TEAM FORTRESS 2 - BURZYCIEL - TF2 (6922320669)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Burzyciel (oryg. Homewrecker) jest bronią do walki wręcz dla Pyro autorstwa społeczności. Jest to dwuręczny młot kowalski.

Broń zadaje podwójne obrażenia wrogim konstrukcjom Inżyniera. Burzyciel jest także w stanie zniszczyć wrogie Sapery na przyjaznym budynku, a ponadto niszczy sapery szybciej niż którakolwiek z broni białej Inżyniera. Broń nie może naprawiać uszkodzonych budynków i nie jest w stanie usunąć Saperów z jednej ze stron Teleportera. Broń zadaje także 25% mniej obrażeń przeciwnikom.

Jako że konstrukcje są teraz bardziej wzmocnione przed uszkodzeniem Miotacza ognia, Burzyciel jest bardziej odpowiednią bronią do szybkiego niszczenia Zasobników i Teleportów. Działko Strażnicze okazuje się najtrudniejsze do zniszczenia z budynków ze względu na odrzucenie ogniem ciągłym. Pyro wspomagany przez Medyka powinien jednak zdjąć Działko Strażnicze, w szczególności z ładunkiem ÜberCharge.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje