TARCZE 308m KLOCKI PRZÓD OPEL ASTRA H CORSA C D (6482709994)

9 dni do końca
cena kup teraz
289,99 zł
z 2 kompletów
Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
  • Paczka48 12,00 zł
  • lokalizacja: Błonie
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: nowy
  • strona zabudowy: przód
  • rodzaj tarcz: wentylowane
  • producent części: inny

Staranny dobór dostawców i wnikliwa kontrola jakośći, pozwoliła na stworzenie bardzo bogatej oferty części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.Grono specjalistów odpowiedzialnych za rozwój marki MaXGEAR czuwa stale nad utrzymaniem wysokiej niezawodnośći produktów które pochodzą od czołowych, renomowanych fabryk.

Tarcze hamulcowe na przód (2szt.) + klocki (4szt.)

firmy MAXGEAR

Tarcze przód:

Numer katalogowy: 19-1019

żrednica zewnętrzna [mm]: 308
Typ tarczy hamulcowej: wentylowany
Grubosć tarczy hamulcowej [mm]: 25,0
Wysokosć [mm]: 42
Ilosć otworów: 5
żrednica otworu [mm]: 110
Minimalna grubożć [mm]: 23
żrednica otworu centrujacego [mm]: 70
Strona zabudowy: Oż przednia

Numery oryginału:

OPEL 5 69 061
OPEL 9194477
SAAB 4567798
SAAB 5055389
SAAB 5391560
SAAB 9184405

Klocki przód:

Numer katalogowy: 19-0641

Ilosć wskazników zużycia okładzin: 2
Szerokosć 1 [mm]: 155,1
Szerokosć 2 [mm]: 156,4
System hamulcowy: ATE
Grubosć [mm]: 19,6
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką wytłumiającą
Wysokos­ć 1 [mm]: 69,7
Wysokosć 2 [mm]: 76,1
Styk ostrzegawczy o zużyciu: z akustycznym czujnikiem zużycia
Strona zabudowy: Oż przednia

Numery oryginału:

OPEL 16 05 080
OPEL 16 05 099
OPEL 16 05 252
OPEL 16 05 456
OPEL 16 05 992
OPEL 16 05 996
OPEL 16 05 997
OPEL 16 05 998
OPEL 93176429
OPEL 93179707
OPEL 93179708
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 93189698
OPEL 93192578

Uwaga! Podane zastosowanie nie daje 100% pewności że dana część będzie pasować, data w podanym zastosowaniu oznacza okres produkcji auta a nie okres zastosowania części. W danym modelu mogło występować kilka typów części i aby dobrać odpowiednie do Państwa auta potrzebne mogą być jego dokładne dane (Model, Rok produkcji, Pojemność silnika, Moc silnika, Numer VIN) . W przypadku braku pewności czy część będzie pasować prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Stosowane w samochodach

