TECHNICZNY PORADNIK SAMOCHODOWY STUDZIŃSKI (6910632912)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • lokalizacja: kraków, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • okładka: twarda
  • rok wydania (xxxx): 1956
"TECHNICZNY PORADNIK SAMOCHODOWY" POD REDAKCJĄ PROF.INŻ. KAZIMIERZA STUDZIŃSKIEGO. UŻYWANA STAN BDB OKŁADKA LEKKO PRZYKURZONA I LEKKO NADERWANA W ŚRODKU.POLECAM!!! BIORĄC UDZIAŁ W TEJ AUKCJI POMAGASZ ZEBRAĆ FUNDUSZE NA LECZENIE TOMKA CHOREGO NA STWARDNIENIE ROZSIANE ( WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE O MNIE )
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach, z których całkowity dochód będzie przeznaczony na leczenie Tomka. Jest on chory na stwardnienie rozsiane.

pozostałe informacje

Stwardnienie rozsiane (SM - sclerosis multiplex) jest chorobą centralnego układu nerwowego o nieznanej przyczynie, na która nie znaleziono dotąd w 100% skutecznego lekarstwa. Choroba ta ujawnia się w większości przypadków u osób młodych między 20 a 40 rokiem życia. Często pojawia się w momencie startu życiowego, osobistego i zawodowego. Choroba objawia się przede wszystkim osłabieniem i porażeniem mięśni. Występuje zaburzenia równowagi, wzroku, czucia, a także zaburzenia mowy. Jej przebieg ma charakter indywidualny. najczęściej występuje w formie następujących po sobie objawów i polepszeń. Na ogół choroba ma charakter postępujący, dużo zależy tu od systemu immunologicznego chorego, z powodzeniem stosuje się leki, które łagodzą objawy choroby. Lek, który może pomóc Tomkowi (TECFIDERA), jest finansowo niedostępny dla budżetu większości polskich rodzin. Dzięki pomocy Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. Bl. Anieli Salawy możemy przeprowadzić aukcje, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie Tomka. Każda pomoc się liczy. Prosimy ludzi wielkiego serca o wzięcie udziału w licytacjach. Także, jeżeli posiadasz coś co możemy zalicytować i sprzedać, napisz...Każdy, nawet najmniejszy przedmiot może pomóc. Dzięki fundacji, która udostępniła swoje konto i wszystkim darczyńcom można mieć nadzieję, że uzbieramy odpowiednią kwotę na leczenie. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem Allegro.pl przed licytacja. Osoby biorące udział w licytacji proszę o potwierdzenie chęci zakupu poprzez maila. Zastrzegamy sobie prawo odwołania ofert lub przedwczesnego zakończenia licytacji. Po zakończeniu aukcji przedpłata na konto. W pozycji "tytułem" koniecznie proszę dopisać:"TOMASZ WILAND" oraz numer aukcji zakupionego przedmiotu. FUNDACJA NA RZECZ CHORYCH NA SM IM. Bł. ANIELI SALAWY ul.Dunajewskiego 5 Kraków Wylicytowane przedmioty wysyłamy tylko po potwierdzeniu przez fundację wpłaty na konto. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć koszty przesyłki, w celu ich ustalenia proszę o kontakt. Wszystkim odwiedzającym dziękuje i życzę powodzenia w licytacjach