TABLICA KREDOWA SAMOPRZYLEPNA FOLIA 50 METRY KREDA (6482154515)

zakończona
4,58 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Tarnów ul. Słowackiego 6
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • materiał: inny
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
FOLIA KREDOWA
4,58zł/1szt.

NAJWIĘKSZA SAMOPRZYLEPNA

FOLIA KREDOWA


NA METRY BIEŻĄCE


CENA 4,58zł ZA 1mb

50cm x 50cm

Przykład
KUPUJĄC FOLIĘ 1szt otrzymujesz WYMIAR 50x50cm
KUPUJĄC FOLIĘ 2szt otrzymujesz WYMIAR 50x100cm
KUPUJĄC FOLIĘ 3szt otrzymujesz WYMIAR 50x150cm
itd..

Folia Oracal samoprzylepna do wykonania własnej tablicy
po której każdy z was może pisać kredą.

Tablica samoprzylepna nadaje się do przyklejenia na wielu powierzchniach takich jak:
meble kuchenne
, lodówka, ściana, każdego rodzaju drzwi, meble pokojowe
oraz do innych zastosowań.

Folia jest odpowiednikiem tablicy kredowej.
Zaletą naszych folii jest prostota oklejania.
W każdej chwili można ją zdemontować(odkleić)­.


Wszystkie folie wysyłamy w specjalnych kartonowych tubach i kartonach, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia przesyłki w czasie transportu.

GALERIA POMYSŁÓW


Kupując na naszych aukcjach dajesz nam powód do radości.
My w zamian...

MILIONY
NIEZAPOMNIANYCH
CHWI­L i
GRATIS

PUDEŁKO KREDY

Kopiowanie i wykorzystywanie elementów aukcji zabronione LILIAFARBY ©

KONTAKT
e-mail: liliafarby@interia.pl

telefon:
zamówienia
791-489-102
specjalista ds. sprzedaży
668-367-698
pon - piąt. 8.00 - 16.00


Zapraszamy również do
naszego sklepu

"KOLOR"
33-100 Tarnów

ul. Słowackiego 6


PŁATNOŚCI

43 1050 1562 1000 0091 4965 3108

DOSTAWA
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 43 1050 1562 1000 0091 4965 3108
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 791-489-102
  dział: Zamówień / Wysyłki od poniedziałku do piątku 8 - 16
 • 668-367-698
  specjalista ds. sprzedaży
 • 791-489-122
  dział: Reklamacji od poniedziałku do piątku 8 - 16

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Sklep Kolor
Słowackiego 6
33-100 Tarnów
 
Szanowny Kliencie przysługuje Ci Prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, jako Kupujący (konsument) możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Koszt odesłania Towaru ponosi Kupujący. Prawo zwrotu nie dotyczy nabywców, którzy są przedsiębiorcami. Brak możliwości odstąpienia od umowy: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

reklamacje

Szanowni Państwo Niniejszym wskazuję, że realizacja uprawnień z tytułu rękojmi (składanych reklamacji) wobec stwierdzonych przez Kupującego wad produktu dotyczących zakupionych w naszej Firmie produktów wymaga zachowania stosownej procedury, zgodnie z przepisami prawa. Zapewniamy, że każdy przypadek zgłoszonej reklamacji jest przez nas badany wnikliwie i zgodnie ze stanem faktycznym. Nie można jednak uznać reklamacji za uzasadnionej, a przede wszystkim za złożonej skutecznie, jeżeli produkt nie zostanie nam odesłany. W takiej bowiem sytuacji, nie mając produktu, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dany produkt ma rzeczywiście wadę, czy też składana reklamacja ma podłoże zupełnie inne. Żądanie zwrotu kwoty zakupu bez odesłania produktu traktujemy jako próbę oszustwa. W przypadku złożenia reklamacji co do zakupionego produktu logicznym jest, że produkt należy sprzedawcy odesłać. Obowiązek taki wynika też wprost z przepisu art. 561 kodeksu cywilnego, zgodnie z którym 'Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą'. Jednocześnie informuję, że jeżeli w jakikolwiek sposób narażone zostanie dobre imię Firmy poprzez podawanie obraźliwych lub nieprawdziwych informacji o Firmie, zwłaszcza publicznie za pośrednictwem jakiegokolwiek środka przekazu, zostaną wyciągnięte z tego faktu konsekwencje prawne, w tym wynikające z przepisów o ochronie dóbr osobistych wraz z roszczeniami odszkodowawczymi za poniesioną z tego tytułu szkodę. Uprzejmie prosimy też o niezastraszanie nas opublikowaniem takich danych w przypadku nie zgłoszenia skutecznie reklamacji (nie wysłania do nas produktu) żądając szantażem zwrotu kwoty zakupu. Wszelkie tego typu wiadomości są przez nas archiwizowane i będą wykorzystane w ewentualnym procesie sądowym. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem wskazanym w aukcji (w formie cyfrowej) lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie.