TEAC MD-H100 minidisc mini disc (6910640735)

zakończona
275,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • kolor: inny
  • pilot: nie
  • waga (z opakowaniem): 5.5 [kg]

Przedmiotem sprzedaży jest nagrywarka minidisc TEAC MD-H100. Sprawna odtwarza i nagrywa. Posiada wejścia i wyjścia analogowe i cyfrowe optyczne. Brak pilota. Stan wizualny dobry - ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach. Front srebrnozłoty - kolor zależy od rodzaju oświetlenia. Oryginalna angielska wtyczka na kablu sieciowym została wymieniona. Odtwarzacz dłużej wyszukuje utwory pod koniec płyty. Prawdopodobnie smar zgęstniał na prowadnicach mechanizmu odczytu. Stał parę lat nieużywany. Płyty odtwarzane od początku idą gładko

Sprzęt z mojej osobistej kolekcji. Nie wysyłam za granicę. Daję 10 dni na sprawdzenie prawidłowego działania sprzętu.

Ten model jest wyjątkowo urodziwy i może stanowić ozdobę w kąciku hi-fi, w towarzystwie smutnoczarnego zestawu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Szanowny Allegrowiczu, skoro zajrzałeś do informacji o mnie, prawdopodobnie jesteś zainteresowany kupnem wystawionego przeze mnie przedmiotu.

Informuję, że jestem osobą fizyczną, więc nie wystawiam faktur i paragonów. Formalnie nie udzielam gwarancji, ani rękojmii. Przedmioty często mają kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat, co w przypadku elektroniki ma zasadnicze znaczenie, więc miej to na uwadze. Normalnie udzielam tzw. gwarancji rozruchowej na sprawne działanie sprzętu, na 10 dni od daty odebrania przesyłki, chyba, że na stronie aukcji zapisano inaczej.

Staram się opisywać wystawiane przedmioty rzetelnie, tak jak bym chciał, żeby inni to zrobili dla mnie, kiedy jestem kupującym. Przez ostatnie kilkanaście lat fascynował mnie sprzęt hi-fi z przełomu lat '80-tych i '90-tych. Uzbierało się go trochę przez ten okres i nadszedł czas, aby część sprzedać, bo mimo wszystko chcę pozostać kolekcjonerem, a nie maniakalnym zbieraczem, który niczego nie odda:). Miejsce w szafie też się przyda.

Jeżeli uznasz, że kupiony przez Ciebie przedmiot nie jest zgodny z opisem, najpierw skontaktuj się ze mną w celu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się przed zalicytowaniem poprzez maila lub telefonicznie (600-926-773) w dni robocze najlepiej po godz. 15:00, a w dni wolne po prostu o rozsądnej porze.

Wysyłki z reguły realizuję w ciągu 2 dni roboczych od pojawienia się wpłaty na moim koncie. Jeżeli coś ma się opóźnić, wysyłam maila z informacją. Nie wysyłam za granicę.

Zawsze uważnie czytaj opis aukcji.

Pozdrawiam

zaranie