Telewizor PANASONIC TX-32CS510E Wysyłka 24h! (6541469851)

zakończona
1 200,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 12,90 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 14,90 zł
 • lokalizacja: Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • klasa energetyczna: A
 • stan: nowe
 • podświetlenie LED: tak
 • 3D: nie
 • rozdzielczość: hD Ready
 • smart TV: smart TV
 • format ekranu: 16:9
 • przekątna ekranu (cale): 32.00
 • złącza: euro, HDMI, USB

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji

Infolinia:

801 408 248

Tel. stacjonarny:

(32) 727 54 34

E-mail:

aukcje@mixmedia.pl

Zakupy na raty
Formy płatności
Pobranie - przy odbiorze paczki (kurier)
Przelew - przedpłata
Płatność gotówką
w Punkcie Wydań Osobistych
PayU
Odbiór osobisty

Zapraszamy do odbioru osobistego w jednym z naszych punktów odbioru osobistego.

Punkty odbioru osobistego

Dostawa z wniesieniem

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpiecznej i wygodnej formy dostawy z wniesieniem! Jest to firmowy transport, realizowany przez pracowników najbliższego dla danego regionu Punktu Odbioru Osobistego.

Usługa dostępna jest na terenie miast:

Warszawy, Radomia, Rybnika, Rydułtów, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Katowic, Zabrza, Rudy Śląskiej, Chorzowa, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Gliwic, Bytomia, Piekar Śląskich, Lublina, Krakowa, Łodzi oraz najbliższych okolic wybranych miast.

Telewizor PANASONIC TX-32CS510E

Telewizor PANASONIC TX-32CS510E

  • Typ telewizora: Telewizor LED
  • Format HD: HD Ready
  • Obraz 3D: Nie
  • Zakrzywiony ekran: Nie
  • Smart TV: Tak
  • Klasa efektywności energetycznej: A
  • Przekątna ekranu [cal]: 32
 • ID1
Główne cechy i najważniejsze funkcje

DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy

Tuner umożliwiający odbiór sygnału w przypadku sieci cyfrowej telewizji kablowej. Tym samym tuner pozwala na odbiór programów z pakietu telewizji cyfrowej.

DVB-T/T2 - cyfrowy naziemny

Tuner, który łączy w sobie funkcjonalności pozwalające na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T drugiej generacji. Do kompresji audio/wideo używane są w tym przypadku standardy MPEG-2 oraz MPEG-4.

SimpLink

System firmy LG pozwalający na sterowanie urządzeniami połączonymi za pośrednictwem kabla HDMI za pomocą jednego pilota. Wszystkie urządzenia muszą być kompatybilne z technologią SimpLink.

Viera Link

Funkcja umożliwiająca kontrolę nad urządzeniami kompatybilnymi AV Panasonic, które są połączone między sobą przewodami HDMI. Kontrola może być uruchomiona za pomocą przycisku znajdującego się na pilocie.

Zabezpieczenie przed dziećmi

Gwarantująca bezpieczeństwo funkcja, która chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Jest ona szczególnie przydatna w przypadku obecności dzieci w domu.

Tryb hotelowy

Funkcja umożliwiająca dostosowanie parametrów telewizora w ten sposób, żeby były odpowiednie w przypadku użytkowania odbiornika w hotelu. Możliwa jest między innymi blokada niektórych programów czy dostępu do wybranych ustawień, ustalenie maksymalnej głośności czy wybór źródła, z którego ma się uruchamiać telewizor.

Media Player

Możliwość obsługi odtwarzacza multimedialnego gwarantuje odtwarzanie cyfrowych multimediów: plików dźwiękowych, wideo czy grafik.

PAT - obraz i telegazeta

Funkcja polegająca na podziale ekranu na dwie części. Umożliwia jednoczesne oglądanie programu i przeglądanie telegazety w ramach tego samego programu.

VIERA Remote App 2.0

Aplikacja obsługiwana na urządzeniach iOS oraz Android, która jest kompatybilna z telewizorami VIERA firmy Panasonic. Umożliwia korzystanie z drugiego ekranu – za pomocą urządzenia przenośnego możliwe jest udostępnianie treści na telewizorze lub z telewizora. Ponadto smartfon lub tablet może służyć jako pilot do telewizora.

16:9

Jeden z najpopularniejszych formatów wyświetlanego obrazu. Następca formatu kinowego 4:3 stosowany jest powszechnie w telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV oraz w telewizji cyfrowej. Rozdzielczość 16:9 to międzynarodowy standard obrazu wykorzystywany w Australii, Japonii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz w Europie, w transmisjach satelitarnych. 16:9 stał się standardowym formatem wykorzystywanym w najnowszych technologiach zapisu Blu-ray oraz HD DVD.

