TEAM FORTRESS 2 - PIEKĄCA PALBA - TF2 (6922315807)

2 dni do końca
cena kup teraz
1,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Piekąca Palba (dawniej Doskwierczacz, ang. Scorch Shot) to broń drugorzędna dla Pyro. Jest to pistolet sygnałowy z szaro-pomarańczową lufą użyty w Poznajcie Pyro.

Piekąca Palba wystrzeliwuje flary, które odbijają się od przeciwników i sojuszników, po czym eksplodują, podpalając wszystkich przeciwników znajdujących się w zasięgu, potencjalnie pozwalając na trafienie tej samej osoby dwa razy. Bezpośrednie trafienie flarą dodatkowo odrzuca przeciwnika. Siła odrzutu zależy od odległości jaką przebyła flara; może zwiększyć się nawet trzykrotnie na dalekich dystansach. Odrzut pochodzący z eksplozji może być także użyty do flarowego skoku w manewrze podobnym do rakietowego czy bombowego skoku. Zarówno bezpośrednie trafienie jak i eksplozja zadają 35% mniej obrażeń niż zwykła flara z Pistoletu Sygnałowego.

Piekąc­a Palba posiada specjalną drwinę, zadającą 400 punktów obrażeń na krótkim dystansie i zachowującą się jak zwykły strzał na dłuższych dystansach.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje