TEAM FORTRESS 2 - PAŁKA SOKISTY - TF2 (6922294863)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Pałka Sokisty (oryg. Pain Train - dosł. Pociąg bólu) jest bronią do walki wręcz dla Żołnierza i Demomana. Można przypuszczać, że jest to uchwyt Gasiekiery z wbitym wielkim gwoździem kolejowym.

Podczas gdy broń jest aktywna, dodaje noszącemu dodatkowe punkty przejmowania, co przekłada się na szybsze przejmowanie punktów kontrolnych oraz pchanie wózków z ładunkiem. Stawia to wyposażone klasy na równi ze Skautem w zakresie przejmowania celów. Może być to skutecznie wykorzystywane w połączeniu z rakietowymi/bombowym­i skokami do szybkiego przemieszczania się pomiędzy punktami oraz ich przejmowania.

Negat­ywnym efektem dla noszącego Pałkę Sokisty jest otrzymywanie o 10% więcej obrażeń od broni strzelającej nabojami, wliczając w to Miniguna, Dubeltówkę, Strzelbę, Karabin snajperski oraz Działka strażnicze.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje