Taboret kuchenny 15/1 (6910931625)

8 dni do końca
cena kup teraz
50,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 21,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
  • lokalizacja: Tuszyn-Wola Kazubowa, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
O FIRMIE AUKCJE KOMENTARZE REGULAMIN KONTAKT

Zakład Stolarski "SENIOR"
Krystyna Bartkiewicz
Wola Kazubowa, 95-080 Tuszyn
ul. Graniczna 18
NIP: 771-152-25-87
tel/fax: (42) 614-45-75
tel: 692 399 183
sosnowemebelki@wp.pl

przed zakupem proszę
przeczytać regulamin


Konsolki - Stoliki przyścienne
Stoliki wolnostojące
Toaletki
Ławy - Stoliki
Stoliki do kawy
Stoliki i półki pod telefon
Stoły
Kwietniki stojące
Kwietniki wiszące
Kufry - Skrzynie
Szafki nocne
Szafki na buty
Szafki i komody
Gazetniki
Taborety
Półki wiszące
Wieszaki

Producent mebli "Senior"
to zakład obecny
na rynku polskim od 1987 roku.
Siedziba wraz z jej produkcją
mieści się w województwie
łódzkim w miejscowości
Tuszyn-Wola Kazubowa
ul. Graniczna 18.
Producent mebli SENIOR
to firma elastyczna i kreatywna,
starająca się spełnić wymagania
klientów i wychodzić naprzeciw
ich oczekiwaniom, dostosowując
profil produkcji do potrzeb klienta.

Istnieje możliwość
wykonania mebli
o innych wymiarach
oraz
innyc­h
mebli

na zamówienie klienta
niż te wystawione
obecnie na Allegro
.
Taboret kuchenny 15/1

podstawa siedzenia: 30x30 cm, wysokość 47 cm

Paleta Kolorów

Kolory na zdjęciu są próbą pokazania kolorystyki i mogą się różnić od rzeczywistych
Mogą być barwione na kolory:


INNE NASZE AUKCJENIEKTÓRE Z KOMENTARZY O NAS

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
Przesyłka kurierska 21,00 zł
kolejna sztuka: 21,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
kolejna sztuka: 29,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Zakład Stolarski "Senior" Bartkiewicz Krystyna
Graniczna 18
95-080 Tuszyn-Wola Kazubowa
NIP: 771-152-25-87
REGON: 472302161

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Zakład Stolarski "Senior" Bartkiewicz Krystyna
Graniczna 18
95-080 Tuszyn-Wola Kazubowa
 
ZWROT PRODUKTU – GWARANTOWANE 14 DNI NA ZWROT Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta” masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli w powyższym terminie złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie oświadczenia o odstąpieniu w formie papierowej lub za pomocą poczty elektronicznej. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki, w terminie nie dłuższym niż 14 dni, na adres naszego przedsiębiorstwa dostępny w zakładce „Dane firmy i kontakt”. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie. Orientacyjny koszt zwrotu możesz ustalić na podstawie naszej zakładki „Czas i koszty dostawy”, pamiętaj jednak, że sklep może mieć zniżki u przewoźników, w związku z czym indywidualny koszt zwrotu może być wyższy od kosztu wysyłki do Ciebie. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości. W przypadku odstąpienia od umowy Sklep zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie będzie zobowiązany do zwrotu Klientowi dodatkowych poniesionych przez niego kosztów. Najniższy koszt dostawy wynosi 24,00 pln. Jeśli w aukcji nie widać tej opcji dostawy, należy zglosić sprzedawcy chęć skorzystania z tej usługi. W przypadku odstąpienia od umowy otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty - ceny produktów, kosztów wysyłki z wyjątkiem wspomnianych wyżej kosztów zwrotu. Pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem, którym dokonałeś zapłaty, chyba że wyrazisz zgodę na inną formę. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie będzie zobowiązany do zwrotu Klientowi dodatkowych poniesionych przez niego kosztów. Zgodnie z prawem prawo do zwrotu nie przysługuje m.in. gdy przedmiotem sprzedaży jest: rzecz nieprefabrykowana, stworzona na indywidualne zamówienie konsumenta

reklamacje

REKLAMACJA Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków. Wszystkie produkty dostępne w Zakład Stolarski "Senior" są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy które istniały w chwili wydania rzeczy Klientowi (w przypadku odbioru osobistego) lub w chwili wysłania rzeczy (w przypadku dostarczenia przez kuriera) jak też za wady które wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej chwili, na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym. 1. Jeżeli Klientem jest konsument, może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad. Jeżeli Klientem jest przedsiębiorca, Sprzedawca może odmówić wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę rzeczy sprzedanej. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną, telefonicznie lub pocztą tradycyjną. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt Sprzedawcy. Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedawca nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sprzedawca. W przypadku gdy Klient ma zamiar zgłosić żądanie zwrotu pieniędzy, odstąpienie od umowy, oświadczenia lub reklamację może to zrobić w jeden z następujących sposobów: przesłać zgłoszenie na adres mailowy: sosnowemebelki@wp.pl przesłać zgłoszenie na adres Zakład Stolarski "Senior" Bartkiewicz Krystyna 95-080 Tuszyn-Wola Kazubowa ul. Graniczna 18 W zgłoszeniu prosimy precyzyjnie określić jego rodzaj, okoliczności uprawniające do jego złożenia i jeżeli to wymagane na podstawie powyższych przepisów przyczynę zgłoszenia.

