TABLICA tabliczka ADRESOWA Z NUMEREM domu posesji (6922322886)

zakończona
19,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 9,00 zł
  • List polecony priorytetowy 11,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • uszkodzony: nie

opis

NIE DRUKOWANE
Tabliczki NIE SĄ DRUKOWANE eko-solventem (obowiązującym i stosowanym) który płowieje i wytraca kolory mimo że jest laminowany, w krótkim okresie czasu. Co widać po płowiejących reklamach i znakach drogowych.

Na tej aukcji można kupić tablice o wymiarze 19x25 cm wykonane wg wzoru przedstawionego na obrazku.

Przy zamówieniu więcej niż 2 tabliczki proszę o kontakt 502 057420 lub
glidan@wp.pl

Wykonujemy je na płycie PCV o grubości 0,3 cm metodą wyklejania wysokiej jakości folią matową renomowanej niemieckiej firmy Orafol używaną przy produkcji reklam, folia na całej swej grubości posiada ten sam kolor i nie płowieje (folia zawiera niezbędne atesty o odporności na warunki atmosferyczne i co najważniejsze nie PŁOWIEJE). Folia matowa zapewnia zdecydowanie lepszą widoczność niż folia błyszcząca.

Folią zastosowaną na wierzchniej warstwie tabliczki są oklejone boki jak również kawałek tylnej ścianki. Dzięki temu boczne krawędzie tabliczki mają identyczne wykończenie jak jej front.

Po zakupieniu tablicy ("kup teraz") należy podać adres, który ma być umieszczony na tablicy (nazwa ulicy, numer posesji, miejscowość) oraz podać numer wybranego wzoru.

Wzór nr 1 pokazuje tablicę, na której czcionka i rozmieszczenie elementów są zgodne z wytycznymi Zarządu Dróg Miejskich.

Montaż tabliczki przez Kupującego:

przy użyciu kleju montażowego lub wkrętów (do każdej tablicy dołączone są zaślepki wykonane z identycznej folii w celu zamaskowania wkrętów). Dodatkowo na życzenie mogą zostać wykonane otwory do śrub o średnicy 4 mm

Czas wykonania i odbiór osobisty:

do 2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na moim koncie bankowym + wysyłka (czas dotarcia przesyłki zależny od Poczty Polskiej). Odbiór osobisty sobota, niedziela Warszawa Żoliborz pozostałe dni w Piastowie ( płatność przy odbiorze).


Każda tabliczka jest wykonywana indywidualnie zgodnie Państwa potrzebami i zamówieniem.

UWAGA!!

Czcionka, kolorystyka i rozmieszczenie elementów są zgodne z wytycznymi Zarządu Dróg Miejskich natomiast zalecane wymiary przez ZDM to: 35x 35 cm i 30 x40 cm te wymiary na innych moich aukcjach.

MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLORÓW

WZORY KOLORÓW

Zapraszam na inne moje aukcje gdzie są tabliczki w innych wymiarach: 22,5x30 cm, 25,5x34 cm, 35x35 cm, 30x40 cm, 15x50 cm jak również tabliczki odblaskowe wykonane z folii drogowej i tabliczki informacyjne.


W razie pytań odnośnie tabliczki wystawionej na aukcji proszę dzwonić pod numer telefonu 502 057 420 lub pisać glidan@wp.pl (lub poprzez opcję "zadaj pytanie sprzedającemu").

Galeria innych wykonanych tabliczek.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka:
11,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
9,00 zł
kolejna sztuka:
1,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Dodatkowe informacje

Wpłata na MOJE KONTO BANKOWE do 7 dni. Dane do wpłaty podane są w e-mailu wysłanym automatycznie przez Allegro po dokonaniu zakupu. Zakupiony przedmiot zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie BANKOWYM dotyczy to również wpłat za pośrednictwem PayU.

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury