TARAS - klamra do montażu deski tarasowej-miękkiej (6910630772)

zakończona
2,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Pcim, Polska
  • czas wysyłki: do 3 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

Klamra KMD-1507

• Wykonana ze stali nierdzewnej (oznaczenie wg PN OH18N9,wg EN 1.4301)
• Grubość blachy 1,5mm
• Zastosowanie:
Montaż podłogi tarasowe z miękkiego drewna
Grubość desek do 40mm
Szerokości szpary między deskami 7mm

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 94 2030 0045 1110 0000 0391 8280
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ULMAN sp. z o.o.
Pcim 84
32-432 Pcim
NIP: 6812058694
REGON: 123214510
KRS: 0000524925

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
ULMAN sp. z o.o.
Pcim 84
32-432 Pcim
 
Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

pozostałe informacje

Regulamin zakupów: 1) Jako sprzedający, komentarz wystawiamy zawsze jako drudzy. 2) Zawsze jesteśmy gotowi do rozmów na temat ceny oraz sposobu dostawy. Jeśli masz jakieś pytania napisz lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie. 3) Jeśli kupujesz od nas, po wylicytowaniu skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 4) Zakupiony towar zgodnie z ustawą o sprzedaży przez internet możesz zwrócić w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podania przyczyny. W takim wypadku zwracany produkt odsyłasz na swój koszt. Równowartość pieniężna za zwrócony towar zostanie przekazana przelewem bankowym na podany rachunek w terminie 10 dni (od daty dostarczenia zwróconego towaru do siedziby firmy). W przypadku zwrotu towaru Klient poniesie koszt przesyłki. Zwrot możliwy jest tylko oryginalnie zapakowany, nie noszący śladów użytkowania czy montażu. W przypadku stwierdzenia próby montażu i użytkowania lub braku oryginalnych elementów i opakowania -zwrot towaru nie zostanie uwzględniony.Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: allegro@tarasdrewniany.com.pl 5) Zwrotowi nie podlega koszt przesyłki jaki poniosła nasza firma. 6) W przypadku nie odebrania przesyłki od kuriera kupujący ponosi koszty zwrotu paczki do nadawcy oraz koszt (ewentualnej) kolejnej wysyłki. 7) Reklamacje dotyczące uszkodzeń towaru nie są uwzględniane jeśli klient nie sporządzi protokołu reklamacyjnego przy kurierze/listonoszu na uszkodzenia widoczne (uszkodzone opakowanie, karton,folia). Jeżeli reklamujesz elementy których wady ujawniły się po rozpakowaniu paczki- koniecznie prześlij nam zdjęcie uszkodzonego elementu oraz numer elementu zgodnie z instrukcją montażu. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 8) Firmy kurierskie doręczają paczki i przesyłki paletowe zazwyczaj w godz. 10.00-16.00. Jeśli nie ma Cię w tym czasie w domu rozważ dostawę w miejsce swojej pracy . Firma kurierska nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki do mieszkania kupującego, zobowiązana jest podać przesyłkę z samochodu dostawczego za pomocą windy lub ręcznie. 9) Wszelkie reklamacje, należy składać tylko i wyłącznie poprzez e-mail na adres: allegro@tarasdrewniany.com.pl 10) Na maile staramy odpowiadać w przeciągu 24h. Na pytania zadane w weekend odpowiadamy w poniedziałek. 11) Reklamacje odnośnie ilości i zawartości przesyłki rozpatrujemy w przeciągu 24 godzin od czasu otrzymania przesyłki. 12) Odbierając przesyłkę sprawdź jej zawartość-i określ jej stan.Reklamacje na uszkodzenia mechaniczne- uszkodzone przez dostawcę- będą tylko rozpatrywane na podstawie przesłanego protokołu uszkodzeń spisanego w obecności kuriera. Dane adresowe firmy: ULMAN sp. z o.o. Pcim 84 32-432 telefon: +48 601406342 e-mail: allegro@tarasdrewniany.com.pl ZAPRASZAMY NA ZAKUPY