KD65XD8505B

KD65XD8505BAEP: 65" Telewizor 4K Ultra HD z procesorem 4K X1, techonologiami 4K X-Reality PRO i TRILUMINOS + SOUNDBAR HTRT3 -40%

  • Technologia TRILUMINOS Display: pełna gama kolorów
  • Lepsze szczegóły obrazu 4K dzięki technologii 4K X-Reality™ PRO
  • Dostępne wersje z ekranem 164 cm (65")

Opis

4K HDR : jakość obrazu nowej generacji Telewizor zgodny z techniką HDR odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD materiał wideo HDR cechuje wyjątkowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności niż przy innych formatach wideo. W efekcie uzyskujemy najbardziej realistyczny obraz, jaki można uzyskać na ekranie telewizora, z wyraźnymi detalami i jasnym podświetleniem.

Procesor obrazu 4K X1™: jeden układ, który zmienia wszystko Zaawansowany procesor 4K X1™ zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od oglądanych treści. Inteligentna analiza i interpolacja generują obraz o rozdzielczości bliskiej 4K. Zapewnia to doskonałą jakość obrazu z każdego źródła — telewizji, płyt Blu-ray i DVD, a nawet materiałów wideo 4K z Internetu. Atrakcyjne obrazy 4K o zadziwiającej wyrazistości, jeszcze wierniejsze kolory i większy kontrast.

4K X-Reality™ PRO: każdy obraz w jakości 4K Wyświetlany na ekranie obraz urzeka czystością. Nasz najbardziej wydajny procesor obrazu 4K ulepsza każdy piksel i nadaje mu optymalny wygląd. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z użyciem specjalnej bazy danych o obrazach, która umożliwia niezależną optymalizację faktur, kolorów i krawędzi. Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów.

TRILUMINOS™ Display Technologia TRILUMINOS™ Display to wyjątkowe rozwiązanie firmy Sony, które wzbogaca wrażenia przy oglądaniu za pomocą szerokiej palety barw i realistycznego odwzorowania cieni. Wyświetlacze TRILUMINOS Display doskonale odwzorowują odcienie czerwone, zielone i niebieskie - kolory trudne do dokładnego odtworzenia w telewizorach. Rozszerzona paleta kolorów i precyzyjne przejścia tonalne zapewniają również piękne odwzorowanie odcieni skóry.

Zarządzanie kablami Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można starannie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, aby utrzymać ład i porządek.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie Innowacyjna technologia Motionflow™ XR zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.

Google Cast™: Doskonała współpraca z innymi urządzeniami Ten telewizor BRAVIA® jest zgodny z technologią Google Cast™, pozwalającą wyświetlać na dużym ekranie ulubioną rozrywkę z YouTube™ i podobnych serwisów. Materiały mogą być przesyłane z laptopa albo urządzenia z systemem Android™/iOS™.

BRAVIA z platformą Android TV Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Pomyśl o wszystkich rzeczach, za które lubisz swój smartfon albo tablet. Teraz możesz je mieć w większej skali: na pięknym ekranie telewizora BRAVIA. Nowe modele Sony z platformą Android TV umożliwiają podłączanie różnych urządzeń z systemem Android oraz współużytkowanie aplikacji, filmów i innych materiałów. To naprawdę proste.

Technologia DSEE: przywracanie szczegółów w cyfrowym dźwięku Wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się dobrej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą zazwyczaj wiąże się utrata dużej ilości danych. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej Aplikacja TV SideView umożliwia obsługę telewizora, wyszukiwanie i nagrywanie programów telewizyjnych oraz dyskutowanie o nich ze znajomymi. Używając tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS, można także wyświetlić program telewizyjny i rankingi popularności. Aplikacja pozwala nastawiać przypomnienia o ulubionych programach. Można tweetować o swoich wrażeniach i śledzić głosy innych widzów.

Dane techniczne

Wymiary i waga
Telewizor bez podstawy stołowej (szer. x wys. x gł.)
Około 145,4 x 84,2 x 4,4 cm
Telewizor z podstawą stołową (szer. x wys. x gł.)
Około 145,4 x 89,4 x 27,9 cm
Wymiary kartonu (szer. x wys. x gł.)
Około 176,3 x 95,9 x 19,0 cm
Telewizor bez podstawy stołowej
Około 20,3 kg
Telewizor z podstawą stołową
Około 23,9 kg
Funkcje obrazu i dźwięku
HDR (High Dynamic Range)
TAK
Moc wyjściowa dźwięku
10 W + 10 W
Ustawienia trybu dźwięku
Standardowy / kino / futbol na żywo / muzyka
S-Master
TAK
Dolby® Digital / Dolby® Digital Plus / Dolby® Pulse
TAK
NICAM/A2
TAK
Triluminos™ Display
TAK
4K X-Reality PRO™
TAK
X-Reality PRO™
TAK
Tryb obrazu
Żywy, standardowy, własny, kino "Pro", kino domowe, sport, animacja, zdjęcie (żywy), zdjęcie (standardowy), zdjęcie (własny), gra, grafika, film HDR
Tryb Wide
Full / Normal / Wide Zoom / Zoom / 14:9
Tryb panoramiczny dla komputera
Normalny / Full1 / Full2 for PC
Automatyczny tryb panoramiczny
TAK
Optymalizacja ruchu
Motionflow XR 1000 Hz
Advanced Contrast Enhancer (ACE)
TAK
CineMotion / Tryb filmu / Cinema Drive
TAK
Wyświetlacz
Rozdzielczość
4K Ultra HD (3840 x 2160)
LCD
TAK
Podświetlenie LED
Edge LED
4K
TAK
Rozmiar ekranu
164 cm (65")
Współczynnik kształtu obrazu
16:9
Kąt widzenia (prawo / lewo)
178° (89°/89°)
Kąt widzenia (góra / dół)
178° (89°/89°)
Podłączanie do sieci komputerowej
Android TV
TAK
Kopia ekranu
TAK
TV SideView
TAK
Sieć domowa
TAK
Standard bezprzewodowej sieci LAN
Zintegrowany
Aplikacje
TAK
Przeglądarka internetowa
TAK (Opera)
Wi-Fi® Direct
TAK
Sygnał wideo
3840 x 2160/24p
TAK
3840 x 2160/25p
TAK
3840 x 2160/30p
TAK
3840 x 2160/50p
TAK
3840 x 2160/60p
TAK
Interfejs
Wejście HDMI®
TAK
Kompozytowe wejście wideo
1 (tylne, hybrydowe z sygnałem komponentowym)
Komponentowe wejście wideo
1 z tyłu
Wejście antenowe
1 z boku
Wejście Ethernet
1 z boku
Wejście USB
3 porty
cyfrowe wyjście audio
1 z tyłu
Złącza wejściowe i wyjściowe
HDCP (2.2, dla HDMI 1/2/3/4); wejście zasilania napięciem przemiennym (1 z tyłu); wejście antenowe (z boku); wejście kompozytowego sygnału wideo (1 z tyłu, hybrydowe z sygnałem komponentowym); wejście komponentowego sygnału wideo (Y/Pb/Pr) (1 z tyłu); złącze HDMI™ (1 na zewnątrz, 3 w środku); cyfrowe wyjście audio (1 z boku); wyjście audio (1 z boku/ hybrydowe z wyjściem słuchawkowym); wyjście słuchawkowe (1 z boku/ hybrydowe z wyjściem słuchawkowym i na subwoofer); wyjście na subwoofer (1 z boku/ hybrydowe z wyjściem słuchawkowym i na subwoofer)); USB (3 porty); gniazdo Ethernet (1 z boku); komputerowe wejście HDMI™
Wbudowane tunery
DVB-T (cyfrowy naziemny)
TAK
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
TAK
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
TAK
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
TAK
DVB-C (cyfrowy kablowy)
TAK
Zgodność
Polecane wyposażenie dodatkowe
Bezprzewodowy subwoofer (SWF-BR100); Uchwyt ścienny (SU-WL450)
Główne cechy
Podświetlenie LED
Edge LED
Współczynnik kształtu obrazu
16:9
Triluminos™ Display
TAK
Cechy specjalne
Włącznik/wyłącznik czasowy
TAK
Funkcja BRAVIA Sync
TAK
Blokada rodzicielska
TAK
Wiele języków wyświetlania
BUL / CAT / HRV / CES / DAN / DUT / ENG / EST / FIN / FRA / GER / GRK / HUN / ITA / LAV / LIT / NOR / POL / POR / RON / RUS / SLK / SLV / SPA / SWE / TUR / UKR
i-Manual
TAK
Cechy wzornictwa
Konstrukcja podstawy
Ciemnosrebrny
Dioda podświetlająca
TAK
Ekologia i oszczędzanie energii
Klasyfikacja energetyczna
A+
Przekątna ekranu
65 cali, 164 cm
Pobór mocy (zasilanie włączone / Standardowy)
119 W
Pobór mocy (zasilanie włączone / Żywy)
214 W
Roczne zużycie energii*
165 kWh
PROWADŹ
TAK
Pobór mocy (w trybie czuwania)
0,50 W
Wartość szczytowa luminancji
76
Zawartość rtęci
0,0 mg
Czujnik światła
TAK
Tryby oszczędzania energii
TAK
Dynamiczne sterowanie podświetleniem
TAK
Tryb wyłączenia podświetlenia
TAK
Pobór mocy — replikator portów (w trybie czuwania sieci)
3,00 W (Wi-Fi®) / 3,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®)

DOSTAWA I ODBIÓR OSOBISTY

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy w swoich magazynach dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie. Do wszystkich transakcji dołączony jest dowód zakupu w postaci faktury elektronicznej (e-faktura).

Wysyłka kurierem

Realizowana przez wykwalifikowanych pracowników firm kurierskich (DHL oraz InPost). Dostawa odbywa się w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00. Każda przesyłka jest starannie zapakowana i ubezpieczona.

Paczkomaty

Wygodny odbiór przesyłki w jednej z ok. 1800 lokalizacji w całej Polsce. Łatwe w obsłudze urządzenia dostępne są przez całą dobę. Ta forma wysyłki dotyczy zamówień nie przekraczających dopuszczalnych gabarytów oraz wagi do 25 kg.

Odbiór osobisty w salonie

Sieć Sony Centre to 22 sklepy w piętnastu polskich miastach. W każdym z nich możesz odebrać swoje zamówienie. Lista salonów oraz godziny otwarcia dostępne w zakładce "Znajdź sklep".

Co zrobić żeby odebrać osobiście?

  • podczas składania zamówienia w polu Uwagi do Sprzedającego podać wybrane miejsce odbioru (np. Sony Centre Łódź Manufaktura)
  • jak tylko towar będzie gotowy do odbioru otrzymasz informację drogą mailową