAVIA (1U2) (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) (1998/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
2.0 4x4 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AZJ,AEG
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AZJ,AEG,APK
VW GOLF IV (1J1) (1997/08 -> 2005/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,AQY,AZJ,APK
VW GOLF IV Variant (1J5) (1999/05 -> 2006/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm AVU
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
2.0 Bi-Fuel 116KM / 85KW - 1984 ccm BEH
VW BORA (1J2) (1998/10 -> 2005/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 107KM / 78KW - 1595 ccm
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
VW BORA kombi (1J6) (1999/05 -> 2005/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDI 4motion 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM

KODY OE / NUMERY PORÓWNAWCZE / ZAMIENNIKI

A.B.S. 37155
ATE 24012201501
ATE 24032201501
ATE 13046071172
ATE 422150
ATE 13047071172
ATE 522150
ATE 607117
ATE LD7117
AUDI JZW615301
AUDI 1J0698151F
AUDI 1J0698151G
AUDI 1K0698151A
AUDI 1K0698151D
AUDI 1K0698151F
AUDI 1K0698151G
AUDI 5C0698151
AUDI JZW698151
AUDI 1J0615301E
AUDI 1J0615301M
AUDI 1J0698151D
AUDI 1J0615301P
AUDI 1J0698151E
BARUM BAR22150
BARUM BA2155
BENDIX 562039B
BENDIX 571971B
BENDIX 571971X
BOSCH 0986478852
BOSCH BD752
BOSCH 0986424503
BOSCH 0986494019
BOSCH 986494019
BOSCH BP264
BREMBO 09701210
BREMBO 09701211
BREMBO 09701214
BREMBO 09701275
BREMBO 9701211
BREMBO 9701214
BREMBO 9701275
BREMBO P85043
BREMBO P85072
DELPHI BG3036
DELPHI LP1514
FEBI BILSTEIN 16332
FERODO DDF928
FERODO DDF928C1
FERODO FDB1398
FERODO FDB1635
FERODO FDS1398
FERODO FQT1398
FERODO FSL1398
GIRLING 6113865
HELLA 53954
HELLA 53954PRO
HELLA T1163EP
JURID 562039J
JURID 571971J
MAGNETI MARELLI 363702161111
MAGNETI MARELLI T1163MM
MAGNETI MARELLI 363700201163
MINTEX MDB2040
MINTEX MDC978
OPTIMAL 12079
OPTIMAL BS5460
PAGID T1163
PAGID T1163EP
PAGID 53954
PAGID 53954PRO
QUINTON HAZELL 7203
QUINTON HAZELL 7392
QUINTON HAZELL BP1142
QUINTON HAZELL BDC4668
QUINTON HAZELL BDC7030
REMSA 063321
REMSA 63321
REMSA 654610
ROADHOUSE 263321
ROADHOUSE 263341
ROADHOUSE 654610
sbs 1815204759
SEAT 1J0615301P
SEAT JZW615301
SEAT 1J0698151D
SEAT 1J0698151E
SEAT 1J0698151F
SEAT 1J0698151G
SEAT 1K0698151A
SEAT 1K0698151D
SEAT 1K0698151F
SEAT 1K0698151G
SEAT 5C0698151
SEAT JZW698151
SEAT 1J0615301E
SEAT 1J0615301M
SKODA 1K0698151F
SKODA 1K0698151G
SKODA 5C0698151
SKODA 1J0615301E
SKODA JZW698151
SKODA 1J0615301M
SKODA 1J0615301P
SKODA JZW615301
SKODA 1J0698151D
SKODA 1J0698151E
SKODA 1J0698151F
SKODA 1J0698151G
SKODA 1K0698151A
SKODA 1K0698151D
SWAG 30916332
TEXTAR 92082300
TEXTAR 92082305
TRW GDB1386
TRW GDB1397
TRW GDB1422
TRW GDB1658
TRW DF2804
VAG 1K0698151D
VAG 1K0698151F
VW 1J0615301E
VW 1J0615301M
VW 1J0698151D
VW 1J0615301P
VW 1J0698151E
VW JZW615301
VW 1J0698151F
VW 1J0698151G
VW 1K0698151A
VW 1K0698151D
VW 1K0698151F
VW 1K0698151G
VW 5C0698151
VW JZW698151
ZIMMERMANN 100123400
ZIMMERMANN 100123420
ZIMMERMANN 100123470
ZIMMERMANN 100123472
ZIMMERMANN 100123475
ZIMMERMANN 92082303

-zdjęcie jest poglądowe-
Szukasz innych części???
Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.!
Do wszystkich sprzedawanych części wystawiamy paragon lub FV
Na wszystkie sprzedawane części udzielamy gwarancji producenta.
TEL: +48 784 35 77 11
e-mail: psmmoto@interia.pl
PSM-MOTO, FHU-PSM
ul. Wojdyły 24
34-500 Zakopane
NIP: 736 163 18 95
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Towar proszę odesłać na nasz adres w stanie nieużywanym w oryginalnym pudełku wraz z dowodem zakupu.