HD Ready

Logo wprowadzone przez organizację EICTA (European Information, Communications and Consumer Electronics Technology Industry Associations) dla oznaczenia urządzeń będących w stanie wyświetlić sygnał wysokiej rozdzielczości. Muszą one spełniać kilka minimalnych wymagań: posiadać rozdzielczość ekranu 720 linii, analogowe wejście YpbPr oraz cyfrowe wejście DVI lub HDMI, obsługujące technologię HDCP. Oznaczenie z czasem zaczęło także odnosić się do urządzeń obsługujących rozdzielczość Full HD.

tryb filmowy

Jeden z trybów wyświetlania obrazu. Jego parametry są dostosowywane w ten sposób, żeby był odpowiedni w przypadku oglądania filmów i tym samym zapewniał najlepsze wrażenia.

tryb normalny

Jeden z podstawowych i możliwych do wyboru trybów wyświetlania obrazu. Zwany również standardowym czy naturalnym. Charakteryzuje się najbardziej optymalnym ustawieniem parametrów.

Dolby Digital Plus

System zapewniający zwiększenie liczby kanałów z doskonałym dźwiękiem oraz obraz o wysokiej rozdzielczości. Skuteczne kodowanie pozwala na uzyskanie wielokanałowego dźwięku wysokiej jakości bez strat na ilości bitów, wpływających na parametry obrazu czy dodatkowe funkcje urządzenia.

Aplikacje i gry

Wirtualna baza gier i aplikacji, które mogą zostać pobrane na urządzenia LG Smart TV.

Panasonic my Home Screen

Narzędzie służące do personalizacji ustawień telewizora, które tworzy wiele różnorodnych profili uwzględniając jednocześnie podstawowe ustawienia. Dostosowane do osobistych preferencji ekrany główne zawierają spersonalizowane elementy – widgety czy zdjęcia w tle. Dodatkowo seria telewizorów WT60 wyposażona jest w funkcję rozpoznawania twarzy i automatycznego przekierowania do odpowiedniego ekranu.

Panasonic Voice Guidance

Spełniająca rolę przewodnika głosowego czy wskazówek głosowych funkcja telewizorów Panasonic. Funkcja działa w przypadku cyfrowej telewizji naziemnej. Do opcji należy między innymi odczytywanie paska informacji o programie.

Panasonic Internet Apps

Strona firmy Panasonic, która umożliwia sprawdzenie dostępności poszczególnych aplikacji, kompatybilnych z urządzeniami z serii VIERA.

Panasonic My Stream

System firmy Panasonic, który odpowiada za rekomendację treści podsuwanych użytkownikowi na podstawie analizy historii oglądania. Specjalny kanał zostaje automatycznie przygotowany w oparciu o osobiste preferencje.

Facebook

Aplikacja na urządzenia Smart TV, która umożliwia kontakt ze znajomymi. Pozwala ona na udostępnianie różnorakich informacji na ekranie telewizora, prowadzenie rozmów, przeglądanie zdjęć znajomych czy zapoznawanie się ze statusami innych użytkowników. Możliwe jest także swobodne przesyłanie zdjęć do serwisu.

Twitter

Aplikacja dostępna w przypadku urządzeń Smart TV, która umożliwia korzystanie z serwisu Twitter na ekranie telewizora. Aplikacja pozwala na przesyłanie czy przeglądanie krótkich informacji testowych i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami portalu społecznościowego.

YouTube

Aplikacja dostępna w ramach urządzeń typu Smart TV. Pozwala na swobodne oglądanie filmów dostępnych w internetowym serwisie YouTube na ekranie, odkrywanie nowych kanałów, znajdowanie polecanych treści oraz ulubionych materiałów.

ipla

Aplikacja umożliwiająca oglądanie materiałów wideo na ekranie Smart TV za pośrednictwem telewizji internetowej ipla. Użytkownik może korzystać z bogatej bazy wideo na życzenie – filmów i seriali, w tym także programów i kanałów telewizyjnych, transmisji wydarzeń sportowych, koncertów czy festiwali.

VOD

Usługa Smart TV polegająca na możliwości oglądania materiału filmowego czy słuchania nagrania dźwiękowego w czasie późniejszym niż czas emisji. W niektórych sytuacjach wideo na żądanie jest dostępne dla użytkowników bezpłatnie, inne opcje przewidują uiszczenie jednorazowej opłaty lub wykupienie abonamentu.