-
OPEL ASTRA H
1.4 LPG (2009.08 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.4 (2004.04 - 2004.10); 1364.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 14 XEL
1.4 (2004.03 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.6 (2004.03 - ???); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP
1.8 (2004.03 - ???); 1796.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 18 XE
1.7 CDTI (2004.03 - ???); 1686.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 17 DTL
1.7 CDTI (2004.03 - ???); 1686.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
2.0 Turbo (2004.03 - ???); 1998.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: Z 20 LEL
2.0 Turbo (2004.09 - ???); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: Z 20 LER
1.9 CDTI (2004.09 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.9 CDTI 16V (2004.04 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DTJ
1.3 CDTI (2005.08 - ???); 1248.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 13 DTH
1.9 CDTI (2004.06 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DT
1.9 CDTI (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 19 DTL
1.8 (2006.01 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XER; A 18 XER
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Z 16 LET
1.6 (2006.12 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER; A 16 XER
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: A 17 DTJ; Z 17 DTJ
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 17 DTR; A 17 DTR
1.2 (2005.08 - ???); 1229.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 12 XEP
1.2 (2006.10 - ???); 1199.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: X 12 XE
OPEL ASTRA H GTC
1.4 (2005.03 - ???); 1364.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 14 XEL
2.0 Turbo (2005.03 - ???); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: Z 20 LER
1.4 (2005.03 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.6 (2005.03 - ???); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP
1.8 (2005.03 - ???); 1796.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 18 XE
2.0 Turbo (2005.03 - ???); 1998.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: Z 20 LEL
1.7 CDTi (2005.03 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.9 CDTi 16V (2005.03 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DTJ
1.9 CDTi (2005.03 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.9 CDTI (2006.01 - ???); 1910.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 19 DTL
1.3 CDTI (2005.04 - ???); 1248.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 13 DTH
1.8 (2006.01 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XER
1.9 CDTI (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DT
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Z 16 LET
1.6 (2006.12 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: A 17 DTJ
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: A 17 DTR
1.2 (2006.10 - ???); 1199.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: X 12 XE
1.2 (2005.08 - ???); 1229.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 12 XEP
1.7 CDTI (2005.03 - ???); 1686.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 17 DTL
OPEL ASTRA H kombi
1.6 LPG (2009.08 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER
1.4 (2004.08 - ???); 1364.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 14 XEL
1.4 (2004.08 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.6 (2004.08 - ???); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP
1.8 (2004.08 - ???); 1796.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 18 XE
2.0 Turbo (2004.08 - ???); 1998.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: Z 20 LEL
2.0 Turbo (2004.09 - ???); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: Z 20 LER
1.7 CDTI (2004.08 - ???); 1686.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: Z 17 DTL
1.7 CDTI (2004.08 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.9 CDTI (2004.09 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.9 CDTI 16V (2004.08 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DTJ
1.3 CDTI (2005.08 - ???); 1248.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 13 DTH
1.9 CDTI (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DT
1.9 CDTI (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 19 DTL
1.8 (2005.08 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XER; A 18 XER
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Z 16 LET
1.6 (2006.12 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: Z 17 DTJ; A 17 DTJ
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: A 17 DTR; Z 17 DTR
OPEL ASTRA H sedan
1.6 (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER
1.8 (2007.02 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XER; A 18 XER
1.3 CDTi (2007.02 - ???); 1248.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 13 DTH
1.7 CDTi (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.7 CDTi (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: Z 17 DTJ
OPEL ASTRA H TwinTop
1.6 (2005.09 - ???); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP; Z 16 XE1
1.8 (2005.09 - ???); 1796.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 18 XE
2.0 Turbo (2005.09 - ???); 1998.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: Z 20 LEL
2.0 Turbo (2005.09 - ???); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: Z 20 LER
1.9 CDTi (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.8 (2005.09 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XER; A 18 XER
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Z 16 LET
1.6 (2006.12 - ???); 1598.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER
OPEL ASTRA H Van
1.7 CDTI (2004.03 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.9 CDTI (2004.09 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.9 CDTI 16V (2004.08 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DTJ
1.9 CDTI (2005.09 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DT
1.3 CDTI (2005.08 - ???); 1248.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 13 DTH
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: Z 17 DTJ; A 17 DTJ
1.7 CDTI (2007.02 - ???); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: A 17 DTR; Z 17 DTR
OPEL COMBO (71_)
1.7 D (1994.07 - 2001.10); 1686.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 17 D (4EE1); X 17 D (4EE1)
1.4 16V (1999.08 - 2001.10); 1389.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: X 14 XE
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi
1.7 DI 16V (2001.10 - ???); 1686.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: Y 17 DTL
1.6 (2001.10 - ???); 1598.00 ccm - 87.00 KM/64.00 kW; Silnik: Z 16 SE
1.7 DTI 16V (2001.10 - ???); 1686.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Y 17 DT
1.4 16V (2005.08 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.3 CDTI 16V (2005.08 - ???); 1248.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: Z 13 DT
1.3 CDTI 16V (2005.10 - ???); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 13 DTJ
1.6 CNG 16V (2006.06 - ???); 1598.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
1.7 CDTI 16V (2004.12 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.6 CNG 16V (2005.04 - ???); 1598.00 ccm - 97.00 KM/71.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour
1.6 (2001.10 - ???); 1598.00 ccm - 87.00 KM/64.00 kW; Silnik: Z 16 SE
1.7 DI 16V (2001.10 - ???); 1686.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: Y 17 DTL
1.7 DTI 16V (2001.10 - ???); 1686.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Y 17 DT
1.4 (2004.10 - ???); 1364.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: Z 14 XEP
1.3 CDTI 16V (2004.10 - ???); 1248.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: Z 13 DT; Y 13 DT
1.3 CDTI 16V (2005.10 - ???); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 13 DTJ
1.6 CNG (2006.06 - ???); 1598.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
1.7 CDTI 16V (2004.12 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.6 CNG (2005.04 - ???); 1598.00 ccm - 97.00 KM/71.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
OPEL CORSA C (F08, F68)
1.7 CDTI (2003.06 - ???); 1686.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
OPEL CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L)
1.7 CDTi (2003.08 - ???); 1686.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
OPEL CORSA D
1.6 Turbo (2011.06 - ???); 1598.00 ccm - 211.00 KM/155.00 kW; Silnik:
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 192.00 KM/141.00 kW; Silnik: Z 16 LER; A 16 LER
1.6 Turbo (2007.02 - ???); 1598.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 16 LEL; A 16 LEL
OPEL MERIVA
1.7 DTI (2003.09 - 2010.05); 1686.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: Y 17 DTL
1.8 (2003.05 - 2010.05); 1796.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 18 XE
1.7 DTI (2003.09 - 2010.05); 1686.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Y 17 DT
1.6 16V (2003.05 - 2010.05); 1598.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 16 XE
1.7 CDTI (2003.09 - 2010.05); 1686.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 17 DTH
1.6 (2006.01 - 2010.05); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP
1.3 CDTI (2003.09 - 2010.05); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: Z 13 DTJ
1.6 Turbo (2005.09 - 2010.05); 1598.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Silnik: Z 16 LET
1.7 CDTI (2006.09 - 2010.05); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: Z 17 DTR; A 17 DTR
1.3 CDTI (2005.04 - 2010.05); 1248.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: Z 13 DT; Y 13 DT
OPEL MERIVA B
1.4 LPG (2011.06 - ???); 1364.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik:
1.4 (2010.06 - ???); 1398.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: A 14 XER
1.4 (2010.06 - ???); 1364.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: A 14 NEL
1.4 (2010.06 - ???); 1364.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: A 14 NET
1.7 CDTI (2010.06 - ???); 1686.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: A 17 DT
1.3 CDTI (2010.06 - ???); 1248.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: A 13 DTC
1.3 CDTI (2010.06 - ???); 1248.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: A 13 DTE
1.7 CDTI (2010.06 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: A 17 DTC
1.7 CDTI (2010.06 - ???); 1686.00 ccm - 131.00 KM/96.00 kW; Silnik: A 17 DTS
OPEL ZAFIRA (A05)
2.0 (2005.07 - ???); 1998.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: Z 20 LEL
1.6 CNG (2005.07 - ???); 1598.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
1.6 (2005.07 - ???); 1598.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Silnik: Z 16 XEP; Z 16 XE1
2.0 (2005.07 - ???); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: Z 20 LER
2.2 (2005.07 - ???); 2198.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 22 YH
1.9 CDTI (2005.07 - ???); 1910.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: Z 19 DTH
1.9 CDTI (2005.07 - ???); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: Z 19 DTL
1.9 CDTI (2005.07 - ???); 1910.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: Z 19 DT
1.8 (2005.07 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XEP; Z 18 XER; A 18 XER
1.6 (2006.01 - ???); 1598.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: Z 16 YNG
1.6 (2008.01 - ???); 1598.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: Z 16 XER; A 16 XER
1.7 CDTI (2008.01 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: A 17 DTJ; Z 17 DTJ
1.7 CDTI (2008.01 - ???); 1686.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: A 17 DTR
1.6 CNG Turbo (2009.02 - ???); 1598.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: A 16 XNT; Z 16 XNT
OPEL ZAFIRA Van
1.7 CDTI (2008.01 - ???); 1686.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: Z 17 DTJ; A 17 DTJ
1.6 CNG Turbo (2009.02 - ???); 1598.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: A 16 XNT; Z 16 XNT
1.8 (2005.07 - ???); 1796.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: Z 18 XEP; Z 18 XER; A 18 XER

Jak do nas dojechać?

Kontakt

Płatności

Regulamin

ZAMÓWIENIA:
W przypadku braku pewności, czy część o podanym numerze katalogowym będzie pasować do Państwa auta, prosimy o kontakt. Po zakupie prosimy o wypełnienie formularza dostawy.

CZAS REALIZACJI:
Odbiór osobisty od 3 godzin po założeniu zamówienia, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie możliwości odbioru. Wysyłka w czasie do 48 godzin od zaksięgowania wpłaty lub wybrania przesyłki za pobraniem.

ODBIÓR PRZESYŁKI:
Prosimy o sprawdzenie zawartości i stanu przesyłki w obecności kuriera, w przypadku uszkodzeń lub niekompletnego zamówienia kurier sporządzi odpowiedni protokół który jest podstawą do reklamacji. Przyjęcie paczki bez sprawdzenia oznacza akceptację jej stanu i zawartości.

PŁATNOŚĆ:
W przypadku pilnych wysyłek proponujemy wybrać przesyłkę za pobraniem, lub skorzystać z opcji PayU. Możliwa jest też wpłata na nasz rachunek bankowy, w tym przypadku prosimy w tytule podać nick z allegro.

ZWROT:
Każdy z naszych klientów ma prawo zwrotu w terminie 10 dni, zwrotowi podlega towar nie montowany, w oryginalnym nie zniszczonym opakowaniu z dowodem zakupu.

NASZE TOWARY I GWARANCJA:
W naszej ofercie znajdą Państwo tylko nowe, oryginalne części, każda z nich posiada gwarancję producenta.

Zakup na naszych aukcja oznacza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 11,49 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

  • 693084602
    Czynne poniedziałek-piątek 9:00-17:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Autoity Artur Malec
Warszawska 15
05-870 Błonie
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem autoity@onet.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.