TEAM FORTRESS 2 - MAGNETOFON URZĘDASA - TF2 (6922321967)

2 dni do końca
cena kup teraz
1,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Magnetofon Urzędasa (oryg. Red-Tape Recorder) jest stworzoną przez społeczność promocyjną bronią konstrukcyjną dla Szpiega. Jest to magnetofon szpulowy z trzema chińskimi znakami 反炮塔 (fǎnpàotǎ) znajdującymi się z przodu na białej etykiecie. Przetłumaczone, oznaczają „(Urządzenie) Anty-Działkowe”.

Za­miast niszczyć konstrukcje, Magnetofon Urzędasa odwraca proces ich budowy. Ewentualne animacje ulepszania są odtwarzane wstecz, a następnie konstrukcja pakuje się do skrzynki z narzędziami. W rezultacie konstrukcja zostaje zniszczona i pozostawi po sobie ową skrzynkę, która po podniesieniu doda metal. Zniszczenie Magnetofonu Urzędasa pozwoli zrekonstruować konstrukcję, ale nie przywróci utraconych poziomów, chyba że konstrukcja jest w środku animacji ulepszania, która pozwoli jej kontynuować ulepszanie do kolejnego poziomu.

Magnetofon Urzędasa po zniszczeniu rozpada się na cztery części. Fragmenty mogą zostać zebrane, a każdy dodaje 3 metalu.

Zasapowane Działka strażnicze otrzymują 33% mniej obrażeń od Szpiega, który je zasapował i próbuje je zniszczyć na przykład strzelając w nie z Rewolweru. Zasobniki i Teleporty nie są do tego wliczane.

W trybie Mann vs. Maszyny, Magnetofon Urzędasa działa tak samo na zasapowanych robotach jak domyślny Saper.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje