Technics SU-VX700 Stereo Integrated Amplifier (6970163017)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • producent: Technics

opisktórej przedmiotem jest

Wzmacniacz stereo

Firmy:

Technics

MODEL

SU-VX700

Opis :

Wzmacniacz SU-VX700 jest to jeden z najwyższych modeli Technicsa. Plasuje się na drugim miejscu, zaraz po SU-VX800. Charakteryzuje się czystym i dynamicznym dźwiękiem. Mocny, dobitny bass, wyraźne wysokie tony oraz zrównoważony środek pasma. Jest to wzmacniacz ceniony wśród znawców muzyki i sprzętu elektronicznego. Jest on "młodszym bratem" SU-VX800 - obydwa te modele pod względem jakości dźwięku przebijają konstrukcje dzielone takie ja np.SE-A800 czy SE-A900. Choć model pochodzi z lat dziewięćdziesiątych to dzisiejsze konstrukcje wyprzedza co najmniej o dwie klasy. Zbudowany na dwóch potężnym transformatorze z beztlenowej miedzi OFC oraz dwóch kondensatorach X-PRO class AA. Sprzęt wykonany został w Japonii - kolebce światowej elektroniki - w czasach świetności firmy Technics. Dysponuje on potężną mocą 100W na każdy kanał przy 8Ohm co czyni go jednym z najmocniejszych wzmacniaczy użytku domowego. Jest on w stanie zatem "napędzić" każde kolumny typu domowego . Technics SU-VX700 to 14kg prawdziwej Japońskiej elektroniki na najwyższym poziomie.

Dane techniczne:

 • Moc 2 x 135W przy 4 ohm

 • Moc 2 x 100W przy 8 ohm

 • Możliwość podpięcia 2 par kolumn A i B lib BI-WIRED

 • Wejścia PHONO, CD, TUNER, AUX, TAPE1, TAPE2

 • Wejście bezpośrednie POWER AMP DIRECT ( dla tego wejścia stosunek sygnał szum wynosi 115dB)

 • Odpinany kabel zasilający

 • TONE CONRTOL LOUDNESS MUTING MODE STEREO / MONO

 • Przełącznik rodzaju wkładki gramofonowej

 • Oddzielny przełącznik źródła nagrywania

 • Możliwość podpięcia korektora

 • Wyjście słuchawkowe Regulacje : BAS, TREBLE, BALANCE

 • MADE IN JAPAN

Stan techniczny: Wzmacniacz sprawny technicznie , nic nie trzeszczy nic nie buczy itp .

Stan wizualny:
Widoczny na zamieszczonych zdjęciach.

DODATKOWE INFORMACJE :

Do każdej wygranej aukcji dołączany jest paragon fiskalny lub faktura.


Dostawa i płatność
od 28,00 zł

Lokalizacja: LEGNICA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
28,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
38,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

dział reklamacji
Ściegiennego 6 /9
59-220 Legnica
Dodatkowe informacje

Reklamacje: 1. Wszystkie produkty w trakcie przygotowania do wysyłki są sprawdzane przez Sprzedawcę pod względem zgodności z zamówieniem oraz stanem produktu. 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący wykryje w nim wady lub uszkodzenia mechaniczne (zewnętrzne) powstałe podczas dostawy, ma prawo odesłać przesyłkę tylko na podstawie spisanego protokołu szkody .Kupujący jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki i stan opakowania czy nie posiada wgnieceń zadrapań i innego rodzaju podejrzanych uszkodzeń, jak tylko państwo zobaczą jakieś minimalne wgniecenie trzeba spisać protokół szkody i zaznaczyć na protokole szkody uszkodzone opakowanie zewnętrzne tylko na tej podstawie reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie przez przewoźnika . 3. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem moelectro@interia.pl . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 5. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 6. Do towaru reklamowanego należy dołączyć dowód zawarcia transakcji, np. paragon, fakturę, wyciąg z konta, potwierdzenie płatności kartą. 7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. 8. Towar w ramach reklamacji sprzęt jest odsyłany na koszt kupującego nie zwracam za bilety paliwo itp ,proszę nie pisać wiadomości typu sprzęt nie zgodny z opisem i innego rodzaju wiadomości i straszenie negatywnymi komentarzami Urządzenia przed wysyłką są solidnie sprawdzane i testowane ale jest to elektronika i czasami z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić drobny problem. I w tym momencie prosimy o kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Zapewniamy, że każdą sytuacje można zakończyć z zadowoleniem dla obu stron przy odrobinie wyrozumienia i spokojnego podejścia.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Dział zwrotów i reklamacji
Ściegiennego 6 M 9
59-220 Legnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy,uszkodzenia towaru w transporcie . UWAGA : Przedmioty uszkodzone lub jak cześć kupujących na allegro posługujących się powiedzeniem w mailu WITAM OTRZYMAŁEM SPRZĘT ALE JEST NIE Z GODNY Z OPISEM ,nie podlegają zwrotom tylko reklamacji wiec nie przyjmuje odstąpienia od umowy na towar uszkodzony w transporcie , sprzęt nie działający i w szczególności na niby nie zgodny z opisem proszę się dokładnie zastanowić nad udziałem w licytacji żeby potem nie było jakiś nie domówień ,nie potrzebnych nerwów , straszenia negatywnym komentarzem lepiej od razu zrezygnować i poszukać u konkurenci . UWAGA : Zwrot towaru przez konsument z odstąpienia od umowy jest odsyłany na koszt kupującego .

O sprzedającym
mo-electro
97,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

50

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witam wszystkich uczciwych kupujących. Audio to moje hobby , od wielu lat prowadzę również firmę, w której sprzedaję takie urządzenia 7 dni w tygodniu. To moja pasja, więc chętnie doradzę każdej osobie co do zakupów . Proszę śmiało pisać o każdej porze.

Urządzenia zakupione u mnie można zawsze wymienić w przyszłości na lepsze lub inne, które się spodobają z odpowiednią różnicą finansową.

Zapraszam serdecznie do licytacji .

Pozostałe informacje


Przedmioty sprzedawane jako uszkodzone nie podlegają zwrotowi, kupowane są na odpowiedzialność kupującego Przedmioty sprawne są sprzedawane bez przewodów i pilotów i innych akcesoriów  chyba za w aukcji jest napisane pilot w zestawie lub akcesoria .

Oferty kupna
użytkownikcenadata
g...i
cena
482,00 zł
data
niedziela, 15 października, 21:16:48
F...M
cena
479,00 zł
data
niedziela, 15 października, 20:43:52
s...1
cena
363,00 zł
data
niedziela, 15 października, 14:24:53
J...3
cena
352,00 zł
data
piątek, 13 października, 15:58:26
B...a
cena
347,00 zł
data
piątek, 13 października, 10:48:26
p...t
cena
337,00 zł
data
wtorek, 10 października, 13:42:59
0...x
cena
332,00 zł
data
wtorek, 10 października, 00:01:16
k...k
cena
327,00 zł
data
poniedziałek, 9 października, 12:33:46
a...8
cena
325,00 zł
data
niedziela, 8 października, 13:31:29
d...n
cena
270,00 zł
data
niedziela, 8 października, 00:17:24
a...o
cena
102,00 zł
data
sobota, 7 października, 07:09:20
C...7
cena
96,00 zł
data
sobota, 7 października, 20:25:26
m...j
cena
92,00 zł
data
piątek, 6 października, 20:54:24
c...a
cena
50,00 zł
data
piątek, 6 października, 15:15:42
r...4
cena
20,00 zł
data
piątek, 6 października, 02:41:43
z..._
cena
1,50 zł
data
piątek, 6 października, 04:56:21