Taśma 20mm 200m pastuch elektryczny konie bydło (6912076154)

1 osoba kupiła 3 sztuki
6 dni do końca
cena kup teraz
38,00 zł
z 97 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 13,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
  • lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Polska

Taśma Farma z przeznaczeniem do ogrodzeń elektrycznych

Jest to podstawowy i niezawodny element budowy tradycyjnego ogrodzenia elektrycznego - pastucha.

Taśma pakowana jest w szpulach 200 metrów. 

Obciążenie 90 kg

szerokość : 20mm

Kolor biały.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

PROAGRIS Spółka Cywilna Gajkowski Michał, Pietraszko Marta
Gliniana 6
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 771-287-87-54
REGON: 101714810
Sklep Proagris rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Naszą działalność skupiamy na sprzedaży internetowej oraz na sprzedaży stacjonarnej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Wadlewie. Wyróżnia nas: - jakość, -szybka dostawa, -miła i fachowa obsługa, Przez lata działalności pozyskaliśmy sobie stałych oraz zadowolonych klientów, zarówno wśród hodowców, miłośników zwierząt, jak i rolników. Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali, i zapraszamy do zakupów w proagris.pl tych, którzy jeszcze nie mieli okazji nas lepiej poznać.

kontakt

reklamacje

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie Internetowym bez podania przyczyny, informując o tym fakcie obsługę Sklepu Internetowego w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki oraz odsyłając zakupiony towar w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający kontaktuje się z Obsługą Sklepu Internetowego drogą mailową: sklep@proagris.pl, pets@proagris.pl bądź telefonicznie: 44 616 38 34 i odsyła na swój koszt niespełniający oczekiwań produkt na adres: PROAGRIS ul.Gliniana 6 97-300 Piotrków Trybunalski Zamawiający zobowiązany jest do odesłania towaru należycie zapakowanego wraz Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość oraz otrzymanym dokumentem sprzedaży (paragon lub faktura). Zwracany towar musi spełniać następujące wymagania: -Nie może zostać otwarty przez klienta -Musi być kompletny -Nie może być zniszczony w żaden inny sposób Jeśli wszystkie w/w. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru, nastąpi niezwłocznie, nie później niż w terminie do 14 dni, poprzez uznanie rachunku bankowego, z którego Zamawiający dokonał zapłaty za towar lub rachunku bankowego podanego przez Zamawiającego.

pozostałe informacje

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie na terenie Polski. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.proagris.pl lub telefonicznie 44 616 38 34 . Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu z prośbą o potwierdzenie, nie dotyczy zamówień telefonicznych. Realizacja zamówienia rozpoczyna się: a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia lub potwierdzenie nastąpi telefonicznie. b) w przypadku zamówień płatnych przelewem lub systemem Transferuj.pl - w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu uiszczenie opłaty za zamówiony towar. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 44 616 38 34 lub e-mailem pod adresem sklep@proagris.pl / pets@proagris.pl Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w uzasadnionych przypadkach. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. UWAGA: WAGA PACZKI NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ 30 KG. KAŻDY KILOGRAM POWYŻEJ 30 KG TRAKTOWANY JEST JAKO NASTĘPNA PACZKA