Tarcza diamentowa profilowa 170mm po łuku (6912174594)

6 dni do końca
cena kup teraz
190,00 zł
Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 10,00 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: Piława Dolna, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
Witamy na naszej aukcji. Życzymy udanych zakupów.
BARED sklep kamieniarski
Kontakt:
od poniedziałku do piątku: 08.00 - 18.00
(74)831-17-21
Dane kontaktowe
Kontakt telefoniczny
tel/fax (074)831-17-21
tel.kom. 604 252 834

e-mail: firma-bared@wp.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt : 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00-14.00
Wysyłka towaru
Przesyłka po wpłacie na konto:
przelew bankowy (poczta polska) - 10zł
przelew bankowy (kurier) - 15 zł
Przesyłka pobraniowa
pobranie priorytet 24(poczta) -19zł
za pobraniem (kurier) - 18 zł
Płatności
Płatność za aukcje na konto:PKO BP

97 1020 5138 0000 9002 0011 6293
Regulamin
Towar kupiony za pobraniem wysyłam w ciągu 24 godzin od jego zakupu.

Towar kupiony z opcją przelew bankowy wysyłam w dniu pojawienia się pieniędzy na koncie.

Odbiór osobisty towaru codziennie od pn-sob od 8-15 w siedzibie firmy.
Cały Regulamin dostępny jest po kliknięciu w zakładkę O MNIE.
Tarcza diamentowa profilowa śr.170mm
Opis przedmiotu:
Tarcza diamentowa do cięcia gresu a także granitu i marmur oraz gresu..
Jest to tarcza z ciągłym nitem diamentowym
Świetnie nadaje się do cięcia po łuku i w trudno dostępnych miejscach.
Dzięki dużej gradacji diamentu cechuje się dużą żywotnością podczas pracy.
Średnica otworu: 22.23mm(standard)
produkt w 100% profesjonalny.
Galeria zdjęć:
Zdjęcia na aukcji są poglądowe.Mogą się różnić np kolorem w zależności od partii dostawy.

Jeśli nie znalazłeś na naszej aukcji tego czego szukałeś, sprawdź pozostałe oferty!
UWAGA! Zastrzegam sobie prawa autorskie co do treści opisów oraz zdjęć umieszczonych na tej aukcji.
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 97 1020 5138 0000 9002 0011 6293
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
List polecony priorytetowy 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

FIRMA P.H.U BARED IMPORT-EXPORT
Bielawska 1c
58-241 Piława Dolna
NIP: 882-174-91-28
REGON: 890665517
Sprzedającym jest Barbara Jakubowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Firma PHU BARED import-export Barbara Jakubowicz wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, NIP:882-174-91-28, REGON 890665517. Dane kontaktowe Sprzedającego: -adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul.Bielawska 1c, 58-241 Piława Dolna -adres poczty elektronicznej: firma-bared@wp.pl -numer telefonu: 74 8311721, 604252834 -numer fax: 74 8311721 Nazwa Konta Sprzedającego na Allegro: bared_j Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FIRMA P.H.U BARED IMPORT-EXPORT
Bielawska 1c
58-241 Piława Dolna
 
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Konsument który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: -osobiście pod adresem firmy. -pisemnie na adres firmy. -w formie elektronicznej za pośrednictwem emaila na adres: firma-bared@wp.pl Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. Zwrot wzajemnych świadczeń Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia od Kupującego o odstąpieniu od umowy ,zwrócić wszystkie dokonane przez niego płatności. W tym koszt dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innej niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji)Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności ,jakiej użył Konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Towar Sprzedającemu lub przekazać go sobie upoważnionej przez Sprzedającego do odbioru. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Konsument może zwrócić towar na adres firmy. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Możliwe koszty odstąpienia od umowy. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument: -jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie danej Transakacji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. -Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

pozostałe informacje

2.SPOSÓB I TERMIN ZAPŁATY ZA TOWAR Sprzedający udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej: - płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedającego - płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki - płatność gotówką przy odbiorze osobistym - płatność za pomocą systemu PayU a. Informacje dot. rachunku bankowego Sprzedającego : - Bank PKO BP - Numer rachunku: 97 1020 5138 0000 9002 0011 6293 W przypadku płatności przelewem na rachunek bankowy prosimy o podawanie w tytule przelewu nazwy Konta Kupującego na Allegro oraz numer Transakcji-ułatwi to nam i przyspieszy księgowanie płatności. b. Termin płatności (chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej): - w przypadku wyboru przez Kupującego którejś z powyższych płatności ,Kupujący obowiązany jest dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy sprzedaży. - w przypadku wyboru przez Kupującego płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Kupujący obowiązany jest dokonania płatności przy odbiorze. 3.KOSZT,SPOSÓB I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU TOWARU Dostawa Towaru dostępna jest tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Koszt dostawy jest każdorazowo wskazany w opisie danej Transakcji. Termin dostawy Towaru do Kupującego wynosi do 10 dni kalendarzowych,chyba że w opisie danej Transakcji podano krótszy termin. Początek biegu terminu dostawy Towaru do Kupującego liczy się w następujący sposób: - W przypadku wyboru prze Kupującego sposobu płatności przelewem albo płatności za pomocą systemu PayU od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedającego. -W przypadku wyboru prze Kupującego sposobu płatności za pobraniem-od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Termin gotowości Towaru do odbioru przez Kupującego -w przypadku wyboru przez Kupującego odbioru osobistego Towaru. Towar gotowy będzie do odbioru przez Kupującego w terminie do 10 dni kalendarzowych, chyba że w opisie podano krótszy termin. Sposób dostawy Towaru-Sprzedający udostępnia Kupującemu następujące sposoby dostawy lub Odbioru Towaru, chyba że w opisie danej Transakcji stanowi inaczej: -przesyłka pocztowa polecona ,przesyłka pocztowa pobraniowa. -przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa. -odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul.Bielawska 1c 58-241 Piława Dolna- od poniedziałku do piątku w godz. 8-18 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy