TC ELECTRONIC RH750 head basowy 750W PROFESKA!! (6542418918)

zakończona
3 199,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • konstrukcja: tranzystorowy
 • stan: nowy
 • rodzaj: heady

TC ELECTRONIC RH750 head basowy 750W

Z dumą zawiadamiamy, że rodzina kompaktowych wzmacniaczy basowych powiększyła się o nowy model wzmacniacza typu head: RH750. RH750 możesz zabrać wszędzie i na każdą scenę, gdyż wzmacniacz ma 750 W mocy i 1200 W mocy szczytowej, do tego niesamowite możliwości ustawień barwy tonu, oraz zestaw funkcji dobrze znany z modelu RH450 Bass Amp 2.0.

RH750 to kolejny po Bass Amp 2.0 etap poszukiwań, których celem jest dostarczenie basistom zupełnie nowych funkcji. W RH750 znajdziemy funkcje stanowiące esencję tego nowatorskiego, rewolucyjnego podejścia, czyli wbudowany tuner chromatyczny, trzy komórki do zapisu ustawień, oraz wywołujące opad szczęki możliwości kreacji barwy tonu, połączone z ogromną mocą i wybornym, basowym brzmieniem.

Mówiąc krótko, model RH750 podnosi basową poprzeczkę jeszcze wyżej. Po raz pierwszy udało się zapakować tak dużą ilość mocy do tak małego urządzenia - 750 Wattów (1200 W mocy szczytowej) po prostu czeka, byś uwolnił je na scenach świata! Po drugie, nowy regulator TweeterTone pozwala na “inteligentną” kontrolę najwyższego zakresu pasma, co oznacza, że z RH750 możesz wykręcić każde brzmienie, od oldskulowych, klasycznych dźwięków w stylu vintage, do nowoczesnych, ostrych brzmień basowych, z wszystkimi możliwościami po środku. Oczywiście, modele RH750 i RH450 są spokrewnione ale RH750 jest stopień wyżej!

Spójrzmy dalej. Na pokładzie RH750 znajduje się SpectraComp, wyjątkowy, działający “dla pojedynczych strun”, kompresor basowy, który zbiera pochwały basistów z całego świata za ekstremalnie równą kompresję na każdej strunie. Moduł TubeTone pozwala z niezwykłą precyzją odtworzyć brzmienia lampowego preampu i wzmacniacza mocy. Gdy połączymy to z uniwersalnym, układem 4-pasmowej korekcji i nową funkcją TweeterTone, okaże się, sekcja kształtowania brzmienia w RH750 stanowi klasę samą dla siebie. I tak, to prawda, w RH750 zamontowano dokładnie ten sam przedwzmacniacz, który znajduje się w koronnym modelu TC, wzmacniaczu Blacksmith!

Co jeszcze? Trzy komórki pamięci, pozwalają na zapis ulubionych ustawień, dopasowanych do różnych instrumentów lub pod kątem różnych gatunków muzycznych. Czyli wreszcie możesz, zupełnie bez problemu przełączyć brzmienie ustawione pod starego Fendera na brzmienie do nowej, aktywnej basówki, lub szybko przejść między barwą funky R’n’B a klasycznym rock’n’rollem.

Wbud­owany tuner chromatyczny to wygodna sprawa, pozwala utrzymać na scenie nienaganny strój najniższego rejestru. Tuner zawsze pokazuje aktualny strój instrumentu i szybko możesz po cichu nastroić bas w przerwie między utworami - wystarczyć wcisnąć przycisk Mute. Nigdy szybciej nie można było skupić się na najważniejszej rzeczy, jaką jest - granie muzyki!
RH750, nowy model wzmacniacza typu head z rodziny kompaktowych wzmacniaczy basowych!

Wszechstr­onna regulacja barwy tonu

RH750 wyposażono w zestaw wygodnych regulatorów, typowych dla tradycyjnych wzmacniaczy, dzięki którym ustawisz wymarzone brzmienie. Wszak tego właśnie oczekujesz. Jeżeli jednak nie będziesz zadowolony do końca z domyślnych ustawień dla zakresów pasma, spokojnie - każde pokrętło regulacji działa jak filtr pół-parametryczny. Możesz dokładnie ustawić częstotliwość, którą chciałbyś usunąć lub podbić dla każdego z regulatorów barwy tonu, a w końcu zapisać te ustawienia.

