Tajna misja w kraju wielkiego + Czerwone piekło (6541521805)

zakończona
23,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,00 zł
  • lokalizacja: Włocławek
  • stan: używane

sprzedam dwie książki:

1.

John Sweeney - Korea Północna. Tajna misja w kraju wielkiego blefu

400 stron

okładka miękka

rok 2014

Nie ma takiej drugiej tyranii na świecie, jak Korea Północna. To Orwellowski "Rok 1984", który stał się rzeczywistością.

Reżim kontroluje przepływ informacji, zalewając kraj nieustającą, wydobywającą się ze wszechobecnych głośników propagandą. Wolność słowa jest iluzją: jedno nie tak wypowiedziane słowo może skończyć się wysłaniem do obozu koncentracyjnego. Szpiedzy reżimu są wszędzie, gotowi ukarać każdy przejaw nielojalności i najmniejsze oznaki niezadowolenia.

Musisz bić pokłony przed Kim Ir Senem, Wiecznym Wodzem, oraz jego synem, Generalissimusem Kim Dzong Ilem. Musisz oddawać kult zmarłym, a potem sławić żyjących – Najwyższego Przywódcę, Kim Dzong Una.

Koreańczykom z Północy mówi się, że ich kraj jest najwspanialszym miejscem na świecie. Wielki Brat ciągle czuwa.

Dziennikarz BBC John Sweeney, laureat wielu nagród, udał się do Korei Północnej, aby uzyskać bezprecedensowy dostęp do najbardziej tajemniczego państwa na świecie, udając profesora uniwersytetu. W oparciu o jego doświadczenia i wiele godzin rozmów z uciekinierami i innymi ważnymi świadkami, "Korea Północna. Tajna misja w kraju wielkiego blefu", unosi gęstą kurtynę, ukazuje życie codzienne w tym kraju, bada jego skomplikowaną historię oraz zadaje ważne pytania na temat jego niepewnej przyszłości.

2.

Praca zbiorowa - Czerwone piekło. Cała prawda o Korei Północnej

126 stron

Okładka twarda

rok 2013

Świat zamarł na chwilę w kwietniu 2013 roku, kiedy Kim Dzong Un, młody komunistyczny dyktator Korei Północnej, buńczucznie ogłosił, że jest gotowy do rakietowego ataku na USA. Dlaczego Kimowie od lat grożą zachodniemu światu? Kim był Kim Ir Sen, założyciel czerwonej dynastii, i jak udało mu się sterroryzować cały naród? Kim jest jego wnuk, który próbuje sterroryzować świat, grożąc bronią atomową? Jak długo jeszcze będzie trwała dynastia komunistycznych dyktatorów, którzy przetrzymują tysiące ludzi w obozach pracy, głodzą swój naród, sami pławiąc się w luksusach?

Komplet obejmuje 2 książki

Książki używane, naturalne ślady użytkowania, ale generalnie bardzo dobre, bowiem przeczytane tylko raz

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 10 1020 5170 0000 1102 0152 5955
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 8,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje