! TERMOS OBIADOWY 700ml Pojemnik LUNCHBOX MENAŻKA (6999940469)

zakończona
7,79 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • List ekonomiczny 4,90 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,90 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 9,90 zł
 • lokalizacja: Katowice, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

                                                   TERMOS OBIADOWY LUNCH BOX 700ml

                                                              Pojemnik na obiad, żywność

Pojemnik na żywność "Lunch Box" idealny do pracy lub szkoły.

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa na zewnątrz i ze stali nierdzewnej wewnątrz. Materiały użyte do produkcji pojemnika są nietoksyczne, smakowo obojętne i bezpieczne. Wyposażony w pokrywę oraz wygodny uchwyt do przenoszenia. Pokrywa z uszczelką zamykana jest na 2 boczne zatrzaski.

SPECYFIKACJA :

 • Przeznaczony zarówno do produktów gorących jak i zimnych.
 • Pojemność: 700 m l

Wymiary :

WAŻNE :

Czas utrzymywania ciepłoty pojemników to jest różny i zależy od temperatury wyjściowej posiłku. Przykład : Gorąca zupa będzie dłużej ciepła niż dowolne drugie danie, wpływ ma też temperatura otoczenia (zima / lato / jesień)  wtedy temperatura posiłku zmienia się szybciej lub wolniej. Zrobiliśmy test w warunkach pokojowych wlewając wrzącą wodę do termosu,  po 1 godzinie woda miała ok. 60'C, a po 2 godzinach ok. 40'C.

Po licytacji prosimy o podanie koloru w przeciwny m wypadku wysyłka nastąpi losowo !

Uwaga : Nie używać w kuchence mikrofalowej i na wolnym ogniu.  Przy potrawach płynnych należy go przenosić w pozycji pionowej.

ZESTAW :

 •   Pojemnik na żywność "Lunch Box"
 •   Oryginalne opakowanie
 •   Paragon lub faktura
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 4,90 zł

Lokalizacja: Katowice, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
4,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
11,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

TOP HITY
ADRES DO ZWROTU PODAWANY DROGA MAILOWĄ
40-321 INTERNET
Dodatkowe informacje

 Opis  procedury reklamacyjnej:   


1. Kupujący może składać reklamacje u TOPHITY  dotyczące zawartej Umowy pod adresem tophity.firma@gmail.com lub w  formie pisemnej na adres TOPHITY   Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, nr aukcji i login kupującego, przedmiot  reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności  uzasadniające reklamację.   


2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają  uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji TOPHITY  zwraca  się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.    


3. TOPHITY rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.   


4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.   


PRZESYŁKI DOSTARCZANE KURIEREM: !!! Bezpieczna dostawa towaru to nasz obowiązek !Procedura postępowania w przypadku uszkodzenia lub ubytku towaru  dostarczanego kurierem wygląda następująco: - Jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest  niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, wypełnij druk  reklamacyjny (protokół szkody) w obecności kuriera. 


Protokół szkody  powinien zawierać: markę i model produktu, datę, godzinę doręczenia oraz  opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze. - Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możesz w  obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony lub  niekompletny, należy również spisać protokół szkody. 


UWAGA! Przesyłki płatne przy odbiorze można sprawdzić dopiero po opłaceniu  kurierowi należnej kwoty pobrania - Reklamacje uszkodzonego produktu mogą być zgłaszane w terminie do 7  dni od chwili odbioru przesyłki. Spisany protokół należy przesłać na  adres naszego sklepu bądź maila wraz z dowodem zakupu. Wymiana sprzętu  na nowy jest możliwa tylko w przypadku spełnienia powyższych warunków.  Pamiętaj, że możemy wysłać nowy towar dopiero po otrzymaniu przez nasz  sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji. - 

Przed podpisaniem protokołu szkodowego należy go uważnie przeczytać i  zwrócić szczególną uwagę na zgodność zawartych w nim informacji ze  stanem rzeczywistym paczki (uszkodzenie opakowania, oznaczenia  ostrzegawcze).  

Ponadto mogą Państwo zostać poproszeni o zrobienie zdjęć  uszkodzonego towaru. - W przypadku trudności ze sprawdzeniem towaru lub odmowy spisania  protokołu szkodowego przez kuriera, prosimy o spisanie danych osobowych  pracownika firmy przewozowej – imienia, nazwiska oraz numeru kuriera – i  niezwłoczne przekazanie nam tej informacji mailowo.
 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

TOP HITY
ADRES DO ZWROTU PODAWANY DROGA MAILOWĄ
40-321 INTERNET

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:     


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub zawarcia umowy,  Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek  przyczyny. W takim przypadku TOPHITY zwróci pieniądze  Kupującemu.   Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć TOPHITY stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  tophity.firma@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia  od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres firmy.  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy  wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):   [adres TOPHITY]     Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim  odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych  przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to  [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i  nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres  kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy]   Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]   W przypadku odstąpienia od Umowy TOPHITY nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 

O sprzedającym
TOPHITY
96,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

1190

 

47

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 793-054-767
poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 

liczba dni na odstąpienie od umowy: 14 

darmowa wysyłka: nie, kupujący płaci za wysyłkę zwrotu 

adres do zwrotów: podawany drogą mailową

Pozostałe informacje

Ogólne zasady dotyczące zakupu (Regulamin):   

 • każdy zakupiony przedmiot jest traktowany jako osobna sztuka! W przypadku chęci zakupienia większej ilości przedmiotów prosimy o wcześniejszy kontakt. Po zaksięgowaniu wpłaty nie ma możliwości zmiany kosztów wysyłki; 
 • po zakupie prosimy o wybór koloru, modelu, wzoru, rozmiar produktu poprzez formularz opcji dostawy inaczej reklamację ze względu na nieprawidłowy kolor czy rozmiar nie będą uwzględnianie. 
 • Na wpłatę czekamy 14 dni, po tym czasie wysyłamy przypomnienie, następnie ubiegamy się o zwrot prowizji od serwisu Allegro, a kupujący otrzymuje ostrzeżenie od serwisu. 
 • Wszystkie dane do przelewu oraz nr konta znajdują się w wiadomości wysyłanej do kupującego po dokonaniu zakupu.   
 • Po wygraniu aukcji  proszę o potwierdzenie wyboru formy płatności i dostawy w formularzu allegro 
 • Jeśli paczka ma być wysłana na inny adres niż podany w allegro proszę o podanie go niezwłocznie po zakupie poprzez Formularz Opcji Dostawy "Adres do wysyłki" 
 • Jeżeli wypełnili Państwo formularz opcji dostawy, a dane zmienionego adresu do wysyłki nie zapisały się  nie odpowiadamy za błędy powstałe z winy allegro bądź kupującego. 
 • Zakupiony u nas towar wysyłamy zazwyczaj w ciągu 48h od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie, lub potwierdzenia zakupu (dotyczy przesyłek za pobraniem) jednak w przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od nas zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu wysyłki.    
 • Czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia następnego od złożenia zamówienia/zaksięgowania wpłaty do dnia nadania przesyłki.   
 • Po nadaniu za czas dostarczenia paczki odpowiada firma kurierska lub poczta. 
 • Nr przesyłek kurierskich otrzymują Państwo automatycznie, jeśli tak się nie stało możemy na prośbę kupującego je wysłać.   
 • Nr przesyłek pocztowych (listów poleconych oraz paczek) najwcześniej możemy podać po 72h od dnia wysyłki, na maile z prośbą o nr nadania przed upływem tego czasu nie odpowiadamy. 

Na sprzedawane towary nie jest udzielana gwarancja.Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z rękojmi. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do w/w. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html i innych zawartych na stronach w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione. W/w strony podlegają ochronie na mocy prawa autorskiego. Na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku wszelkie osoby reprodukujące te strony tak we fragmentach, jak i w całości bez wiedzy i zgody autora podlegały będą odpowiedzialności karnej. 


NIE WYSYŁAMY TOWARU ZA GRANICE !   

NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM ORAZ ODSYŁANYCH NA NASZ KOSZY !  

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODDANIA TOWARÓW OSOBIŚCIE !  

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO TOWARÓW !