TEAM FORTRESS 2 - LEWAREK - TF2 (6922319770)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Lewarek (oryg. Powerjack) jest bronią do walki wręcz dla Pyro. Jest to zabytkowy Lewarek samochodowy z akumulatorem przyjmującym barwę aktualnej drużyny, przywiązanym do niego mocnymi, żółtymi opaskami.

Ta broń zadaje taką samą ilość obrażeń jak Topór strażacki. Po zabiciu przeciwnika Lewarkiem lub po popełnieniu przez wroga samobójstwa w wyniku trafienia Lewarkiem gracz otrzymuje 25 punktów życia. Gdy broń jest aktywna gracz ma bonus do swej prędkości w wysokości 15%, ale i też otrzymuje o 20% większe obrażenia.

Jeśli bonus do zdrowia przekroczy maksymalną liczbę punktów zdrowia Pyro, jego reszta zostanie dodana jako nadleczenie, do maksymalnej wartości 260 punktów zdrowia. Ta premia dodatkowego zdrowia będzie się zmniejszać wraz z upływem czasu, w taki sam sposób, jak zwykłe nadleczenie.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje