TED MASKOTKA PLUSZOWA MIŚ PLUSZOWY Z FILMU TED 2 (6541252823)

1 osoba kupiła 1 sztukę
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
54,99 zł
z 20 sztuk
Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa priorytetowa 24,99 zł
 • lokalizacja: hurtownia
 • stan: nowy
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 2 lata +
 • materiał: tkanina
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • produkt nowy
 • wielkość ok. 45-48cm
 • HIT

Firma w sposób profesjonalny podchodzi do każdej zawieranej transakcji. Nasza obecność i pośrednictwo na allegro ma na celu zapewnienie Państwu dostępu do produktu w cenie hurtowej.
Produkt nowy. Starannie zapakowany przed wysyłką.
100% zadowolenia gwarantowane!


Brak "łańcucha" pośredników, towar wysyłany bezpośrednio z zagranicznego magazynu.


14 dniowa gwarancja satysfakcji klienta.


Dla większości zamówień tylko od 10 do 25 dni roboczych. Średnio 15 dni.

W bardzo rzadkich przypadkach może ulec wydłużeniu 30-40dni. Paczki na terenie kraju doręcza poczta polska, w przypadku nieobecności klienta pozostawia awizo.wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 24,99 zł
kolejna sztuka: 24,99 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Dostawa dla zapewnienia najniższej ceny oraz najwyższej jakości odbywa się z zagranicznego magazynu: droga paczki od nadawcy do odbiorcy tylko od 10 do 25 dni roboczych. Średnio 15dni. Tylko w bardzo rzadkich przypadkach czas może ulec wydłużeniu z winy przewoźnika do 30-40dni. Paczki na terenie kraju doręcza poczta polska.

dane sprzedawcy

Dane firmy są ogólnie dostępne wraz z numerem regon i nip znajdują się na każdej naszej aukcji (góra aukcji pod polem z nazwą sprzedający maciekg65) dodatkowo po wybraniu kup teraz dane firmy zostają dostarczone kupującemu na adres poczty elektronicznej i znajdują się we wiadomości "kupiłeś przedmiot przez kup teraz" oraz dostępne są w zakładce moje allegro>kupione w opcjach przy zakupionym przedmiocie.

kontakt

 • 510696116
  od poniedziałku do piątku 9-18, sobota 9-15

reklamacje

Wszelkie reklamacje prosimy zgłaszać pod adresem: biuroginternational@gmail.com lub w formie pisemnej na adres firmy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać: Imię, nazwisko, adres, adres e-mail, datę zawarcia umowy, przedmiot reklamacji oraz wskazanie żądań i uzasadnienie reklamacji. 2. Rozpoznamy reklamację w ciągu 7 dni od jej otrzymania, odpowiedź wysyłana jest na adres e-mail kupującego lub adres tradycyjny. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostępu do tych procedur.

pozostałe informacje

Stale oferujemy Państwu dostęp do najlepszego asortymentu zagranicznych hurtowni - świadczymy pośrednictwo handlowe. Towar wysyłany jest bezpośrednio z zagranicy do Państwa dlatego ceny są tak atrakcyjne. Towary które prezentujemy na aukcjach są nowe i najwyższej jakości. Gwarantujemy zgodność opisu oraz zdjęć z zamówionym towarem. Zawsze dokładamy wszelkich starań abyście byli Państwo zadowoleni z zakupu - mogą to Państwo zweryfikować sprawdzając oceny i komentarze które otrzymujemy. Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo zakupów. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. WYSYŁKA 1. Towary są fabrycznie nowe bez wad, wysyłane do Państwa bezpośrednio z zagranicy w zależności od przedmiotu z: (CHRL lub Szwajcaria, Japonia, Singapur). 2. Każda przesyłka jest ubezpieczona do 100% wartości. 3. Deklarowany w opisie aukcji czas dostawy 10-25 dni roboczych. W rzadkich przypadkach gdy występują utrudnienia w transporcie może ulec wydłużeniu o 5-15 dni roboczych. 4. Z lotniska przesyłkę odbierze i doręczy poczta polska. 5. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) Zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę (646,5zł na dzień 07.11.2016). Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 45 euro (193,95 zł na dzień 07.11.2016) może zostać naliczony VAT (decyzję podejmuje urząd celny). ZWROTY W ciągu 14 dni od otrzymania przedmiotu mogą Państwo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu towaru na adres podany w allegro (dane firmy). Prosimy o poinformowanie nas o odstąpieniu od umowy na adres poczty elektronicznej: biuroginternational@gmail.com lub listem tradycyjnym na adres naszej firmy. Treść odstąpienia od umowy powinna zawierać: imię i nazwisko, login allegro, numer oferty, data odbioru. W przypadku odstąpienia od umowy koszt odesłania towaru ponosi kupujący.