pozostałe informacje

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Zakład Stolarski "Senior" DZIAŁAJĄCEGO W RAMACH SERWISU ALLEGRO Sklep internetowy SENIOR, zwany dalej SENIOR, działający na Allegro nick: sosnowemebelki prowadzony jest przez: Zakład Stolarski "Senior" Bartkiewicz Krystyna z siedzibą w Tuszyn-Wola Kazubowa ul. Graniczna 18, NIP: 7711522587, REGON 472302161. Kontakt ze sprzedającym jest możliwy za pośrednictwem: telefonu komórkowego +48 692 399 183 email sosnowemebelki@wp.pl Regulamin określa zasady korzystania przez Nabywców ze Sklepu na Allegro prowadzonego przez Sprzedawcę. Regulamin udostępniany jest nieprzerwanie na stronie o mnie w sposób umożliwiający Nabywcom jego pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści. OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA ZE SKLEPU Sprzedawca prowadzi sprzedaż towarów, w szczególności za pośrednictwem sieci Internet. 1. Zamówienia od Klientów są przyjmowane przez sklep internetowy SENIOR, działający na Allegro nick: sosnowemebelki 2. W przypadku osoby prawnej oraz jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej, wszelkie czynności tego podmiotu w Sklepie, może dokonać wyłącznie osoba, która jest umocowana do dokonywania w imieniu tego podmiotu wszelkich czynności związanych z korzystaniem ze Sklepu oraz do wykonywania wszelkich praw i obowiązków tego podmiotu jako Klienta. 3. Składając zamówienie Klient dokonuje: a. wyboru zamawianych towarów, b. oznaczenia sposobu dostawy oraz adresu dostawy, c. oznaczenia danych na które ma być wystawiona faktura (jeżeli Klient życzy sobie fakturę), d.wyboru sposobu uregulowania płatności. e. inne parametry towaru: wymiar i kolorystyka 4. Natychmiast po złożeniu zamówienia (zarejestrowaniu zamówienia w systemie sprzedaży SENIOR przez obsługę Sklepu) Klient otrzymuje e-mailem za pośrednictwem Allegro wiadomość potwierdzającą, że zamówienie dotarło do Sklepu. Umowa sprzedaży między Sprzedawcą a Klientem zawarta jest z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji. 5. Sklep rozpoczyna realizację zamówienia: a. w przypadku zamówień złożonych z wybranym sposobem regulowania płatności przy odbiorze, natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia od Klienta, b. w przypadku zamówień złożonych z wybranym sposobem regulowania płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową za pośrednictwem PAYU, natychmiast po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności; c. w przypadku zamówień złożonych z wybranym sposobem regulowania płatności przelewem bankowym, natychmiast po otrzymaniu przez Sklep wpływu przelewu na konto bankowe wskazane przy zamówieniu 6. Sprzedawca w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia. Zamówienie będzie uważane za złożone tylko w sytuacji, gdy w formularzu Zamówienia zostaną umieszczone wszelkie dane pozwalające na prawidłową identyfikację Klienta, w tym w szczególności numer telefonu kontaktowego lub adres email. 7. Nieuzasadniona odmowa przyjęcia zamówienia przez klienta, traktowana jest jako naruszenie zasad regulaminu. 8. W przypadku, gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie lub u dostawców Sklepu) i brak jest możliwości realizacji zamówienia Klienta w terminie 30 dni, Sklep ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy. W takim wypadku Sklep najpóźniej w terminie 14 dni, licząc od daty zawarcia umowy, zawiadamia klienta o braku możliwości spełnienia świadczenia oraz zwraca całą otrzymaną od klienta sumę pieniężną plus odsetki. 9. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem i braku możliwości realizacji zamówienia w tej części w terminie 30 dni, Klient jest informowany przez obsługę Sklepu o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia). 10. Do zamówienia wystawiana jest faktura VAT, jeśli klient wyda taką dyspozycję przekazaną w zamówieniu i poda niezbędne dane do jej wystawienia. 11. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a Sklepem dotycząca zakupu towaru ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem towarów w Sklepie jest adres dostawy wskazany przez Klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest siedziba firmy. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA. 1. Zamówienia realizujemy od 14 do 30 dni roboczych. FORMY PŁATNOŚCI. ROZPOCZĘCIE REALIZACJI ZAMÓWIENIA. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w Allegro towar, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Polski: a. płatność przy odbiorze gotówką (w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej); b. gotówką – płatność gotówką dotyczy tylko przedsiębiorców, nie prowadzimy sprzedaży gotówkowej dla osób fizycznych(w przypadku zamówienia odbieranego osobiście w siedzibie firmy); c. płatność przelewem elektronicznym lub karta kredytową realizowana za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych PayU (bez względu na formę dostawy/odbioru); 2. płatność przelewem bankowym wykonywanym z dowolnego banku lub przekazem pocztowym na konto: 63 1020 3916 0000 0102 0023 2629 prowadzone w Bank P.K.O. B.P. SA o/Piotrków Trybunalski (bez względu na formę dostawy/odbioru.). POZASĄDOWA DROGA ROZSTRZYGNIĘCIA SPORU W przypadku zastrzeżeń do transakcji i sporu ze sprzedającym istnieje możliwość rozstrzygnięcia sporu na drodze pozasądowej. Właściwym organem do rozstrzygania sporu dla handlu są polubowne sądy konsumenckie przy wojewódzkich inspektoratach Inspekcji Handlowej. Skierowanie sprawy do tej instytucji wymaga zgody obu stron. DANE OSOBOWE. 1. Składając zamówienie w Allegro, Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Zakład Stolarski "Senior" Bartkiewicz Krystyna oraz na ich przetwarzanie wyłącznie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. 3. Klienci Sklepu maja prawo wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania usunięcia. 4. Powierzone Sklepowi dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024). POSTANOWIENIA KOŃCOWE. 1. Towary prezentowane na stronach Allegro nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacja o towarach zamieszczona na stronach Allegro nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie Sklepu lub u jego dostawców. 2. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za blokowanie przez administratorów serwerów pocztowych przesyłania wiadomości na adres e-mail wskazany przez Klienta oraz za usuwanie i blokowanie wiadomości e-mail przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze używanym przez Klienta. W przypadku braku kontaktu sklep będzie próbował skontaktować się w inny możliwy sposób 3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędy w obsłudze zamówienia lub innych dyspozycji Klienta, powstałe wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych. 4. Sklep wykorzystuje pliki cookies do obserwacji sposobów użytkowania strony. Rodzaje plików cookie, z których korzysta Sklep to: a. Cookies sesji - działają tylko podczas przeglądania stron serwisu umożliwiając tym samym prawidłowe ich funkcjonowanie, b. Cookies trwałych - pozostają na komputerze po odwiedzeniu strony http://allegro.pl/ c. Cookies podmiotów zewnętrznych - umożliwiają dostosowanie wyświetlanej strony do preferencji Klienta Klient ma możliwość korzystania ze strony internetowej bez wykorzystywania mechanizmu cookies, ale może to oznaczać, że niektóre funkcje lub usługi Sklepu nie będą działać poprawnie. Jeśli Klient nie wyraża zgody na korzystanie z plików cookies powinien, w dowolnym momencie, zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania. 5. Ewentualne spory pomiędzy Klientem a Sklepem, zostaną poddane rozstrzygnięciu sądu właściwego zgodnie z Kodeksem postępowania cywilnego z dnia 17 listopada 1964 roku (Dz. U. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.) 6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. ,poz.271 z późn. zm.). 7. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 4 marca 2015 roku. 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie wskazanym przez Sklep, nie krótszym niż 7 dni od daty udostępnienia ich na stronie Allegro. Zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmian do niniejszego Regulaminu są realizowane na podstawie zapisów obowiązujących w dniu złożenia zamówienia.