Tęczanka czerwona XL Wrocław (6484112643)

do wyczerpania przedmiotów

Kontakt:

Tel. 798 739 752

e-mail: sklep_gibcio@o2.pl

Kupując na innych moich aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym
w godzinach otwarcia sklepu na ulicy

Chorzowskiej 36/1b
we Wrocławiu

Godziny otwarcia sklepu, regulamin, opcje wysyłki, numer konta bankowego oraz inne informacje można znaleźć w zakładce

Informacje od sprzedającego

Inne moje aukcje

Komentarze

Tęczanka czerwona

Glossolepis incisus


Podana cena dotyczy sprzedaży jednej sztuki.

Wielkość: ok 10-12cm

Dostępne są samce (czerwone) i samice (oliwkowe) widoczne na zdjęciach.


UWAGA:

Zdjęcie pokazane na aukcji jest zdjęciem poglądowym. Przedstawia wybrane sztuki.

Kolory artykułów / zwierząt przedstawionych na zdjęciach

mogą się różnić od kolorów rzeczywistych

ze względu na zastosowanie lampy błyskowej podczas fotografowania

oraz od indywidualnych ustawień monitora.

W przypadku wątpliwości związanych z kolorem artykułów / zwierząt proszę o kontakt.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • ING Bank Śląski S.A. 76105015751000009208294125
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Numer telefonu do sklepu 798739752 Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu na ulicy Chorzowskiej 36 w lokalu 1b (wejście od ulicy) NOWE Godziny otwarcia sklepu: poniedziałek nieczynne wtorek, środa, czwartek 10:00-18:00 piątek 12:00-18:00 sobota 10:00-14:00 Odbiór zamówionych towarów/zwierząt na aukcjach allegro jest możliwy zawsze w godzinach otwarcia sklepu. Istnieje możliwość dowozu towarów/zwierząt do miejscowości znajdujących się na trasie Wrocław - Zielona Góra oraz Zielona Góra - Gorzów Wielkopolski. O szczegóły proszę pytać w e-mailach.

kontakt

  • 798739752
    Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty 8:00-15:00
  • sklep_gibcio@o2.pl
    W miarę możliwości odpisujemy na wszelkie pytania zazwyczaj maksymalnie w ciągu 48 godzin

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od zakupu. Zwrot towaru zakupionego nie dotyczy żywych zwierząt. W przypadku zakupu żywych zwierząt (ryby, krewetki, raki, kraby) nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru.

reklamacje

Artykuły akwarystyczne: Reklamacje dotyczące uszkodzeń artykułów podczas wysyłki uwzględniane są na podstawie dowodu, jakim jest zdjęcie przesłane na adres e-mailowy sklepu najpóźniej w terminie 24 godzin od otrzymania artykułów. Towar reklamowany z powodu transportu musi być zapakowany oryginalnie. Wysyłka żywych zwierząt i roślin: W przypadku wysyłek zwierząt za pośrednictwem pkp/pks gwarantujemy, że zamówione zwierzęta dojdą całe i zdrowe. Wysyłka zwierząt za pośrednictwem poczty polskiej odbywa się na odpowiedzialność kupującego, co oznacza, że w przypadku problemów z dotarciem ryb zdrowych i całych odpowiedzialność ponosi kupujący. Nie wysyłam żywych zwierząt za pośrednictwem firm kurierskich. Ewentualne reklamacje dotyczące problemów podczas wysyłki (np. zwierzęta nie doszły żywe) uwzględniane są na podstawie dowodu, jakim jest zdjęcie przesłane na adres e-mailowy sklepu najpóźniej w terminie 24 godzin od otrzymania artykułów. Jedno ze zdjęć powinno być wykonane w worku/pojemniku; kolejne zdjęcia mogą być wykonane już po wyjęciu zwierzęcia z worka/pojemnika. Każda reklamacja dotycząca żywych zwierząt jest rozpatrywana indywidualnie. Ewentualne reklamacje uwzględniane są w terminie do 2 tygodni (zazwyczaj czas oczekiwania jest znacznie krótszy, jednakże sklep jest prowadzony przez jedną osobę, co może przedłużyć czas oczekiwania na odpowiedź).

pozostałe informacje

W przypadku zakupu artykułów akwarystycznych okres gwarancji wynosi 2 lata od momentu zakupu towaru, o ile w oświadczeniu gwarancyjnym nie określono innego okresu ochrony. W sezonie zimowym tzn. listopad-kwiecień wysyłki żywych zwierząt są wykonywane jedynie za pośrednictwem pkp lub pks. Jednakże musi istnieć bezpośrednie połączenie pomiędzy Wrocławiem, a miastem docelowym. W sezonie zimowych istnieje możliwość wysyłki żywych zwierząt za pośrednictwem blablacara. Jednakże wszystkie ustalenia z kierowcą wykonuje kupujący. W okresie letnim tzn. maj - wrzesień możemy wysłać żywe zwierzęta za pośrednictwem poczty polskiej. Sklep zastrzega sobie jednak możliwość anulowania transakcji, jeśli warunki pogodowe nie będą gwarantowały bezpiecznego transportu dla zwierząt (np. zbyt niska bądź zbyt wysoka temperatura) lub wybrane zwierzęta nie nadają się do tego typu transportu (np. są zbyt delikatne, duże lub zbyt wartościowe). Żywe zwierzęta wysyłamy jedynie w poniedziałki, wtorki i środy. Żywe zwierzęta wysyłamy tylko i wyłącznie w boxach styropianowych. Koszt boxów wynosi od 5-30zł w zależności od wielkości boxów. Rodzaj boxa potrzebnego do danej wysyłki jest ustalany indywidualnie. Wyjątek stanowią ślimaki świderki, które mogą zostać wysłane bez styroboxa. Przy zakupach o wartości od 150zł dowóz na terenie Wrocławia - Gratis. Dowóz jest realizowany w godzinach wieczornych lub w weekendy. Nie wysyłam za pobraniem. Wszystkie wpłaty należy wykonać poprzez PayU lub na konto firmowe: Sklep Akwarystyczny Gibcio ING Bank Śląski S.A. 76105015751000009208294125 W temacie wiadomości proszę podać numer aukcji oraz nick.