TEAM FORTRESS 2 - NEONOWY NISZCZYCIEL - TF2 (6922318776)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

opis

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Neonowy Niszczyciel (oryg. Neon Annihilator) jest stworzoną przez społeczność promocyjną bronią do walki wręcz dla Pyro. Jest to neonowy znak z chińskim słowem 酒吧 (jiǔbā - „bar”), który sądząc po orientacji znaków, został wyrwany ze ściany. Neonowe rurki na bokach broni świecą w ciemności w kolorze drużyny (wodór dla drużyny RED i rtęć dla drużyny BLU), które podobnie jak te w centrum znaku na przemian pulsują światłem. Od neonów prowadzi żółty kabel, który jest połączony z małą baterią zamontowaną z tyłu. U podstawy znaku znajdują się cztery śruby, co daje wrażenie, że broń została wyrwana z jej stałego uchwytu na ścianie. Po uderzeniu innego gracza lub ściany, słyszalny jest elektryczny dźwięk.

Zadaje 20% mniej obrażeń od domyślnego Toporu strażackiego i nie zadaje losowych trafień krytycznych, jednak każde trafienie przeciwnika pokrytego Sikwondem, Wściekłym Mlekiem, pływającego lub po prostu stojącego w wodzie na jakiejkolwiek głębokości, zada gwarantowane trafienie krytyczne. Jako że wrogowie są uważani za wciąż mokrych pięć sekund po wyjściu z wody, Neonowy Niszczyciel będzie zadawać obrażenia krytyczne również w ciągu tego okresu. Ponadto Neonowy Niszczyciel podobnie jak Burzyciel i Maul może usuwać wrogie sapery, jednak usuwa je po dwóch trafieniach, a nie po jednym.

Przeciwnicy zabici przez Neonowego Niszczyciela ulegną charakterystycznej śmierci przez odparowanie; staną się czarni i uniosą w powietrze wykonując animację rozpadu wśród cząsteczek w kolorze drużyny, a następnie znikną w popiele. Jak dźgnięcia w plecy i strzały w głowę, istnieje 25% szansy na to, że przeciwnicy wykonają specyficzną animację rozpadu, jeśli zginą w ten sposób.

Drwienie z Neonowym Niszczycielem odegra dźwięk basowej gitary wraz z mamrotaniem Pyro.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury