TEAM FORTRESS 2 - ŚWIĘTA MAKRELA - TF2 (6922317354)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Święta Makrela jest stworzoną przez społeczność bronią do walki wręcz dla Skauta. Wygląda jak ryba, owinięta w gazetę i spięta gumką recepturką w taki sposób, aby ułatwić trzymanie. Świąteczna wersja zamienia gazetę na opakowanie na prezent i dodaje 5 małych, pokolorowanych na kolor drużyny światełek na uchwycie, jak również jedną wielką w ustach ryby. Kiedy Skaut się rusza, Święta Makrela będzie się kiwać w przeciwną stronę do kierunku Skauta.

Święta Makrela jest identyczna do domyślnego Kija, lecz każde trafienie bronią w przeciwnika będzie ogłoszone na pasku zabójstw, pokazując ikonkę broni wraz z liczbą, ile razy został uderzony. Po zabiciu przeciwnika, pasek zabójstw zamieni liczbę na "RYBÓJSTWO!" wraz z tą ikonką.

Pasek zabójstw nie zarejestruje trafień czy ogłosi "RYBÓJSTWO!" na rzeczach typu budynki czy bossach. Również tylko pokaże liczbę trafień kiedy Dzwon Zmarłego Szpiega zostanie zaktywowany, co może posłużyć do ścigania Szpiegów.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje