Tablica suchościeralna -magnetyczna,kredowa 35X25 (6922296348)

5 osób kupiło 7 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
16,99 zł
z 993 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
 • lokalizacja: Radom, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • bohater: inny
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
 • materiał: metal, papier, plastik
Kontakt: 604074044 507183388 p.liwanowski@op.pl Świętokrzyska 25/38 26-600 Radom

TABLICA MAGNETYCZNA SUCHOŚCIERALNA-KREDO­WA 35X25CM

WITAM NA MOICH AUKCJACH
NA TEJ OFERUJĘ TABLICĘ
MAGNETYCZNĄ - SUCHOŚCIERALNĄ - KREDOWĄ
DO POWIESZENIA NA ŚCIANIE
(POSIADA NA DŁUŻSZYM BOKU SZNUREK W KOLORZE RAMKI)
WYMIARY TABLICY TO:
35 X 25 CM
Ramka plastikowa, intensywny kolor.
WIESZASZ NA ŚCIANIE
PISZESZ KREDĄ
PRZEKRĘCASZ MASZ SUCHOŚCIERALNĄ
DO TABLICY DOŁĄCZONE SĄ MAGNESY 2 szt
ORAZ FLAMASTER SUCHOŚCIERALNY NA MAGNEZ

TABLICA MOŻE SŁUŻYĆ DZIECKU DO ZABAWY
A DOROSŁYM (np. W KUCHNI DO ZAPISYWANIA WAŻNYCH INFORMACJI, LISTA ZAKUPÓW)
PO ZAKUPIE PROSZĘ O INFORMACJĘ Z WYBOREM KOLORU RAMKI TABLICY
(BEZ WIADOMOŚCI WYBIERAM LOSOWO)
Dostępny kolor:
RÓŻOWY
ZIELON­Y
NIEBIESKI
Galeria
U nas kupisz również
Kliknij, aby zobaczyć całą ofertę

Formy płatności

Nasz rachunek:
78 1140 2004 0000 3002 5663 9134

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowe "Gucio"
604074044
507183388
p.liwanowski@op.pl

Świętokrzyska 25/38
26-600 Radom

Dostawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin od zakupu

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia.

Sprawdź przesyłkę

Prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym.

Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Paczka pocztowa ekonomiczna 12,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa 13,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Paczka48 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
Paczkomaty 24/7 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 12,10 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
Paczkomaty 24/7 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

"GUCIO"
Świętokrzyska 25m38
26-600 Radom
NIP: 796-251-71-35
REGON: 141615413

kontakt

pozostałe informacje

JAK DOKONAĆ ZAKUPU? 1. Zapoznaj się dokładnie z opisem aukcji. Staramy się jak najlepiej przedstawić sprzedawany towar, jego kompatybilność oraz cechy. 2. W zakładce \\\"Dostawa i płatność\\\" możesz sprawdzić jakie formy wysyłki udostępniamy dla danego przedmiotu. 3. Wybierz interesującą Cię liczbę przedmiotów i dokonaj zakupu. 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami prowadzącymi Cię przez system zakupu w systemie Allegro. 5. Wybierz odpowiednią formę płatności oraz wysyłki, spośród dostępnych na aukcji. 6. Jeżeli przelewasz nam należność klasycznym przelewem na konto, KONIECZNIE wpisz w tytule przelewu login z Allegro. 7. W przypadku problemów lub wątpliwości związanych z zakupem, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. REGULAMIN SPRZEDAŻY NA AUKCJACH ALLEGRO UŻYTKOWNIKA P_H_Gucio 1. Towar na aukcjach użytkownika P_H_Gucio oferuje firma Przedsiębiorstwo Handlowe Gucio Paweł Liwanowski ul. Świętokrzyska 25m38 , 26-600 Radom, NIP: 796-251-71-35, REGON: 141615413 2. Wszystkie właściwości towarów i przedmioty sprzedaży są dokładnie opisane w opisie przedmiotu na aukcji. 3. Cena za oferowane produkty znajduje się w opisie każdego przedmiotu i jest ceną brutto. 4. Możliwe formy płatności są wyszczególnione na aukcjach przedmiotów. 5. Koszty i możliwe formy przesyłki znajdują się w zakładce \\\"Dostawa i płatność\\\" na aukcjach przedmiotów. Wszystkie przesyłki staramy się wysłać do 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. 6. Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności nie wystawiam Faktur Vat. Faktury i rachunki są wystawiane bez rozdzilenia kwoty netto i brutto. Na fakturze znajduje się kwota brutto i przesyłane są w formie elektronicznej na email.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
PH Gucio
Świętokrzyska 25/38
26-600 Radom
PL
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, z zastrzeżeniem, że jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: p.liwanowski@op.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): _________________________________________________________ "GUCIO" Paweł LiwanowskiŚwiętokrzyska 25m3826-600 Radom Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej].

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
PH Gucio
Świętokrzyska 25/38
26-600 Radom
PL
Dodatkowe informacje

Przy odbiorze przesyłki z zamówionym towarem, Kupujący zobowiązany jest do jej sprawdzenia i w przypadku stwierdzenia: a) uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, b) niekompletności przesyłki, c) niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem zamówienia – do sporządzenia protokołu z oględzin przeprowadzonych w obecności kuriera (stanowiącego podstawę reklamacji) i niezwłocznego powiadomienia Sprzedawcy o zaistniałej sytuacji. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego, że doręczony towar ma wady, Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia o tym fakcie Sprzedawcy. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Sprzedawcę w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty skutecznego jej złożenia. Za datę złożenia reklamacji uznaje się datę wpływu reklamacji do Sprzedawcy. W wyniku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar będący przedmiotem reklamacji ulega wymianie na wolny od wad albo – przy braku takiej możliwości – Sprzedający usuwa wadę albo dokonuje korekty paragonu/faktury w stosownym zakresie. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ogranicza uprawnień Kupującego, jakie przysługują mu na podstawie przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku stwierdzenia istnienia postanowienia o takim charakterze zastosowanie znajdują przepisy prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem p.liwanowski@op.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.