Specyfikacja

Dane ogólne

Typ telewizora Telewizor LED

Funkcje produktu

Menu ekranowe w języku polskim Tak
Telegazeta Tak
Tuner TV DVB-C - cyfrowy kablowy, analogowy, DVB-T/T2 - cyfrowy naziemny
Możliwość sterowania tabletem lub smartfonem Tak
Możliwość sterowania za pomocą klawiatury i myszki USB Tak
Funkcje dodatkowe Media Player, PAT - obraz i telegazeta, SimpLink, Tryb hotelowy, Viera Link, VIERA Remote App 2.0, Wyłączanie automatyczne, Wyłącznik czasowy, Zabezpieczenie przed dziećmi
Certyfikaty dźwięku i obrazu Brak danych

Akcesoria i wyposażenie

Wyposażenie standardowe Baterie do pilota, instrukcja obsługi, pilot, Podstawa

Obraz

Format ekranu 16:9
Format HD HD Ready
Obraz 3D Nie
Zakrzywiony ekran Nie
Technologia odświeżania obrazu Backlight Motion Rate 100Hz
Kąt widzenia poziomy [°] 175
Kąt widzenia pionowy [°] 176
Technologie poprawy obrazu Adaptive Backlight Dimming
Kontrast dynamiczny High
Tryby wyświetlania obrazu tryb filmowy, tryb normalny

Dźwięk

System dźwięku V-Audio
Dźwięk przestrzenny Tak
Moc głośników 2 x 10W
Subwoofer Nie
Funkcje korekcji dźwięku Tak
Regulacja tonów wysokich / niskich Tak
Technologie poprawy dźwięku Dolby Digital Plus

Wsparcie

Gwarancja producenta 24 miesiące
Kontakt z serwisem Panasonic, Infolinia serwisowa - 801 003 532, 22 295 37 27

Komunikacja sieciowa i multimedia

Smart TV Tak
Funkcje Smart TV Aplikacje i gry, Panasonic Internet Apps, Panasonic my Home Screen, Panasonic My Stream, Panasonic Remote Sharing, Panasonic Swipe & Share 2.0, Panasonic TV Anywhere, Panasonic Voice Guidance
Aplikacje Smart TV Facebook, ipla, Netflix, Twitter, VOD, YouTube
WiFi Tak
DLNA Tak
HbbTV Tak
Przeglądarka internetowa Tak
Nagrywanie przez USB Nie
Dodatkowe funkcje komunikacji Brak danych

Wejścia i wyjścia

Złącze LAN (RJ-45) Tak
Złącze komponentowe (Cinch) Tak
Złącze PC (VGA) Nie
Cyfrowe złącze optyczne Tak
Cyfrowe złącze koaksjalne Nie
Złącze CI (Common Interface) Tak
Wyjście słuchawkowe Tak

Dane fizyczne

Kolor Czarny
Wysokość z podstawą [mm] 474
Szerokość z podstawą [mm] 734
Głębokość z podstawą [mm] 148
Waga z podstawą [kg] 6.5
Wysokość bez podstawy [mm] 437
Szerokość bez podstawy [mm] 734
Głębokość bez podstawy [mm] 69
Waga bez podstawy [kg] 5.5
Standard VESA 200 x 200

Efektywność energetyczna

Klasa efektywności energetycznej A
Przekątna ekranu [cal] 32
Przekątna ekranu [cm] 80
Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 pikseli
Zużycie energii w trybie włączenia [W] 41
Roczne zużycie energii [kWh] 57
Zużycie energii w trybie czuwania [W] 0.30
Rodzaj zasilania 230V, 50-60Hz
Maksymalny pobór mocy [W] 62
Galeria
Zobacz inne nasze aukcje


© PanelReklamowy

Dostępność i gwarancja

Oferowane przez nas produkty na aukcjach allegro są dostępne na magazynie.

Wszystkie produkty są nowe i fabrycznie zapakowane przez producenta.

Produkty pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora.
Wszystkie produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Natomiast naprawy gwarancyjne, są całkowicie bezpłatne.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 12,90 zł
kolejna sztuka: 9,90 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 14,90 zł
kolejna sztuka: 9,90 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wysyłka w 24h!
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • aukcje@mixmedia.pl
  Zapytania ofertowe, informacje o stanie realizacji zamówienia, inne pytania

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
AGD Market sp z o.o.
Pyskowicka 17
41-807 Zabrze
Polska
 
1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Nabywca będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. 2. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Nabywca będący Konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy świadczenia usług drogą elektroniczną bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia tej umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. 3. Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza (http://www.mixmedia.pl/files/oswiadczenie_odstapienia_od_umowy.pdf) i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.: a) wiadomością e-mail, na adres odstapienia@agdmarket.eu, b) w formie pisemnej, na adres Dział Internetowy – Reklamacje, ul. Pyskowicka 17, 41-807 Zabrze 4. mixmedia-pl niezwłocznie przesyła Konsumentowi potwierdzenie odebrania oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez Konsumenta adres e-mail. 5. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem: a) dodatkowych koszów poniesionych przez Konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego oraz b) bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru), c) kosztów zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą. 6. Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, o którym mowa w ust. 1. nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów: a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; b) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; e) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; f) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; g) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; h) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; i) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; j) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; k) zawartej w drodze aukcji publicznej; l) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; m) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 7. W przypadku skorzystania przez Konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, Konsument jest obowiązany zwrócić towar mixmedia-pl niezwłocznie tj. nie później niż w terminie nie dłuższym niż 14 (czternaście) dni na adres Sklepu. Konsument może także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie upoważnionej przez mixmedia-pl, przy zachowaniu w/w terminów. Dla do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Towar należy dostarczyć na adres: AGD Market Sp. z o.o. Dział Sprzedaży Internetowej ul. Pyskowicka 14, 41-807 Zabrze. 8. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do mixmedia-pl w stanie nie zniszczonym. 9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 10. Mixmedia-pl, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ust. 5. Mixmedia-pl dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 11. Jeżeli mixmedia-pl nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 12. Mixmedia-pl nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

reklamacje

1. Mixmedia-pl ma obowiązek dostarczenia towaru w stanie wolnym od wad. 2. Towar jest dostarczany przez firmę kurierską w oryginalnym, nieotwartym opakowaniu, wraz z pełną dokumentacją, tj. dowodem zakupu i kartą gwarancyjną. Produkty oferowane przez mixmedia-pl posiadają kartę gwarancyjną producenta oraz instrukcję obsługi. 3. W razie niezgodności dostarczonego Towaru ze złożonym zamówieniem, Konsument powinien odmówić przyjęcia niezamawianego Towaru i niezwłocznie powiadomić o tym obsługę sklepu. 4. Nabywcy przysługuje prawo złożenia reklamacji zarówno odnośnie wykonania umowy sprzedaży jak i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. W razie stwierdzenia występowania wady rzeczy sprzedanej Sprzedający ponosi odpowiedzialność określoną w szczególności w przepisach art. 556 i 5561-5563 Kodeksu cywilnego. 5. Zgłoszenie reklamacyjne powinno, aczkolwiek nie jest to wymóg rozpatrzenia reklamacji, zawierać: a. Imię i nazwisko, b. numer zamówienia c. opis wady Towaru, d. datę zakupu i numer dowodu zakupu (paragon, faktura), e. protokół szkody, f. zdjęcia uszkodzenia towaru g. rodzaj roszczenia reklamacyjnego. 6. W razie ewentualnych braków reklamacji uniemożliwiających jej rozpatrzenie mixmedia-pl niezwłocznie powiadomi o konieczności jej uzupełnienia. 7. Zastosowanie się do ust. 5 będzie stanowiło ułatwienie i pozwoli na sprawniejsze rozpatrzenie reklamacji. 8. Reklamacje można składać mailowo pod adresem e-mail: odstapienia@agdmarket.eu, pod adresem pocztowym Dział Reklamacji ul. Pyskowicka 17 41-807 Zabrze lub telefonicznie pod nr telefonu 32 727 54 34 wybierając 2. 9. Odpowiedź na zgłoszone żądanie zostanie udzielona w terminie 14 dni. 10. W przypadku reklamacji dotyczących uprawnień z gwarancji, należy kontaktować się z serwisem producenta, wyszczególnionym w karcie gwarancyjnej. 11. W wypadku gdy Konsument nie korzysta z prawa do odstąpienia od umowy, jego obowiązkiem jest rozpakowanie Towaru (nie niszcząc opakowania, ani profili styropianowych) w celu sprawdzenia czy produkt nie posiada uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń itp.). W przypadku jakichkolwiek rozbieżności należy sporządzić Protokół Szkody wraz z osobą dostarczającą paczkę i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym. 12. Zwrot Towaru w sytuacji określonej w ust. 10 odbywa się na koszt sklepu mixmedia-pl. W przypadku uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń, itp.) powstałych po wydaniu Towaru sklep mixmedia-pl nie ponosi odpowiedzialności.