TEAM FORTRESS 2 - WSTRZYMYWACZ - TF2 (6922296114)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Wstrzymywacz (oryg. Shortstop) jest stworzoną przez społeczność podstawową bronią dla Skauta. Z wyglądu przypomina pistolet z 4-bębenkowym magazynkiem podobny do broni COP 357 Derringer (angielski) i przerobiony na pieprzniczkę.

Każda membrana wypełniona jest wieloma pociskami. Nie zadaje obrażeń obszarowych jak Dubeltówka oraz Siła Natury, ale każdy pocisk ma bardzo mały rozrzut pocisków, czyniąc tą broń idealną na sytuacje wymagające dobrej celności i refleksu. Każdy strzał wystrzeliwuje 60% mniej pocisków niż Dubeltówka, ale zadaje dwa razy więcej obrażeń, co łącznie daje 20% mniej obrażeń niż normalne obrażenia Dubeltówki.

Kiedy Wstrzymywacz jest aktywną bronią, gracz otrzymuje 20% więcej odrzutu od wszystkich broni zadających obrażenia i strumienia sprężonego powietrza. Dodatkowo, naciśnięcie alternatywnego klawisza ataku (Domyślny klawisz: Prawy Przycisk Myszy) spowoduje, że Skaut pchnie, popychając jednego wroga w zasięgu broni białej do tyłu na pewny dystans, podobnie do strumienia sprężonego powietrza. Te pchnięcie zadaje 1 punkt obrażeń i nie dzieje się natychmiastowo, lecz po krótkiej pauzie. Po pchnięciu, gracz musi odczekać 1.5 sekundy zanim będzie mógł to zrobić ponownie. Gracz nie może pchnąć podczas przeładowywania lub innymi broniami.

Podobnie jak standardowa Dubeltówka i Strzelba, pierwszy strzał ze Wstrzymywacza wystrzeli co najmniej jeden śrut prosto tam, gdzie znajduje się celownik, zanim pojawi się rozrzut kul. Komedy konsolowe serwera mogą być użyte do wyłączenia losowego rozrzutu, po ich aktywacji każdy strzał z tych broni wystrzeli śrut w perfekcyjnym kwadracie 3x3.

Losowe trafienia krytyczne są – w przeciwieństwie do strzelb – przyznawane na 2 sekundy, tak jak w przypadku pistoletów.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje