tablica tabliczka EMALIOWANA numer owal 7x10 - GW. (6911198759)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]

opis

KONTAKT

email: kontakt@signstar.eu

nr telefonu: +48 691 020 000

skype: signstar.eu

WYSYŁKA


przesyłka kurierska: 15 zł

odbiór osobisty w Warszawie: 0 zł

PŁATNOŚCI

Idea Bank:
78 1950 0001 2006 0446 6204 0002

Płatności PayU

REGULAMIN

Dla Państwa pełnej satysfakcji ze współpracy z nami, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami przed dokonaniem zakupu.

1. W związku z tym, iż nasze produkty są spersonalizowane wg dostarczonych przez Państwa danych, warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia jest dokonanie płatności po wybraniu opcji "Kup teraz".

2. Po podjęciu decyzji o współpracy z nami, prosimy o wybranie czcionki, kolorów tła i znaków oraz podanie numeru, jaki ma być umieszczony na szyldzie.

3. Po akceptacji przesłanego przez nas projektu i dokonaniu płatności, przystępujemy do produkcji tablicy.

4. W związku ze złożonością procesu technologicznego i faktem, iż spora część pracy wykonywana jest ręcznie, czas realizacji zamówienia może wynieść do 14 dni.

5. Zabezpieczoną przesyłkę nadajemy kurierem. Odbierając ją, prosimy o sprawdzenie, czy szyld nie jest uszkodzony. Reklamacje uszkodzeń szyldu będą uwzględnione tylko po spisaniu prtokołu szkody z firmą kurierską.

6. Informujemy, że zdjęcie wykonanego dla Państwa szyldu może zostać wykorzystane do promocji firmy.

Drogi Allegrowiczu!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą aukcją.

Posiadając bogate doświadczenie w marketingu jesteśmy świadomi konieczności wyróżnienia się w otoczeniu – szczególnie pozytywnego - poprzez pomysł i jakość. Pomimo cyfryzacji i coraz głębszego zanurzania się w świecie wirtualnym, uważamy, iż w dalszym ciągu proste, trwałe i eleganckie formy informacyjne i dekoracyjne istotnie podnoszą ocenę firmy, czy w przypadku gospodarstw domowych - korzystnie świadczą o gospodarzach.

W swojej działalności koncentrujemy się na szyldach stanowiących swoistą i widoczną dla otoczenia wizytówkę.

Szyldy emaliowane, stanowiące produkt rzemieślniczej precyzji, zaangażowania i pasji, są niezwykle trwałe i eleganckie. Mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, reklamowych jak i czysto informacyjnych. Ich walory są doceniane szczególnie w krajach Europy Zachodniej, gdzie ta niezwykła sztuka przygotowania podłoża, nakładania emalii, ręcznego wyprószania wzorów i wypalania w temperaturze ponad 800 °C, przeżywa swój renesans.

Chcemy zaproponować Tobie możliwość zapoznania się z wyjątkowymi produktami, będącymi wielokrotnie owocem żmudnej i misternej pracy ludzkich rąk, dziesiątków lat doskonalenia procesu produkcyjnego i najlepszych, najnowocześniejszych materiałów. Szyldy i tablice emaliowane należą do najelegantszych a jednocześnie najtrwalszych nośników informacji czy dekoracji, które zniszczyć może jedynie fizyczna ingerencja w strukturę powłoki ceramicznej. TABLICE SĄ ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE, NA DZIAŁANIE PROMIENI SŁONECZNYCH, A KOLORY NIGDY NIE ZMIENIĄ SWOJEJ BARWY.

Na tejże aukcji oferujemy tablicę z numerem w kształcie owalu o wymiarach:
7,2 cm wysokości x 10,5 cm szerokości.

Poniżej przedstawiamy galerię możliwych do wyboru czcioneki kolorów - pozostajemy otwarci również na wszelkie inne propozycje.

W poniższej aukcji ważne jest ograniczenie do 2 znaków na tablicy oraz do 2 kolorów (z orientacyjnej palety przedtawionej poniżej - tutaj musimy jednakże zaznaczyć, iż w związku z niedoskonałościami ekranów mogą występować pewne, nieuchwytne cyfrowo różnice w odcieniach w stosunku do koloru rzeczywistego).

Aby nie pozostawać gołosłownym odnośnie jakości naszych produktów, udzielamy 10-letniej gwarancji (na podstawie dostarczonej przy zakupie faktury), iż szyld nie ulegnie korozji ani samoistnemu zniszczeniu (gwarancja nie uwzględnia ubytków wynikłych z mechanicznego uszkodzenia powłoki ceramicznej).

W związku z tym, iż nasze produkty są spersonalizowane, prosimy o zapoznacie się z naszym regulaminem przed dokonaniem zakupu.


Wykonanie projektów wliczone jest w cenę!


Procedura realizacji zlecenia:

1. Zakup

2. Podanie numeru, który ma zostać umieszczony na tablicy

3. Wybór kolorów (tła, numeru) i kroju czcionki

4. Akceptacja przesłanego projektu

5. Oczekiwanie na przesyłkę

(podany czas realizacji liczony jest od momentu akceptacji projektu)


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Przykłady naszych realizacji o innych wymiarach:GCS-AP2-R

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
15
przybliżony czas realizacji:
15 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT