TEAM FORTRESS 2 - BOSTOŃSKI TŁUCZEK - TF2 (6922301045)

2 dni do końca
cena kup teraz
1,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
  • lokalizacja: Dzierżoniów
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • wersja: cyfrowa

Na tej aukcji kupujesz cyfrowy przedmiot do gry Team Fortress 2.

Bostoński Tłuczek (oryg. Boston Basher) jest bronią do walki wręcz dla Skauta. Wygląda jak zakrwawiona, drewniana maczuga pokryta kolcami i wzmocniona pierścieniami.

Bost­oński Tłuczek zadaje pięciosekundowy efekt krwawienia przy trafieniu. Spudłowanie powoduje zastosowanie efektu krwawienia na posiadaczu Tłuczka. Przy atakowaniu tą bronią wymagana jest więc szczególna precyzja i ostrożność, biorąc przy tym pod uwagę ryzyko wiążące się z prędkością poruszania się Skauta.

Obrażenia dla posiadacza broni nie są stosowane podczas trafienia w stały obiekt typu ściana, podłoga lub inne przedmioty. Dzieje się tak jednak przy trafieniu gracza z własnej drużyny, co czyni tę broń ryzykownym wyborem do wykrywania Szpiegów. Spudłowanie krytycznym uderzeniem wywoła dźwięk krytycznego trafienia, choć zadane zostaną wyłącznie normalne obrażenia. Atakowanie bronią w powietrzu powoduje nieznaczne wybicie, co pozwala na wyższy skok kosztem zdrowia.

Po zakupie proszę podać swój nick na Steam (mój nick: PostScript). Wyślę zaproszenie do znajomych, które należy zaakceptować, a następnie rozpocznie się przekazanie kupionego przedmiotu poprzez okno wymiany na Steam.

Upewnij się czy możesz dokonywać wymiany na Steam - musisz mieć włączony Steam Guard i Mobilny Token Uwierzytelniania.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje