Tachimetr bezlustrowy Spectra Precision Focus 8 5s (6948206686)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
22 000,00 zł
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj tachimetra: elektroniczny
 • waga (z opakowaniem): 20 [kg]

FOCUS 8 został skonstruowany na wzór tachimetru FOCUS 6+. Od swojego "kuzyna" odróżnia się przede wszystkim dużym, kolorowym wyświetlaczem QVGA oraz uznanym na całym świecie oprogramowaniem Survey Pro, które pozwala na łatwą i przyspieszoną integrację pomiarów optycznych, GNSS oraz niwelacji. Tachimetr pracuje na bazie systemu operacyjnego Windows CE, zapewniającego możliwość pracy z pełną klawiaturą alfanumeryczną, przyspiesza to zapis i kodowanie pomiarów. FOCUS 8 to także najwyższej klasy optyka Nikona oraz tradycyjna innowacyjność Spectra Precision.

Wszystko czego potrzebujesz

FOCUS 8 daje nam możliwość precyzyjnie wykonywać pomiar odległości zarówno na pryzmat (do 5000 m), jak i w trybie bezlustrowym (do 500 m), gdzie celowanie ułatwia wskaźnik laserowy. Tachimetr jest dostępny (podobnie jak FOCUS 6+) w wersji 2- lub 5-sekundowej, z pionownikiem laserowym lub optycznym, dzięki czemu można dostosować instrument do swoich potrzeb. Każdy FOCUS 8 w standardzie ma podwójny ekran (QVGA+LCD), co znacznie przyspiesza pracę, gdy potrzebne są obserwacje w obu położeniach lunety.

Główne cechy:

 • Dokładność pomiaru kątów 5"
 • Bezlustrowy pomiar odległości do 500 metrów
 • Pełna klawiatura numeryczna
 • ekran (QVGA + TFT LCD)
 • Opcjonalny pionownik laserowy
 • System operacyjny Windows CE
 • Wymiana baterii bez przerywania pracy
 • Komunikacja Bluetooth oraz USB
 • Lekki i kompaktowy

Akcesoria w zestawie:

 • 2 baterie
 • Podwójna ładowarka do baterii
 • Spodarka
 • Waliza transportowa
 • Statyw drewniany
 • Instrukcja obsługi w j. polskim
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 50,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Nazywamy się Satell-Cad Polska znają na również jako Satellfly. Jesteśmy firmą handlową z Bydgoszczy działającą na terenie całego kraju i oferującą Państwu najwyższej klasy sprzęt pomiarowy oraz akcesoria dla geodezji i budownictwa. W swojej ofercie posiadamy: odbiorniki GPS, tachimetry bezlustrowe, oraz wszelkie akcesoria geodezyjne. Dla budowlańców natomiast: niwelatory optyczne, laserowe-obrotowe, rurowe, lasery liniowo-krzyżowe, wykrywacze instalacji podziemnych, poziomice oraz drogomierze. Zapewniamy fachową obsługę oraz wsparcie techniczne 24h na dobę. Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętu pomiarowego. Prowadzimy serwis sprzętu pomiarowego - rektyfikacja niwelatora, aktualizacja kontrolera GPS jak i naprawa sprzętu - wszystko w jednym miejscu. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Paczki wysyłamy kurierem UPS. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Pozdrawiam,

Machowska Marta

kontakt

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00
 • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

W tytule przelewu prosimy o podanie swojego nicku z Allegro. W razie pytań / problemów prosimy o kontakt 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
Satellfly Sp. z o.o.
Jagiellońska 95
85-027 Bydgoszcz
PL
Dodatkowe informacje

 

1. Klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru przez Klienta.


2. Aby anulować zamówienie należy wysłać na adres Sprzedawcy lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem allegro@satellcad.pl  formularz stanowiący załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30.05.2014 r. o  prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r., poz. 827). O zachowaniu terminu  odstąpienia decyduje data stempla pocztowego lub data wysłania  wiadomości e-mail z załączonym formularzem.


3.  Klient zobowiązany jest zwrócić kompletny towar, nie mający śladów  użytkowania, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od  umowy. Koszty zwrotu rzeczy, w szczególności koszt jej wysyłki na adres  Sprzedawcy ponosi Klient.


4. W  przypadku odstąpienia przez Klienta od umowy Sprzedawca zwróci wszystkie  otrzymane od Klienta płatności w terminie 14 dni od daty otrzymania  zwróconego towaru. Pieniądze podlegają zwrotowi przelewem na konto z  którego dokonywana była płatność on–line lub na konto wskazane przez  Klienta w formularzu odstąpienia od umowy.


5. Firma prześle Klientowi fakturę korygującą. Klient zobowiązany jest podpisać i odesłać Firmie kopię faktury korygującej.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
Satellfly Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 95
85-027 Bydgoszcz
PL
Dodatkowe informacje

 

1.  Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z dn. 27 lipca 2002 r. "O  szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu  cywilnego" (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.).

2.  Reklamowany towar należy odesłać na adres Sprzedawcy: Satellfly  sp. z o.o. ul. Jagiellońska 95, 87-027 Bydgoszcz.

3. Klient zobowiązany jest dostarczyć towar w oryginalnym opakowaniu wraz z kopią dokumentu zakupu.


4.  Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, kupujący może żądać  doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę  albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub  wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów  uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień  stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności,  na jakie naraziłby kupującego inny sposób zaspokojenia.
5.  Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni licząc od dnia jej  otrzymania przez Sprzedawcę. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji  towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności  reklamacji.


6. W  przypadku gdy zgłoszona reklamacja przez Klienta jest nieuzasadniona lub  reklamowany sprzęt został uszkodzony z winy Klienta, wszelkie koszty  procedur reklamacyjnych pokrywa Klient (koszty przesyłek, ewentualne  koszty diagnostyki serwisowej sprzętu).

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: producenta/dystrybutora

Okres gwarancji: 24 miesiące

Dodatkowe informacje

1.  Wszystkie zakupione u nas produkty są objęte gwarancją producenta. 

2.  Koszty związane z obustronną wysyłką dotyczących napraw gwarancyjnych ponosi Sprzedający.