TELEWIZOR SONY KD-65XD9305 4K HDR X1 3D + 5 LAT GW (6541864428)

zakończona
11 990,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 5,00 zł
Zakupy powyżej 2 000 zł
 • lokalizacja: WARSZAWA, WROCŁAW, ŁÓDŹ, KIELCE
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowe
 • podświetlenie LED: tak
 • 3D: tak
 • rozdzielczość: 4K UHD
 • zakrzywiony ekran (Curved): nie
 • smart TV: android TV
 • format ekranu: 16:9
 • przekątna ekranu (cale): 65.00
 • złącza: kompozyt, euro, component, HDMI, USB

Produkt objęty 5-letnią gwarancją.
Punkty odbiory: WROCŁAW, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KIELCE, LUBLIN, OPOLE

Kontakt telefoniczny: 42 640-60-34

SONY KD-65XD9305 + 5 lat gwarancji Sony

XD93: telewizor 4K HDR z platformą Android TV

Ciesz się wspaniałą rozrywka 4K na ultracienkim telewizorze. Telewizor 4K Ultra HD z procesorem 4K X1 oraz technologiami X-tended Dynamic Range PRO, 4K- X-Reality PRO i TRILUMINOS.

 • Zadziwiające obrazy dzięki technologii Slim Backlight Drive
 • Niesamowity kontrast dzięki technologii X-tended Dynamic Range PRO
 • Niesamowite obrazy 4K dzięki procesorowi obrazu 4K X1
 • Android TV
 • Stworzony do słuchania dzięki ClearAudio+
 • Odświeżanie 1000Hz

5 lat rozszerzonej gwarancji SONY!

 • Dodatkowe lata spokoju
 • Obejmuje uszkodzenia powstałe w wyniku użytkowania (nie mechaniczne)
 • Brak udziału własnego ani rachunków za robociznę
 • Natychmiastowa pomoc i porada przez telefon
 • Specjalistyczny serwis w autoryzowanych stacjach serwisowych SONY

Seria XD93

Dzięki innowacyjnej technologii Slim Backlight Drive™ telewizor 4K HDR oferuje zachwycającą jakość obrazu w niezwykle cienkiej obudowie

HDR 4K : jakość obrazu następnej generacji

Telewizor zgodny z techniką HDR odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD materiał wideo HDR cechuje wyjątkowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności niż przy innych formatach wideo. W efekcie uzyskujemy najbardziej realistyczny obraz, jaki można uzyskać na ekranie telewizora, z wyraźnymi detalami i jasnym podświetleniem.

Procesor obrazu 4K X1™: jeden układ, który zmienia wszystko

Zaawansowany procesor 4K X1™ zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od oglądanych treści. Inteligentna analiza i interpolacja generują obraz o rozdzielczości bliskiej 4K. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu z każdego źródła — telewizji, płyt Blu-ray i DVD, a nawet materiałów wideo 4K z Internetu. Atrakcyjne obrazy 4K o zadziwiającej wyrazistości, jeszcze wierniejsze kolory i większy kontrast.

Technologia Slim Backlight Drive™ — jakość obrazu i wzornictwo

Dzięki naszej unikalnej technologii Slim Backlight Drive nawet wyjątkowo płaskie telewizory wyświetlają obraz o niezwykle wysokiej jakości.

X-tended Dynamic Range™ PRO: ideał podświetlenia

W połączeniu z sygnałem HDR każda scena nabierze lepszej jaskrawości, ponieważ algorytm zwiększa jakość obrazu HDR poprzez zwiększenie nasycenia barw.

4K X-Reality™ PRO: każdy obraz w jakości 4K

Wyświetlany na ekranie obraz urzeka czystością. Nasz najbardziej wydajny procesor obrazu 4K ulepsza każdy piksel i nadaje mu optymalny wygląd. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z użyciem specjalnej bazy danych o obrazach, która umożliwia niezależną optymalizację faktur, kolorów i krawędzi. Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów.

TRILUMINOS™ Display

Technologia TRILUMINOS Display to wyjątkowe rozwiązanie firmy Sony, które wzbogaca wrażenia przy oglądaniu za pomocą szerokiej palety barw i realistycznego odwzorowania cieni. Wyświetlacze TRILUMINOS Display doskonale odwzorowują odcienie czerwone, zielone i niebieskie – kolory trudne do dokładnego odtworzenia w telewizorach. Rozszerzona paleta kolorów i precyzyjne przejścia tonalne zapewniają również piękne odwzorowanie odcieni skóry.

Doświadczenie obrazu 3D

Oglądając trójwymiarowe filmy z płyt Blu-ray Disc™, audycje telewizyjne albo filmy z Internetu, uzyskuje się szczegółowy obraz 3D. Ciesz się naturalną głębią ostrości i wejdź do świata sportu, filmów czy gier inaczej niż do tej pory.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie

Ciesz się płynnym obrazem i dużą ostrością szczegółów nawet podczas szybkich akcji dzięki technologii Motionflow™ XR. Działanie tej innowacyjnej technologii polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmywaniu obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.

Zawieś jak obraz

Użyj uchwytu ściennego do zawieszenia telewizora na ścianie, niczym dzieła sztuki. Wyjątkowy system chłodzenia wyprowadza powietrze pionowo z telewizora, zapewniając jego niezawodność.

Gładka, bardzo cienka tafla telewizora

Telewizor 4K HDR charakteryzuje się bardzo małą grubością i bezramkową konstrukcją z ledwie widoczną krawędzią wokół ekranu.

Schludny wygląd z tyłu

Ukryj przewody za specjalnym panelem. Wszystkie przewody można umieścić za osłoną, co pozwala utrzymać ład i porządek.

Google Cast™: doskonała współpraca z innymi urządzeniami

Ten telewizor BRAVIA® jest zgodny z technologią Google Cast™, pozwalającą wyświetlać na dużym ekranie ulubioną rozrywkę z YouTube™ i podobnych serwisów. Materiały mogą być przesyłane z laptopa albo urządzenia z systemem Android/iOS™.

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć

Po co tracić czas na przeglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV™ umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki czemu można szukać materiałów w różnych serwisach, nie tracąc czasu na wpisywanie tekstu. Można również skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o „komedie romantyczne”, a pojawi się lista tytułów z tego gatunku.

BRAVIA z platformą Android TV

Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Pomyśl o wszystkich rzeczach, za które lubisz swój smartfon albo tablet. Teraz możesz je mieć w większej skali: na pięknym ekranie telewizora BRAVIA. Nowe modele Sony z platformą Android TV umożliwiają podłączanie różnych urządzeń z systemem Android oraz współużytkowanie aplikacji, filmów i innych materiałów. To naprawdę proste.

Google Play: niewyczerpany zasób treści i aplikacji

Sklep Google Play™ to prawdziwa skarbnica filmów, programów telewizyjnych i wielu innych materiałów. Zapewnia dostęp do nieustannie rosnącego wyboru aplikacji, które pozwolą Ci używać telewizora w zupełnie nowy sposób.

Stworzony do słuchania: tryb ClearAudio+

Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie

Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Technologia DSEE: przywracanie szczegółów w cyfrowym dźwięku

Wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się dobrej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą zazwyczaj wiąże się utrata dużej ilości danych. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase

Do analizy i kompensacji niedoskonałości w dźwięku z głośników służy zaawansowany model komputerowy, który precyzyjnie „próbkuje” reprodukowane częstotliwości. Uzyskane informacje są wykorzystywane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

Pasek zawartości: szybkie wyszukiwanie dowolnych treści

Dyskretny pasek zawartości umożliwia znalezienie wyszukiwanego filmu, programu lub wideo. Wywołaj go i przeglądaj kanały telewizyjne, filmy na życzenie, pobrane programy i inne treści, nie przerywając oglądania. Pasek możesz dostosować do swoich potrzeb, aby w pierwszej kolejności były wyświetlane materiały, z których najczęściej korzystasz.

Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej

Aplikacja TV SideView umożliwia obsługę telewizora, wyszukiwanie i nagrywanie programów telewizyjnych oraz dyskutowanie o nich ze znajomymi. Używając tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS, można także wyświetlić program telewizyjny i rankingi popularności. Aplikacja pozwala nastawiać przypomnienia o ulubionych programach. Można tweetować o swoich wrażeniach i śledzić głosy innych widzów.

Wymiary i waga
Telewizor bez podstawy stołowej (szer. x wys. x gł.) Około 145,8 x 83,9 x 3,6 cm
Telewizor z podstawą stołową (szer. x wys. x gł.) Około 145,8 x 89,1 x 27,5 cm
Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.) Około 165,1×100,5×19,8 cm
Telewizor bez podstawy stołowej Około 28,9 kg
Telewizor z podstawą stołową Około 32,1 kg
Funkcje 3D
Rozdzielczość 3D Super TAK
3D Aktywny
Cechy specjalne
Elektroniczny przewodnik po programach (EPG) TAK
Włącznik/wyłącznik czasowy TAK
Funkcja BRAVIA Sync TAK
Blokada rodzicielska TAK
i-Manual TAK
Funkcje obrazu i dźwięku
Charakterystyka dźwięku Moc wyjściowa dźwięku 4 x 7,5 W
HDR (High Dynamic Range) TAK
Głośnik Clear Phase TAK
Moc wyjściowa dźwięku 7,5 W + 7,5 W + 7,5 W + 7,5 W
Ustawienia trybu dźwięku Standardowy / kino / futbol na żywo / muzyka
S-Force Front Surround 3D TAK
S-Master TAK
Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® Pulse TAK
NICAM/A2 TAK
Triluminos Display TAK
4K X-Reality PRO™ TAK
X-Reality PRO™ TAK
Tryb obrazu Żywy, standardowy, własny, kino „Pro", kino domowe, sport, animacja, zdjęcie (żywy), zdjęcie (standardowy), zdjęcie (własny), gra, grafika, film HDR
Tryb Wide Full / Normal / Wide Zoom / Zoom
Tryb panoramiczny dla komputera Normalny / Full1 / Full2 for PC
Automatyczny tryb panoramiczny TAK
Optymalizacja ruchu Motionflow XR1000 Hz
Advanced Contrast Enhancer (ACE) TAK
CineMotion / Tryb filmu / Cinema Drive TAK
Wyświetlacz
X-tended Dynamic Range TAK (TECHNOLOGIA X-TENDED DYNAMIC RANGE PRO)
Charakterystyka wyświetlacza Slim Backlight Drive™
Rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160)
LCD TAK
Podświetlenie LED Edge LED
4K TAK
Rozmiar ekranu 164 cm (65")
Współczynnik kształtu obrazu 16:09
Kąt widzenia (prawo / lewo) 178° (89°/89°)
Kąt widzenia (góra / dół) 178° (89°/89°)
Podłączanie do sieci komputerowej
Android TV TAK
Charakterystyka łączności bezprzewodowej Wi-Fi® Direct
Kopia zawartości ekranu
Kopia ekranu TAK
TV SideView TAK
Sieć domowa TAK
Standard bezprzewodowej sieci LAN Zintegrowany
Aplikacje TAK
Przeglądarka internetowa TAK (Opera)
Wi-Fi® Direct TAK
Cechy wzornictwa
Konstrukcja podstawy Ciemnosrebrny
Zgodność z VESA TAK
Dioda podświetlająca TAK
Sygnał wideo
3840 x 2160/24p TAK
3840 x 2160/25p TAK
3840 x 2160/30p TAK
3840 x 2160/50p TAK
3840 x 2160/60p TAK
Interfejs
Wejście HDMI® 4 (1 wewnątrz, 3 w środku)
Kompozytowe wejście wideo 1 z tyłu
Komponentowe wejście wideo 1 z tyłu
Wejście antenowe 1 z boku
Wejście SCART 1 z tyłu
Wejście Ethernet 1 z boku
Wejście USB 3 porty
Wyjście audio 1 z boku — hybrydowe z wyjściem słuchawkowym
cyfrowe wyjście audio 1 z boku
Złącza wejściowe i wyjściowe HDCP (wer. 2.2, dla HDMI 1/2/3/4); wejście zasilania napięciem przemiennym (zasilacz sieciowy); wejście antenowe (1 z boku); wejście kompozytowego sygnału wideo (1 z tyłu, hybrydowe z sygnałem komponentowym); wejście IF (BS/CS) (2 z boku); wejście komponentowego sygnału wideo (Y/Pb/Pr) (1 z tyłu, hybrydowe); SCART bez Smartlink (1 z tyłu); złącze HDMI™ (1 na zewnątrz, 3 w środku); wyjście wideo (SCART, 1 z tyłu); analogowe wejście audio (łącznie 2 z tyłu); cyfrowe wyjście audio (1 z boku); wyjście audio (1 z boku/hybrydowe z wyjściem słuchawkowym); wyjście słuchawkowe (1 z boku/ hybrydowe z wyjściem audio); wyjście na subwoofer (1 z boku/ hybrydowe z wyjściem słuchawkowym i audio); USB (3 porty); gniazdo Ethernet (1 z boku); gniazda PCMCIA (1 u góry); komputerowe wejście HDMI™
Wbudowane tunery
DVB-T (cyfrowy naziemny) TAK
DVB-T2 (cyfrowy naziemny) TAK
DVB-S (cyfrowy satelitarny) TAK
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) TAK
DVB-C (cyfrowy kablowy) TAK
CI+ TAK
Analogowy TAK
Zgodność
Wyposażenie dodatkowe Bezprzewodowy subwoofer (SWF-BR100)
Ekologia i oszczędzanie energii
Klasyfikacja energetyczna B
Przekątna ekranu 65 cali, 164 cm
Pobór mocy (zasilanie włączone / Standardowy) 167 W
Pobór mocy (zasilanie włączone / Żywy) 225 W
Roczne zużycie energii* 232 kWh
PROWADŹ Tak
Pobór mocy (w trybie czuwania) 0,50 W
Wartość szczytowa luminancji 80%
Zawartość rtęci 0,0 mg
Czujnik światła TAK
Tryby oszczędzania energii TAK
Dynamiczne sterowanie podświetleniem TAK
Tryb wyłączenia podświetlenia TAK
Pobór mocy — replikator portów (w trybie czuwania sieci) 3,00 W (Wi-Fi®) / 3,00 W (LAN)

Punkty odbioru osobistego w Sony Centre*

 • WARSZAWA


  Warszawa Targówek, ul. Malborska 37
  Warszawa Wola Park, ul. Górczewska 124

 • ŁÓDŹ

  Łódź Manufaktura, ul. Karskiego 5
  Łódź Port, ul. Pabianicka 245
  Łódź Pasaż Łódzki, Al. Jana Pawła II 30

 • WROCŁAW

  Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Pl. Grunwaldzki 20
  Wrocław Bielany Park, Czekoladowa 22

 • PŁOCK


  Płock, ul Wyszogrodzka 144

 • KIELCE

  Kielce, ul. Świętokrzyska 20

 • OPOLE

  Opole, ul. Wrocławska 152

 • LUBLIN


  Lublin, ul. Lipowa 13

 • CENTRALA

  Łódź, ul. Kasprzaka 3

 • * W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o wcześniejsze potwierdzenie dostępności produktu w danym punkcie.

Kontakt z namiPracujemy w godzinach 9:00 - 18:00
sony@solpol.pl

 • DAMIAN  damian.nowak@solpol.­pl
  601-944-875

 • JAREK  jaroslaw.zywulko@sol­pol.pl
  697-711-107

 • JAREK  jarek@solpol.pl
  502-716-469

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u SONY_SOLPOL za co najmniej 2 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Możliwy odbiór osobisty w naszych salonach Sony Centre: WARSZAWA, WROCŁAW, ŁÓDŹ, KIELCE, OPOLE, PŁOCK, LUBLIN
Wystawiam faktury VAT