TEXTAR 2xTARCZE PRZÓD ALFA ROMEO 159 BRERA 305mm (6482292062)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
150,00 zł
z 4 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
  • lokalizacja: Zakopane
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • producent części: textar
  • typ samochodu: samochody osobowe
  • marka samochodu: alfa Romeo

Witamy Wszystkich w naszym sklepie

Przedmiotem tej aukcji jest komplet tarcz na przednią oś renomowanej światowej firmy:

TARCZE (oś przednia)

średnica tarcz: 305mm

INFORMACJE O PRODUKCIE

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze hamulcowe firmy TEXTAR
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki

Numer katalogowy: 92145003
Informacje katalogowe 92145003
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica [mm] 305
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 28,0
Minimalna grubość [mm] 26
Wysokość [mm] 39,7
Wzór otworów/Ilość otworów 05/10
średnica otworu [mm] 110
średnica otworu centrującego [mm] 70
Ciężar [kg] 7,59
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez sworznia mocującego koła
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 bez piasty koła
Powierzchnia pokryty dodatkową warstwą
Techniczny numer informacyjny 98200 1450 0 1 PRO
Jednostka pakowania
Ilość w jednostce pakowania
98200 1450 , 98200 1450 0 1

WYSTĘPUJE W SAMOCHODACH

ALFA ROMEO 159 (2005/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 MPI 140KM / 103KW - 1796 ccm 939 A4.000
1.9 JTDM 8V 115KM / 85KW - 1910 ccm 939 A7.000,937 A7.000
1.9 JTDM 16V 136KM / 100KW - 1910 ccm 937 A8.000,939 A8.000
2.0 JTDM 170KM / 125KW - 1956 ccm 939 B3.000
ALFA ROMEO BRERA (2006/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000
ALFA ROMEO 159 Sportwagon (2006/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 MPI 140KM / 103KW - 1796 ccm 939 A4.000
1.9 JTDM 8V 115KM / 85KW - 1910 ccm 937 A7.000
1.9 JTDM 16V 150KM / 110KW - 1910 ccm 939 A2.000
2.0 JTDM 170KM / 125KW - 1956 ccm 939 B3.000
ALFA ROMEO SPIDER (939) (2006/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 JTS 185KM / 136KW - 2198 ccm 939 A5.000

KODY OE / NUMERY PORÓWNAWCZE / ZAMIENNIKI

ALFA ROMEO 46843608
ALFA ROMEO 51760621
ATE 24012801921
ATE 428192
BENDIX 562299B
BOSCH 0986479293
BREMBO 09936311
BREMBO 09936314
BREMBO 09936310
DELPHI BG3951
FERODO DDF14491
HELLA 54450
HELLA 54450PRO
MINTEX MDC1739
OPTIMAL BS7512
PAGID 54450
PAGID 54450PRO
REMSA 696410
ROADHOUSE 696410
TEXTAR 92145000
TEXTAR 92145003
TRW DF4476
ZIMMERMANN 110221200
ZIMMERMANN 110221220
ZIMMERMANN 110221270
ZIMMERMANN 110221272
ZIMMERMANN 110221275
ZIMMERMANN 92145003

Szukasz innych części ???
Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.!
Do wszystkich sprzedawanych części wystawiamy paragon lub FV
Na wszystkie sprzedawane części udzielamy gwarancji producenta.
TEL: +48 784 35 77 11
e-mail: psmmoto@interia.pl
PSM-MOTO, FHU-PSM
ul. Wojdyły 24
34-500 Zakopane
NIP: 736 163 18 95
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 24,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 7 dni

adres do zwrotu:
 
Towar proszę odesłać na nasz adres w stanie nieużywanym w oryginalnym pudełku wraz z dowodem zakupu.