Taśma LED RGBW RGB + Biały CIEPŁY ZIMNY Odcinek 1m (6151050492)

zakończona
18,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
 • List polecony priorytetowy 9,50 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
Zakupy od 1 000 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Serock, Borowa Góra, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: LED
 • waga (z opakowaniem): 0.1 [kg]
 • moc: 14 [W]
 • rodzaj gwintu: inny
 • barwa światła: wielokolorowy

Opis

ODCINEK Taśmy LED RGBW 1 Metr 60 diod 14,4 Wat
19,99 zł
Na tej aukcji sprzedajemy...


ODCINEK Taśmy LED RGBW 1 METR -
RGB + kolor BIAŁY

DO WYBORU:
Biały ZIMNY lub Biały CIEPŁY

W cenie

19,99 PLN

cena za 1 mb taśmy

NIE CZEKAJ KUP TERAZ


Przedpłata: 15,00 zł
Pobranie: 18,00 zł
Przedpłata: 8,50 zł
Pobranie: 14,50 zł
Odbiór osobisty: 0zł

OPIS

Odcinek Taśma RGBW

1 METR

CENA

19,99 zł

Cena dotyczy odcinka 1 metrowego taśmy RGBW

Jeśli chcesz zakupić odcinek o długości większej, zalicytuj odpowiednią ilość odcinków
np. potrzebujesz odcinek 200 cm wtedy licytujesz 2 szt.
a My wyślemy cały odcinek 2 metry itd.

potrzebujesz odcinek 500 cm wtedy licytujesz 5 szt. a My wyślemy cały odcinek
5 metrów
itd.

Jeżeli będziesz potrzebował odcinka dłuższego niż 5m (maksymalna długość listwy nawiniętej na 1 rolkę to 5m) np. 8 m licytujże wtedy 8 szt. a My wyślemy Ci dwa odcinki jeden odcinek o długości 5 m, drugi odcinek o długości 3 m (możemy zlutować te dwa odcinki w jedne długi)

i tak dalej przy jakiś innych wersjach zamówienia


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą

MEGA PROMOCJA

TAŚMA LED RGBW Ciepła lub Zimna
1 METR

Na tej aukcji sprzedajemy sama taśmę, kontrolery zasilacze piloty do tej taśmy dostępne na naszych innych aukcjach !


[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

Taśma RGBW i RGBWW lub RGB+W i RGB+WW jest to taśma z prawdziwymi diodami RGB (każda dioda trójkolorowa) oraz dodatkowo dodanymi diodami POWER LED 5050 w kolorze białym ZIMNYM lub CIEPŁYM !!!. Diody są ułożone naprzemian raz dioda RGB a następnie dioda jednokolorowa biała ciepła lub zimna.

Na taśmie klasycznej RGB można uzyskać jedynie kolor biały zimny, nie ma możliwości uzyskania koloru białego ciepłego ;( dodatkowo uzyskany kolor biały zimny nie jest jednolity i może mieć przebarwienia

Wynika to z tego że dioda RGB daje możliwość uzyskania koloru białego zimnego, ale ten kolor powstaje z wymieszania się trzech podstawowych barw, czerwonej zielonej i niebieskiej. W skutek czego ludzkie oko widzi kolor biały zimny, jednak tak otrzymany kolor nie jest jednolity i ma nieraz różne przebarwienia.

Jeżeli zależy nam na taśmie RGB oraz czystym świetle białym zimnym lub ciepłym to najlepszym i chyba jedynym rozwiązaniem jest taśma RGBW lub RGBWW

Takie rozwiązanie daje możliwość uzyskania na taśmie czystego, i jednolitego koloru białego ciepłego lub zimnego. Producenci taśm LED wymyślili rozwiązanie tego problemu tworząc właśnie taśmę RGBW i RGBWW (lub inaczej RGB+W i RGB+WW), tylko takie rozwiązanie daje wreszcie możliwość uzyskania na taśmie wielu kolorów z palety RGB oraz czystego, jednolitego koloru białego CIEPŁEGO lub ZIMMNEGO !

Taka taśma ma trochę inną konstrukcję niż standardowa taśma RGB, mamy w niej 5 ścieżek, 3 ścieżki RGB 1 biała i 1 wspólny plus. Taśma RGBW i RGBWW jest obsługiwana przez odpowiedni sterownik RGBW dostępny na naszych innych aukcjach, lub sprzedawany razem z taśmą w zestawach. Oczywiście można ją podłączyć pod standardowy sterownik RGB jednak nie będzie wtedy możliwości sterowania dodatkowym czystym kolorem białym.

RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną
RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą


za pomocą kontrolera możemy włączać i wyłączać każdy z tych kolorów oraz zmieniać je w dowolnym momencie. Najciekawsze jest mieszanie się kolorów podstawowych przez co otrzymujemy praktycznie nieskończenie wiele innych kolorów (ilość kolorów zależy od podłączonego kontrolera oraz od programów jakie on obsługuje przez co przy odpowiednim kontrolerze możemy uzyskać każdy kolor świecenia a różne programy kontrolera będą posiadały bardzo widowiskowe przejścia między kolorami oraz zmiany kolorów.

» LISTWY SĄ NIEZWYKLE ŁATWE W MONTARZU

Dzięki zastosowaniu dwustronnej taśmy firmy 3M. Nie wymaga stosowania specjalnych uchwytów. Taśma samoprzylepna jest umieszczona na odwrocie Listwy LED. Wystarczy usunąć z taśmy samoprzylepnej papier zabezpieczający klej i możemy przyklejać taśmę LED.

Trzeba pamiętać o tym że taśma samoprzylepna jak każda inna taśma klei się najlepiej do oczyszczonych i odtłuszczonych gładkich powierzchni, np. szkło, metal, takie powierzchnie gwarantują mocne przyklejenie. Jeżeli istnieje konieczność przyklejenia taśmy samoprzylepnej na powierzchnie mniej gładkie, zabrudzone, zakurzone lub wykonane z materiałów utrudniających przyklejanie czego kol wiek może zachodzić konieczność użycia dodatkowego kleju (np. wszystkie "SUPER GLUE" lub uniwersalne kleje montażowe) w przeciwnym razie taśma może słabo kleić się do powierzchni lub odklejać się po pewnym czasie.

Doskonałe do oświetlenia dekoracyjnego lub akcentującego Idealnie nadaję się do oświetleń i podświetleń Do zastosowań wewnętrznych: architektura wnętrz, meblarstwo, schody, wystawiennictwo, scenografia, reklama, hotele, oświetlenie stanowisk pracy.

Możliwość cięcia listwy co 10 cm Możliwość zamówienia dowolnej długości (taśmy są sprzedawane na rolkach po 5mb jednak istnieje możliwość zakupu taśmy dłuższej np. 6mb wymaga to wcześniejszego kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów i przygotowania wyceny.

Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie dowolny odcinek taśma pod indywidualne zamówienie klienta (taśma zostanie przez nas przygotowana specjalnie pod zamówienie klienta i zostanie profesjonalnie połączona ), dobierzemy odpowiedniej mocy kontroler i zasilacz.

Świetne rozwiązanie do podświetlania sufitów podwieszanych. Możliwość zginania pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych. Doskonała jakość wiązki sprawia, że listwa sprawdzi się również jako dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu, na jachcie, przyczepie campingowej, namiocie itp. Listwa LED SMD jest idealnym rozwiązaniem do podświetlenia sufitów podwieszanych!

» PARAMETRY TECHNICZNE TAŚMY

 • Rodzaj taśmy: RGBW (RGB + Biały Ciepły lub Zimny)
 • Ilość diod: 60 diod (30 diod RGB i 30 diod POWER LED 5050 Białych)
 • Dioda SMD: 5050 (najnowsza technologia i konstrukcja diody firmy EPISTAR !!!)
 • Długość: 1 mb - lub jego wielokrotność
 • Możliwość cięcia paska co: 10 cm (co 6 diod)
 • Dopuszczalna temperatura - podczas przechowywania: od -40 do +80 °C
 • Dopuszczalna temperatura - Podczas działania: od -25 do +60 °C
 • Szerokość paska: 10 mm
 • Grubość paska: 2,5 mm
 • Pasek SMD kolor: Biały
 • Wodoodporność: NIE - stopień ochrony IP20
 • Moc: 14,4W/mb, 72W/5m, 144W/10m - jest to teoretyczny maksymalny pobór prądu (w praktyce pobór jest trochę mniejszy*)
 • Kąt świecenia: 120°Napięcie 12V DC
 • Trwałość: 100 000 h
 • Bardzo długa żywotność oraz trwałość Bardzo cienki elastyczny pasek taśmy,
 • Listwa posiada samoprzylepną taśmę która zapewnia łatwy i szybki montaż
 • Nowoczesna potrójna konstrukcja diody zapewniającą niespotykaną jasność oraz jakość kolorów
 • RGBW: NOWY rodzaj taśm RGB, taśma RGB wyposażona w dodatkową białą diodę ZIMNĄ "W" (white) lub CIEPŁĄ "WW" 5050 (warm white)


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą

R-Czerwony, G-Zielony, B- Niebieski, WW - Ciepły Biały
R- red, G-green, B-blue, WW- warm white

* Pobór prądu przez taśmę jest obliczany poprzez przemnożenie pobór prądu pojedynczego segmentu diod (5,10 cm) przez ilość segmentów na taśmie. W praktyce jest to trochę zawyżony wynik ponieważ segmenty na taśmie są połączone szeregowo i występuje zjawisko oporu, przez co taśma będzie pobierała trochę mniej prądu niż wynika to z obliczenia.

Dzięki taśmie samoprzylepnej firmy 3M montaż listwy jest niezwykle prosty i możliwy na prawie każdej powierzchni* nawet zakrzywionej.

Tylko dzięki tej listwie można doświetlić wszelkie łuki, wykonać zakrzywione napisy świetlne itp. Obszar zastosowań jest praktycznie nieograniczony, listwa ma tak kompaktowe wymiary i dużą elastyczność, że można ją stosować wszędzie, gdzie inne źródła światła po prostu się nie mieszczą.

* szczegółowe informacje dotyczące montażu i przyklejania taśmy są opisane powyżej w części opisu "MONTAŻ"

» OPIS

Oświetlenie LED jest jednym z najbardziej wydajnych źródeł światła. Diody mają żywotność 11 lat (około 100 tyś godzin ciągłego działania), co oznacza, ze jeśli włączasz je codziennie na 8 godziny będą ci służyć ponad 34 lata! Światło z diod LED pełna jasność osiąga natychmiastowo i nie mruga w przeciwieństwie do świetlówek. Nie wytwarza też ogromnych ilości ciepła jak np. żarówki. Diody podczas pracy pobierają tylko do 0,24W mocy, a więc można je stosować wszędzie tam, gdzie ciepło z żarówek mogłoby uszkodzić otaczające elementy. Po zamontowaniu listwy LED nie musisz martwić się o jakiekolwiek wymiany !

» ZDJĘCIA POGLĄDOWE

[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

Taśma RGBW posiada możliwość zapalenia na stałe diody białej a następnie zmiana świecenia koloru diody RGB
dzięki temu możemy uzyskać bardzo wiele odcieni koloru białego !!!

[ KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ ZDJĘCIE ! ]

UWAGI !


Ważne informacje dla kupującego !

» INFIRMACJE


Listwa jest całkowicie bezpieczna gdyż jej zasilanie to zaledwie 12V DC. Wystarczy podłączyć ją do kontrolera i zasilacza LED! (INNE ZASILACZE - O RÓŻNEJ MOCY - DOSTĘPNE SĄ NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH)

» AUKCJA DOTYCZY:


- Odcinek 1 metra taśmy LED RGBW ( RGB + biały CIEPŁY lub ZIMNY - do wyboru) - lub jego wielokrotność Taśmy sprzedajemy jako firma na życzenie wystawiamy faktury VAT.


Podczas składania zamówienia proszę określić jaką taśmę mamy wysłać:
RGBW - taśma RGB z dodatkową diodą białą zimną czy RGBWW - taśma RGB z dodatkową diodą białą ciepłą


» GWARANCJA

Jako jedni z nielicznych udzielamy na wszystkie nasze produkty diodowe pełnej 24 miesięcznej gwarancji. Zwróć uwagę czy inni sprzedawcy też ją oferują! W przypadku sprzedaży "Na Firmę" z fakturą VAT gwarancja wynosi 12 miesięcy

Dostawa i płatność
od 8,50 zł

Lokalizacja: Serock, Borowa Góra, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u krisekman1 za co najmniej 1000.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
8,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Sklep z Oświetleniem LED
Marynino, ul. Skowronkowa 2
05-140 Serock
woj. mazowieckie
email: sklep@media-comp.pl
tel.: 22 782 73 85

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

FHU Media-Comp Krzysztof Kołakowski
Skowronkowa 2, Marynino
05-140 Serock
Dodatkowe informacje

  Jeżeli coś się stało z towarem kupionym u nas, coś nie działa tak jak  powinno, nie panikuj ! ;)  Skontaktuj się z nami! Napisz e-maila lub zadzwoń, powiedz co się  dzieje, na pewno coś poradzimy ;)  Czasami się zdarza że coś przestaje działać tak jak chcemy, nie zawsze  jest to wina towaru ! Często zdarza się że "coś" się odłącza, rozłącza  lub przełącza, wtedy będziemy mogli pomóc na odległość bez konieczności  odsyłania do nas towaru.  Jeżeli wszystkie możliwości się wyczerpały a usterka dalej nie zniknęła,  będziesz musiał odesłać do nas towar na reklamację ! - Odeślij do nas tylko to co nie działa, ustal z nami wcześniej co  będziesz odsyłał! - Odsyłając towar na reklamację koniecznie dołącz: Dowód zakupu, Opis  usterki, Adres zwrotny, podaj też kontakt telefoniczny lub e-mailowy - Jak reklamacja do nas dotrze, zajmiemy się nią od razu, zazwyczaj  reklamację załatwiamy w ciągu 1-3 dni roboczych, na początku próbujemy  naprawić usterkę, jeżeli nie możemy naprawić to wymieniamy na NOWY. - Towar odsyłamy na podany przez ciebie adres za pośrednictwem Poczty  Polskiej zazwyczaj jaki list polecony. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FHU Media-Comp Krzysztof Kołakowski
Marynino, ul. Skowronkowa 2
05-140 Serock

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Jeżeli chcesz zwrócić towar, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty  zakupu ! ;) Pamiętaj tylko że: - Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi  wyglądać "jak nowy" ;) - Zwracając towar odsyłasz go do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej  jako List Polecony - Zwracając towar musisz zwrócić wszystko to co było zakupione i wysłane  do ciebie, łącznie z ORYGINALNYM dowodem zakupu! - NIE WYSYŁAJ zwracanego towaru ZA POBRANIEM - nie odbieramy takich  przesyłek  - Pieniądze za towar zwracamy WYŁĄCZNIE poprzez przelew bankowy na twój  numer rachunku (musisz przesłać nam dokładne dane do przelewu) - Zwrot otrzymasz w ciągu kilku dni od daty odebrania przez nas  przesyłki ale nie dłużej niż w ciągu 14 dni (pod warunkiem że jest  wszystko w porządku)  

O sprzedającym
krisekman1
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

800

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 22-******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma "MEDIA-COMP" istnieje od 2001 roku. Od ponad 10 lat zajmujemy się także sprzedażą produktów za pośrednictwem portalu Allegro. Przez ten okres nabyliśmy dużo doświadczenia w sprzedaży za pomocą tego serwisu. Dlatego też zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Allegro. ZAJMUJEMY się sprzedażą TAŚM LED oraz innego oświetlenia opartego na technologii LED. Naszą GŁÓWNĄ SPECJALNOŚCIĄ jest przygotowywanie GOTOWYCH zestawów Taśmy LED, tniemy, LUTUJEMY, dobieramy zasilacze, kontrolery. Jesteśmy w stanie przygotować DOWOLNY zestaw Taśmy LED, Zrobimy dokładnie taki zestaw jaki będzie TOBIE potrzebny, Taśmę PRZYGOTUJEMY NA WYMIAR !!!

Pozostałe informacje

Nasz sklep i magazyn mieści się w miejscowości MARYNINO niedaleko miasta SEROCK Sklep czynny jest od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 16:00 NIE PRACUJEMY w Soboty, Niedziele oraz w Święta
Wyświetlenia:143
Numer oferty:6151050492
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry