Testuj 30 DNI - fotel masujący Zero Gravity NEDO (6390709556)

zakończona
8 500,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
  • Przesyłka kurierska darmowa
  • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
Zakupy od 2 000 zł darmowa dostawa
  • lokalizacja: Gdańsk, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 120 [kg]

opis

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u strefamasazu za co najmniej 2000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Drago Sp. z o.o.
Kartuska 370
80-125 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Wszystkie fabrycznie nowe produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Prawo to jest wyłączone w przypadku towarów przygotowanych na specjalne zamówienie Klienta. Wskazane prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej (w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego), a więc ma zastosowanie wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 


Klient w terminie 14 dni składa pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z podaniem numeru konta, na jaki ma nastąpić zwrot zapłaty, i wysyła je na adres firmy Drago sp. z o.o. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną zawartością, w tym: drukiem gwarancji, instrukcją, oryginał paragonu, o ile był wystawiony. Produkt nie może nosić śladów używania. Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient. 


W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki firma Drago sp. z o.o. dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wyżej wymienione wymagania, zostanie wystawiona faktura korygująca (nie dotyczy sytuacji wystawienia paragonu). Oryginał i kopia faktury zostaną wysłane do Klienta listem poleconym. Klient powinien bezzwłocznie odesłać podpisaną kopię faktury korygującej. 


W ciągu 3 dni roboczych od jej otrzymania firma Drago sp. z o.o. dokona zwrotu zapłaty na wskazane przez Klienta konto. Ponieważ strony mają obowiązek wzajemnego zwrotu świadczeń (konsument – zakupionego towaru, sklep internetowy – otrzymanej zapłaty) w terminie 14 dni, Klient powinien odesłać zwracany towar niezwłocznie, tak aby możliwe było przeprowadzenie całej procedury zwrotu towaru z zachowaniem ww. terminu.

O sprzedającym
strefamasazu
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

3

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 512 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Drago sp. z o.o. jest właścicielem marek handlowych oraz dystrybutorem produktów związanych z szeroko pojętą branżą wellness. Nasze produkty są oryginalne oraz jesteśmy pewni jakości dlatego dajemy Wam 24 miesiące gwarancji na każdy z produktów. Nasza działalność w branży wellness rozpoczęła się pod koniec 2005 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku. Działamy w całej Polsce oferując szeroki wachlarz ofert dla klientów indywidualnych oraz dla firm:

- Wypożyczanie Foteli do masażu  379,00 zł netto/miesiąc,

- Specjalna oferta na Fotel Focus  Medial - 30 dni na zwrot!,

- Fotele do masażu dla biznesu.

Ideą przyświecającą naszej działalności, jest poprawa samopoczucia poprzez zmniejszenie poziomu stresu oraz odnowę psychiczną i fizyczną. Chwila w fotelu masującym lub masaż z poduszką masującą bodyRub, odpręża, daje ciału odpoczynek i nowy zastrzyk energii. Codzienne korzystanie z masażu poprawia krążenie, redukuje stres, wzmacnia i uelastycznia całe ciało.

Pozostałe informacje

Regulamin aukcji

Po dokonaniu zakupu wymagamy potwierdzenia e-mailem na adres info@nedo24.pl o formie płatności oraz adresie wysyłki.

Zmiana adresu wysyłki może być wykonana tylko i wyłącznie po uprzednim powiadomieniu telefonicznym lub e-mailowym.

Formy płatności to: przedpłata na konta, pobranie.

Sklep internetowy działający pod adresem www.nedo24.pl, prowadzony jest przez firmę Drago Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. NIP 5833051142, REGON 220719850, KRS 0000583459, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym KRS Sądu Rejonowego Gdańsk-Płnoc. Dane kontaktowe: Drago sp. z o.o. , ul. Kartuska 370, 80-125 Gdańsk, tel: 58 888 20 89, e-mail sklep@nedo24.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa firma Drago sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość ograniczenia świadczenia usług za pośrednictwem Sklepu Internetowego do osób, które ukończyły wiek 18 lat. W takim przypadku potencjalni Klienci zostaną o powyższym powiadomieni.

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu www.nedo24.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Numer oferty:6390709556
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry