TEAM FORTRESS 2 - ŚWIĄTECZNY WIGOR - TF2 (6922303471)

3 dni do końca
cena kup teraz
1,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Świąteczny Wigor jest stworzoną przez społeczność bronią do walki wręcz dla Grubego. Wyglądają jak para ogromnych ręcznie zrobionych na drutach, jednopalczastych rękawiczek w kolorze drużyny, z naszytymi płatkami śniegu na grzbiecie.

Broń ta ma działanie identyczne jak Pięści, z wyjątkiem tego, że ciosy w plecy maja inny skutek, który polega na zadawaniu w tej sytuacji, ciosów krytycznych. trafienia krytyczne nie zadają obrażeń, lecz rozśmieszają, powodując całkowitą bezbronność ofiary. Osoba, która również posiada w ekwipunku ten przedmiot, przy trafieniu wybuchnie śmiechem, nie ważne w które miejsce zostanie trafiona. Trafienia krytyczne, które pochodzą od przedmiotów takich jak Kritzkrieg i nie są zadane od tyłu, spowodują po prostu zwykłe zadanie obrażeń. Niestety Mini-krytyki nie rozśmieszą twojego przeciwnika. Wydobędziesz śmiech tylko z tych, którzy stoją w miejscu, w którym mogliby normalnie drwić, a także tych pod wpływem Ubercharge. To oznacza, że nie możesz rozśmieszyć przebranego i/lub niewidzialnego Szpiega oraz nikogo, kto jest w wodzie, lub powietrzu.

Drwina Świątecznego Wigoru to po prostu drwina "W samo południe".

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje