TACA TACKA STOLIK ŁÓŻKA ŚNIADANIOWA PLASTIKOWA 47x (7016171436)

zakończona
8,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • lokalizacja: Czarna Białostocka, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

SKLEP-IVENA proponuje:

ŚLICZNA / DUŻA / OPŁYWOWA / SZTYWNA / GŁĘBOKA

LUX

PLASTIKOWA TACA NA POŁYSK Z UCHWYTAMI !!

ŚWIETNA DO PRZENOSZENIA RÓŻNYCH NACZYŃ ORAZ POTRAW !!

 • KOLOR: CZARNY - POŁYSK

WYMIARY: ok. 42x28cm

SERWUJ DANIA W ELEGANCKI SPOSÓB !!

ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT !!

 • LUX

TACA CZARNA Z UCHWYTAMI !!

 • Wykonana z WYSOKOGATUNKOWEGO, CZARNEGO TWORZYWA Z POŁYSKIEM !!

Idealna do PRZENOSZENIA I SERWOWANIA RÓŻNYCH POTRAW !!

 • DOPUSZCZONA DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ - POSIADA ATEST

ROZMIAR:

 • Wymiary zewnętrzne: długość - ok. 42cm, szerokość - ok. 28,3cm
 • Wymiary wewnętrzne: długość -  ok. 37cm, szerokość - ok.  24cm
 • Wysokość całkowita: ok. 5cm

NA AUKCJACH POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE ROZMIARY I RODZAJE TAC, SALATEREK, DESEK DO KROJENIA Z TEJ SAMEJ CZARNEJ I BIAŁEJ SERII !!

KUP, A NIE ZAWIEDZIESZ SIĘ !!

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Czarna Białostocka, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
40
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
60
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
60
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

SKLEP IVENA
Sienkiewicza 7
16-020 Czarna Białostocka
Dodatkowe informacje

 Przedsiębiorca ma obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Sprzedający odpowiada wobec Konsumentów na zasadach dotyczących rękojmi za wady uregulowanej w ustawie - Kodeks cywilny z dnia 23kwietnia1964r. (t.j. Dz.U.Nr 16, poz 93 z późn. zm.). Sposoby składania reklamacji: - pisemnie, na adres Sprzedającego: Sklep Ivena, ul. Sienkiewicza7, 16-020 Czarna Białostocka - e-mail'em na adres poczty elektronicznej Sprzedającego: sklep@ivena.com.pl Konsument ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od dostarczenia mu zamówionych Towarów. Jeżeli zamówiony Towar ma wadę Konsument, składając reklamację, może: - złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny; - złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy; - zażądać wymiany towaru na wolny od wad; - zażądać usunięcia wady. W terminie 14dni od złożenia reklamacji, Sprzedający ustosunkuje się do niej i powiadomi Konsumenta o sposobie dalszego postępowania. W przypadku, gdy zrealizowania żądań Konsumenta, przedstawionych w reklamacji, konieczne jest dostarczenie przez niego Sprzedającemu reklamowanego Towaru, Konsument dostarczy reklamowany Towar na adres Sprzedającego. Koszty tej dostawy ponosi Sprzedający. Sprzedający dołoży starań, by reklamacje były rozpatrywane bez zbędnej zwłoki. Po wyczerpaniu procedury uregulowanej w niniejszej Sekcji, Konsument nie ma możliwości skorzystania z żadnych pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji (dostępna jest droga sądowa). Nie jest możliwe dochodzenie roszczeń na drodze pozasądowej. W przypadku umów sprzedaży, w których Kupującym nie jest Konsument, w maksymalnym zakresie dopuszczalnym przez prawo wyłącza się zastosowanie przepisów art.556-576 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r - Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014r. poz 93 z późń. zm.). 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

SKLEP IVENA
Sienkiewicza 7
16-020 Czarna Białostocka

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Kupujący będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedającego: * SKLEP IVENA ul Sienkiewicza 7 16-020 Czarna Białostocka ZASADY DOTYCZĄCE ODSTĄPIENIA: 1. Termin 14dni biegnie od skutecznego dostarczenia zamówionego przez Konsumenta Towaru pod adres wskazany przez Konsumenta. 2. Konsument może skorzystać ze wzoru, który zostanie doręczony wraz z dostawą towaru. 3. Sprzedający zwróci Konsumentowi wszystkie płatności w tym koszty dostawy w terminie 14dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu. 4. Konsument zwróci Sprzedającemu towary w terminie do 14dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu. 5. Zgodnie z art.38 Ustawy o Prawach Konsumenta (Dz.U.2014 poz.827) prawo odstąpienia nie przysługuje Konsumentowi, gdy: a) została zawarta umowa o świadczenie usług, a Sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, b) Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, c) Towarem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, d) Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, e) Towarem są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, f) Towarem są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30dni i których zawartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedający nie ma kontroli, g) Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji, h) Towarem są świadczenia na nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, i) umowa dotyczy dostarczania dzienników, periodyków lub czasopism. 

O sprzedającym
sklep-ivena
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

17001

 

57

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 533680080
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2003 roku. W naszej pracy dążymy do zadowalania klientów oferując: -szeroką gamę produktów -obsługę na wysokim poziomie -dobrze zapakowaną (zabezpieczona) przesyłkę -szybką wysyłkę W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment: -artykułów gospodarstwa domowego, -kosmetyków, -zabawek, -prezentów na różne okazje.

Pozostałe informacje

SPOSOBY ZAPŁATY ZA TOWAR: Sprzedający udostępnia Kupującemu do wyboru następujące sposoby płatności, chyba, że opis danej Transakcji stanowi inaczej: - Płatność gotówką przy odbiorze osobistym; - Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki; - Płatności elektroniczne za pośrednictwem systemu PayU.pl - Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedającego Informacje dotyczące rachunku bankowego Sprzedającego: numer konta: 06 1140 2004 0000 3902 6218 5479 P.H. Mini Max Czesław Kopaczel ul. Mieszka I 1 16-020 Czarna Białostocka Kupujący jest obowiązany do zapłaty ceny za Towar zgodnie z wybranym sposobem płatności. W wypadku wyboru sposobu płatności innego niż za pobraniem, Kupujący obowiązany jest dokonać płatności w terminie 7dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży zgodnie z regulaminem Allegrom chyba, że opis danej Transakcji stanowi inaczej. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedającego zalecamy podawanie w tytule przelewu nazwę Użytkownika w platformie handlowej Allegro. W wypadku Kupujących nie będących jednocześnie konsumentami Sprzedający ma prawo ograniczyć dostępne sposoby płatności, w tym także wymagać dokonania przedpłaty w całości albo części. KOSZT ORAZ TERMIN I SPOSÓB DOSTAWY: Koszt dostawy - jest wskazany w opisie danej Transakcji przed dokonaniem zamówienia. Dostępne sposoby dostawy, chyba, że opis danej Transakcji stanowi inaczej (koszt zgodny z danymi na aukcji): - przesyłka kurierska - przesyłka kurierska pobraniowa - list polecony ekonomiczny - list polecony priorytetowy - E-PRZESYŁKA / PACZKA 48 (odbiór w punkcie) - paczka pocztowa ekonomiczna - ALLEGRO Paczkomaty InPost (odbiór w punkcie) - ALLEGRO Polecony InPost