Pokłado­we komórki pamięci

Być może nie sięgasz po gotowe ustawienia…przynajmn­iej tak było do tej pory. Jeżeli używasz różnych instrumentów lub grasz w różnych stylach w czasie jednego występu, wiesz, że kilka różnych ustawień jednak się przydaje. W RH750 są 3 komórki pamięci, w których możesz zapisać i potem szybko przełączać między nimi, ustawienia np. dla basu 4 albo 5 strunowego, lub dla Rickenbackera i Fendera. Albo jeszcze inaczej, możesz stworzyć 3 zupełnie różne ustawienia barwy dla jednej gitary - np. przesterowane, do slapu i tradycyjne, w starym stylu. Wystarczy wpiąć bas i za pomocą przycisków - działających tak, jak w radiu w samochodzie„zapisz i zmień” - możesz przełączać się pomiędzy swoimi ustawieniami. Zapisane ustawienia można też zmieniać bez odrywania palców od strun, za pomocą opcjonalnego sterownika nożnego RC4.

TubeTone™

Tub­eTone™ to funkcja oryginalnie stworzona dla wzmacniacza RH450. W wielu tranzystorowych układach, próbuje się odtworzyć brzmienie lampowe dodając mały przedwzmacniacz z lampą, ale czemu nie oddać całej charakterystyki, typowej dla pełnego zestawu przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy? To oba stopnie wzmocnienia stanowią o esencji brzmienia, jeżeli chcesz uzyskać klasyczne lampowe ciepło, albo przesterowane, rockowe brzmienie o potężnej dynamice! Funkcja TubeTone™ służy właśnie do tego .

SpectraComp™

Zwy­czajny kompresor często najmocniej reaguje na sygnał z najniższych strun, ale SpectraComp™, odziedziczony po modelu RH450, to kompresor wielopasmowy, który wprowadza równą kompresję dla każdej ze strun z osobna. W skrócie, możesz uzyskać równe i mocne, przebijające się w miksie brzmienie, bez względu na to, czy grasz palcami, kostką czy uderzasz struny kciukiem.

TweeterTo­ne™

Regulacja dla głośnika wysoko-tonowego, tzw. gwizdka zazwyczaj umieszczona jest z tyłu kolumny, ale w RH750 dostęp do tej funkcji jest na panelu przednim. Co więcej, dźwięk jest w nieznaczny sposób, „inteligentnie” kształtowany za pomocą filtrów, co pozwala lepiej kontrolować wysokie tony odpowiedzialne za to, ze twoja gitara zabrzmi ostro niczym brzytwa.

Tuner basowy na pokładzie

Każdy basista potrzebuje tunera, ale tak naprawdę żaden inny wzmacniacz nie oferuje niczego więcej, po za wyjściem „tuner out”… do podłączenia tunera. W RH750 jest coś więcej! Po prostu wycisz wzmacniacz przyciskiem Mute, a uruchomisz pełno-wymiarowy tuner, za pomocą którego szybko i dokładnie nastroisz instrument. Możesz także skorzystać ze sterownika RC4 i mieć dostęp do tej funkcji pod nogami. W czasie strojenia zostają wyciszone oba wyjścia - głośnikowe i bezpośrednie DI. W końcu, nawet gdy nie wyciszysz wzmacniacza guzikiem Mute, tuner i tak jest zawsze aktywny, tylko działa bez pełnego podświetlenia.

Stud­yjnej jakości, symetryzowane wyjście Line Driver

Wbudowane moduły DI zapewniają różną jakość sygnału, ale układ DI w RH750 jest symetryzowany za pomocą transformatora i izolowany galwanicznie od reszty układu wzmacniacza, co oznacza, że nie usłyszysz przydźwięków ani denerwującego buczenia. Nie musisz także martwić się o długość przewodów - z RH750 możesz użyć kabli o długości nawet do 100 m bez utraty na jakości sygnału. Chociaż zintegrowany moduł DI z RH750 nie wymaga zasilania fantomowego 48 V, nic mu się nie stanie, jeżeli twój realizator dźwięku przypadkowo zostawi takie zasilanie włączone.

Cyfrowe wyjście do nagrywania AES/EBU

Korzystając ze złącza AES/EBU możesz nagrywać dźwięki bezpośrednio do programów DAW, takich jak Pro tools czy Logic. Co więcej dla maksymalnej wygody złącze jest kompatybilne z formatem S/PDIF i można wybrać punkt uzyskania sygnału w ustawieniach „Pre” i „Post” dla sekcji przedwzmacniacza.

S­ekcja wejścia

- Złącze wejściowe: 1/4" jack,
- Impedancja wejściowa: 1 M Ohm / 100 pF,
- Zakres wzmocnienia: od -96 do 32 dB.

Regulacja barwy tonu

- Bass: Częstotliwość domyślna: 200 Hz (zakres działania: 71-1120 Hz, zakres wzmocnienia: +15/-24 dB) - filtr półkowy,
- Low Mid: Częstotliwość domyślna: 400 Hz (pasmo: 100 - 1600 Hz, zakres wzmocnienia: +15/-24 dB),
- High Mid: Częstotliwość domyślna: 800 Hz (pasmo: 200 - 3150 Hz, zakres wzmocnienia: +15/-24 dB),
- Treble: Częstotliwość domyślna: 4000 Hz (pasmo: 400 - 6300 Hz, zakres wzmocnienia: +15/-24 dB) - filtr półkowy,
- TweeterTone: od -12 do 12, L-PAD emulacja głośnika,
- TubeTone: od 0 do 12, symulacja wzmacniacza lampowego,
- SpectraComp: Trójpasmowy kompresor spektralny,
- Poziom zapisanego programu: od -12 dB do 0 redukcji wzmocnienia,
- Programy użytkownika: 3 komórki pamięci - zapis pozycji wszystkich kontrolerów na panelu przednim, z wyjątkiem kontrolerów
Master Level i Mute.

Tuner

- Chromatyczny, od A0 (27.50 Hz) do E5 (659.26 Hz),
- Przycisk Mute: Wycisza sygnały na wyjściach: głośnikowym, słuchawkowym i symetrycznym,
- Wyjście słuchawkowe: Studyjnej jakości wzmacniacz słuchawkowy,
- Impedancja: 40 - 600 Ohm,
- Zasilanie: Uniwersalne 100-240V~ 50/60 Hz (100 W @ 1/8 mocy),
- Wyjście głośnikowe: 1/4" jack,
- Moc: 750 W (1200 W szczytowa),
- Wyjście symetryczne: Symetryzowane XLR, w ustawieniach Pre/Post Pre-amp,
- Maksymalny poziom wyjściowy: +0 dBu,
- Optymalne obciążenie: 600 Ω,
- Wyjście przedwzmacniacza: 1/4" Jack, Symetryczne, wyjściowy poziom maksymalny = +8 dBu,
- Wejście wzmacniacza mocy: 1/4" Jack, Wejście symetryczne, impedancja = 10 kOhm, wejściowy poziom maksymalny = +8 dBu,
- Wejście dla sygnału zewnętrznego: RCA, Prawy/Lewy, pasuje do iPoda,
- Cyfrowe wyjście do nagrywania: Symetryczne XLR, AES/EBU, (24 Bit),
- Gniazdo dla sterownika: 5 pin DIN, kabel ekranowany,
- Warunki pracy/temperatura przechowywania: 0° C - 50° C / -30° C - 70° C,
- Wilgotność: Max 90 %,
- Wymiary: 275 x 290 x 66 mm,
- Waga: 4kg,
- Wykończenie: Panel z anodyzowanego aluminium, stalowa, pomalowana obudowa.

Polska gwarancja dystrybutora: 2 lata

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 43 1050 1025 1000 0090 7395 5883
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

OZNACZENIE PRZEDSIĘBIORCY: MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2 02-645 Warszawa EDG Prezydenta m.st. Warszawy Nr wpisu: 509735 REGON: 11225680 NIP: 521-173-18-55 ------------------------------------------------------ DANE DO PRZELEWÓW: MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2 02-645 Warszawa ING Bank Śląski O/Warszawa 43 1050 1025 1000 0090 7395 5883 ------------------------------------------------------ ODBIÓR OSOBISTY Odbiór osobisty w Warszawie TYLKO po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy do punktu odbioru: MONDO MARKT ul. Kolejowa 15/17 lok. 111 01-217 Warszawa tel: 886-676-964

kontakt

 • 886 676 964
  MONDO24 oferuje pomoc na każdym etapie sprzedaży 7 dni w tygodniu, w godz. 9-22.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska
ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2
02-645 Warszawa
Polska
 
Prawo odstąpienia od umowy 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 22 ze zn.1 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. 2. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 22 ze zn.1 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy świadczenia usług drogą elektroniczną bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia zawarcia tej umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. Odstąpienie dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w szczególności z wykorzystaniem formularza wg wzoru poniżej i wysłane dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.: a. wiadomością e-mail, na adres sklep@mondo24.pl b. w formie pisemnej, na adres MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska, ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2, 02-645 Warszawa. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY Adres zwrotu: MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska, ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2, 02-645 Warszawa Dane konsumenta Imię: Nazwisko: Ulica Miejscowość Kod pocztowyTelefon ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Ja/My , zam. niniejszym zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku, odstępuję/odstępujemy od umowy sprzedaży zawartej dnia nr zamówienia: następującej rzeczy: (opis towaru, ilość) Zwracam w/w rzecz/rzeczy(*) w stanie kompletnym nienaruszonym (ew. odstępstwa od stanu) Proszę o zwrot kwoty: zł (słownie: ) Przelewem na konto bankowe o nr: Podpis Konsumenta(-ów) 3. Sprzedający niezwłocznie przesyła konsumentowi potwierdzenie odebrania oświadczenia woli o odstąpieniu od umowy sprzedaży, na wskazany przez konsumenta adres e-mail. 4. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem: a. dodatkowych koszów poniesionych przez konsumenta w związku z wyborem sposobu dostarczenia towaru innym niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego b. bezpośrednich kosztów zwrotu towaru (kosztów wysyłki towaru), c. kosztów zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą. 5. W przypadku skorzystania przez konsumenta z prawa odstąpienia od umowy, konsument jest obowiązany zwrócić towar Sprzedającemu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni na adres Sklepu. Konsument może także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie upoważnionej przez Sprzedawcę, przy zachowaniu w/w terminów. Dla do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. 6. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru (koszty przesyłki) mając na uwadze, aby wybrać taki sposób, by towar dotarł do Sprzedającego w stanie nie zniszczonym. 7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 8. Sprzedający, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ust. 5. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 9.Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 10.Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. KOSZT ZWROTU RZECZY W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość, o którym mowa w ust. 1. nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: a. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; b. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; d. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; e. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; f. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; g. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; h. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; i. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; j. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; k. zawartej w drodze aukcji publicznej; l. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; m. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

reklamacje

Stosowana przez Sprzedawcę procedura rozpatrywania reklamacji: Sprzedawca dostarcza towary i/lub usługi bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych i opisanych na stronie zawierającej towar i/lub usługę będącą przedmiotem transakcji. Sprzedawca odpowiada, jeżeli towar i/lub usługa mają wadę fizyczną lub wadę prawną (Rękojmia) w zakresie określonym kodeksem cywilnym, z zastrzeżeniem postanowień poniżej. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu Rękojmi, jeżeli klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy sprzedaży na odległość. Sprzedawca jest uprawniony do rozszerzenia, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności z tytułu Rękojmi w zakresie określonym kodeksem cywilnym. Informacja o rozszerzeniu, ograniczeniu lub wyłączeniu odpowiedzialności z tytułu Rękojmi będzie każdorazowo wskazana na stronie zawierającej towar i/lub usługę będącą przedmiotem transakcji. Sprzedawca nie jest gwarantem towarów. W przypadku udzielenia przez gwaranta gwarancji jakości obejmującej towary (Gwarancja) jej warunki są udostępniane na stronie zawierającej towar będący przedmiotem transakcji oraz przy towarze. Uprawnienia z tytułu Gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w dokumencie gwarancyjnym dołączonym do towaru. Reklamacje z tytułu Rękojmi lub Gwarancji, jak również nieprawidłowego wykonania usług należy przesłać na adres: MONDO Małgorzata Preisner-Waśniewska ul. Bytnara J. "Rudego" 7 lok. 2 02-645 Warszawa, a w przypadku roszczeń z tytułu Gwarancji także bezpośrednio w autoryzowanych serwisach wskazanych w dokumencie gwarancyjnym. Informacji o sposobie odsyłania reklamowanego towaru i składaniu reklamacji można uzyskać pod numerem telefonu 886-676-964.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasadach dostępu do tych procedur. Konsument posiada m.in. następujące możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: i) konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Inspekcji Handlowej z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej Umowy sprzedaży, ii) konsument uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między konsumentem, a Sprzedawcą, iii) konsument może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu międzykonsumentem, a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich), iv) konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubowne sądu przy Rzeczniku Ubezpieczonych z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartego ubezpieczenia. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi: http://www.uokik.gov.pl i http://www.rzu.gov.pl