Tabliczki przydrzwiowe z pleksi plexi PMMA T3 (6910945196)

6 dni do końca
cena kup teraz
25,50 zł
z 500 sztuk
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 20,00 zł
  • lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny, Polska
Przeźroczysty panel informacyjny model T3

WYMIAR ZEWNĘTRZNY TABLICZKI 210 mm (szer) x 150 mm (wys)


- dwie tafle bezbarwnego akrylu o grubości 1,5 mm (z 2 szt. otworów)
- dwie sztuki dystansów ze stali chromowanej na wysoki połysk o średnicy 15 mm i odstawieniu od ściany 12 mm
- dwie sztuki kołków rozporowych do montażu

Po dokonaniu zakupu proszę o maila z informacją jak mają być rozmieszczone dystanse - od dołu czy po środku
W pionie lub w poziomie za pomocą kołków rozporowych i dystansów.
Przed montażem należy zdjąć folie ochronne (z obu stron).
CMMsystem.pl Łukasz Grzesiak
NIP: PL6422709830
REGON: 278161035

Dane kontaktowe:
511 750 750
513 870 870
32 431 95 20
bok@cmmsystem.pl


Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 17.00
siedziba firmy:
ul. Rymera 8
44-230 Czerwionka-Leszczyny­
biuro:
ul. Kościuszki 8A
44-230 Bełk
Formy płatności:
- przedpłata na konto
- płatność przy odbiorze osobistym
- przelew (dla stałych klientów)
- wpłaty poprzez system płatności allegro

ING Bank Śląski S.A.

nr rachunku:
64 1050 1344 1000 0090 9398 6306

Do każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT (ceny podane w aukcjach są cenami brutto)
zwykła 17,00
zwykła pobraniowa 28,00
wielkogabarytowa 36,90
wielkogabarytowa pobr. 46,00

- Transport własny
- Odbiór osobisty w biurze firmy

Wszystkie przesyłki nadajemy bezpiecznie opakowane!
Na rynku jesteśmy od 2003 roku. Dzięki doświadczeniu, terminowości oraz wykorzystywaniu do produkcji materiałów najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, a co ważniejsze - z większością z nich stale współpracujemy.

W tym czasie wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zleceń. Ponad 80% naszych klientów stanowią agencje reklamowe z terenu całego kraju.

Posiadamy bogaty park maszynowy oraz dobrze wyposażony magazyn w niezbędne do produkcji materiały w szerokiej gamie kolorystycznej, co gwarantuje krótkie terminy realizacji.

Nie sprowadzamy żadnych gotowych produktów, lecz wszystkie wykonujemy pod zlecenie klientów, dzięki czemu możemy dostosować się do ich indywidualnych potrzeb.

Dodatkowym atutem jest możliwość dostarczenia naszych produktów do klientów własnym transportem.

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe, marketingowe, klientów korporacyjnych a także odbiorców końcowych.
Na nasze produkty i usługi udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi lub zdarzeniami losowymi.

W trosce o jakość i bezpieczeństwo dostawy, zalecamy sprawdzenie przesyłki przy kurierze.

W przypadku, gdy przesyłka dotarła uszkodzona, proszę spisać protokół szkody, zrobić zdjęcia uszkodzeń i niezwłocznie skontaktować się z nami.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1000
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

CMMsystem.pl Łukasz Grzesiak
Rymera 8
44-230 Czerwionka-Leszczyny
NIP: 642-270-98-30
REGON: 278161035

kontakt

  • 32 431 95 20
    od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
CMMsystem.pl Łukasz Grzesiak
Rymera 8
44-230 Czerwionka-Leszczyny
 
Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: bok@cmmsystem.pl. Przesyłkę należy nadać na adres: ul. Rymera 8, 44-230 Czerwionka-Leszczyny Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) zawartej w drodze aukcji publicznej

reklamacje

Opis procedury reklamacji: 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem bok@cmmsystem.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Dowód zakupu (paragon lub faktura VAT - w zależności od wyboru przez Kupującego) dołączany jest w bezbarwnej koszulce, która przyklejana jest na paczkę.