TELEFON BEZPRZEWODOWY DLA SENIORA SWITEL 5001 80dB (6541878652)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
129,00 zł
z 96 sztuk
Koszty dostawy
 • PACZKA W RUCHu 6,99 zł
 • Paczkomaty 24/7 8,50 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Poznań
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
 • informacje dodatkowe: identyfikacja numeru przychodzącego, podświetlenie klawiatury, tryb głośnomówiący
TELEFON BEZPRZEWODOWY DLA SENIORA! DUŻY WYŚWIETLACZ + DUŻA KLAWIATURA
BARDZO GŁOŚNY DO 80dB
SWITEL DC 5001

Switel DC 5001 to telefon typu DECT, posiada funkcję głośnomówiącą i jest kompatybilny z aparatami słuchowymi. Nowoczesny design i konstrukcja oraz wysoka jakość materiałów użytych do jego budowy to zalety, które sprawiają, że produkt stanowi idealny pomysł na prezent.


Telefon Firmy Switel DC 5001 został zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach starszych, Seniorach lub osobach niepełnosprawnych. Wszystkie jego funkcjonalności zostały odpowiednio dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. • Specyfikacja techniczna Switel DC 5001
 • Bezprzewodowy telefon ze wzmocnieniem , z dużymi przyciskami i dużym ekranem
 • Zgodność z normami DECT, kompatybilna z GAP
 • Bardzo głośny dzwonek , głośność dzwonka regulowana do 80dB
 • Głośność słuchawki regulowana do 30dB
 • Optyczny sygnalizator nadchodzącego połączenia ( LED )
 • 2 klawisze bezpośredniego wyboru
 • Kompatybilny z aparatami słuchowymi
 • Produkt energooszczędny
 • O zmniejszonym promieniowaniu
 • Klawiatura podświetlana
 • Menu w 9 językach
 • Lista połączeń - 40 połączeń ( prezentacja numeru )
 • Książka telefoniczna - 50 wpisów
 • Rozszerzone ponowne wybieranie numeru / 5 numerów telefonów
 • 12 polifonicznych dzwonków
 • Wyciszenie mikrofonu
 • Tryb głośnomówiący
 • Budzik
 • Zasięg w pomieszczeniach do 50m na przestrzeni otwartej do 300 m
 • Maksymalny czas rozmowy 11 godzin
 • Czas czuwania 110 godzin
 • Gwarancja dwa lata


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

Właściciel konta

"Rapid-Partner" S.C.
Roman Tuliszka Łukasz Tuliszka
ul. Lodowa 5
60-227 Poznań
Tel.602243631
tel/fax. 061-864-06-62
Warunki płatności

Płatności mogą Państwo dokonać
na kilka sposobów:

- Płatności Payu

- Przelew na nasze konto bezpośrednio

- Płatność kurierowi na miejscu
przy odbiorze w momencie doręczania
przesyłki
Gwarancja i dowód zakupu

Do każdego zakupionego produktu Klient otrzymuje dowód zakupu ( FV lub Paragon ) Wszystkie przez nas oferowane produkty posiadają gwarancję producenta ważną na terenie całej Polski Sprzedawany towar pochodzi z legalnej dystrybucji.
Dostawa i Transport

Zamówienia realizowane firmą kurierską są ubezpieczone ! Termin realizacji zamówienia w większości przypadków, wynosi 1-3 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia.
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 29 1090 1463 0000 0000 4619 0521
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
PACZKA W RUCHu 6,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Paczkomaty 24/7 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

RAPID-PARTNER ROMAN TULISZKA Łukasz Tuliszka
Lodowa 5
60-227 poznań
NIP: 779-21-38-426
REGON: 639847799
Informacje o Sprzedającym: Nazwa firmy: "Rapid-Partner" S.C. Roman Tuliszka Łukasz Tuliszka Adres: ul. Lodowa 5, 60-227 Poznań NIP: 779-213-84-26 Regon: 639847799 kontakt telefoniczny: Kom.602 243 631 Tel./fax 61 864 06 62 (opłata zgodnie z cennikiem operatora) Konto bankowe: BZWBK SA I o/Poznań Nr: 29 1090 1463 0000 0000 4619 0521

kontakt

 • 602-24-36-31
  Infolinia czynna w dni powszednie w godz. 9.00 - 17.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
RAPID-PARTNER ROMAN TULISZKA Łukasz Tuliszka
Lodowa 5
60-227 poznań
 
Uprzejmie informujemy, iż konsument ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość na warunkach określonych w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014. Zgodnie z tym Konsument ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Bezpośredni koszt zwrotu rzeczy ponosi Kupujący. Koszt odesłania towaru o dużym gabarycie może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.

reklamacje

Towary sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro: 1) objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora, o ile dokument gwarancji został załączony do towaru; 2) objęte są rękojmią z tytułu wad fizycznych i prawnych na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym, w okresie do 2 lat od wydania nowego towaru lub w okresie do 1 roku od wydania towaru używanego, z zastrzeżeniem ust.2. W przypadku towarów objętych gwarancją udzieloną przez producenta towaru bądź dystrybutora, jej warunki określa dokument gwarancji, który użytkownik otrzymuje wraz z towarem. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem udokumentowane koszt dostarczenia rzeczy pokrywa Sprzedawca (nie dotyczy to zakupów niekonsumenckich - w takim przypadku zastosowanie ma art. 558 K.C., który stanowi, że strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi ograniczyć lub wyłączyć). Wszelkie reklamacje związane z towarem lub realizacją umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres allegro@meru.pl lub kontakt@meru.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć następujące informacje: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego; 2. datę zawarcie Umowy stanowiącej podstawę reklamacji; 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego; 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Klienta.

pozostałe informacje

Sprzedawca zapewnia dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Wszystkie ceny podawane w aukcjach wyrażone są z złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztu dostawy, który należy doliczyć zgodnie z cennikiem dostaw. Wyjątek dotyczy produktów objętych darmową wysyłką. Zawarcie umowy kupna – sprzedaży następuje z chwilą złożenia zamówienia przez klienta i potwierdzenia transakcji. Płatność za zakupiony przedmiot może być zrealizowana na dwa sposoby: - przedpłata na konto bankowe Sprzedającego lub poprzez system płatności elektronicznych PayU - płatność za pobraniem w chwili odbioru przesyłki od kuriera. Kupujący samodzielnie wybiera formę dostawy, zgodnie z opcjami dostawy podanymi w poszczególnych ofertach. Koszt dostawy ponosi Kupujący, z wyjątkiem ofert z darmową przesyłką. Wszystkie dane osobowe Kupujących wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji umowy kupna – sprzedaży. Nie wysyłamy produktów za granicę. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, to jest ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczną, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r, Kodeks cywilny, ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.