TABLICA KREDOWA SAMOPRZYLEPNA DLA DZIECI METRY 100 (6541221301)

zakończona
17,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska 17,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Tarnów ul. Słowackiego 6
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • bohater: brak
 • marka: inna
 • wiek dziecka: 3 lata +
 • materiał: inny
 • certyfikaty i opinie: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki
FOLIA KREDOWA
17zł/1szt.

NAJWIĘKSZA SAMOPRZYLEPNA

FOLIA KREDOWA


NA METRY BIEŻĄCE


CENA 17zł ZA 1mb


100cm x 100cm
Przykład POTRZEBUJESZ FOLIĘ NA WYMIAR np.100cmx300cm ZALICYTUJ 3szt.
POTRZEBUJESZ FOLIĘ NA WYMIAR np.100cmx700cm
ZALICYTUJ 7szt.


Folia Oracal samoprzylepna do wykonania własnej tablicy
po której każdy z was może pisać kredą.

Tablica samoprzylepna nadaje się do przyklejenia na wielu powierzchniach takich jak:
meble kuchenne
, lodówka, ściana, każdego rodzaju drzwi, meble pokojowe
oraz do innych zastosowań.

Folia jest odpowiednikiem tablicy kredowej.
Zaletą naszych folii jest prostota oklejania.
W każdej chwili można ją zdemontować(odkleić)­.


Wszystkie folie wysyłamy w specjalnych kartonowych tubach i kartonach, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia przesyłki w czasie transportu.

GALERIA POMYSŁÓW


Kupując na naszych aukcjach dajesz nam powód do radości.
My w zamian...

MILIONY
NIEZAPOMNIANYCH
CHWI­L i
GRATIS

PUDEŁKO KREDY

Kopiowanie i wykorzystywanie elementów aukcji zabronione LILIAFARBY ©

KONTAKT
e-mail: liliafarby@interia.pl

telefon:
zamówienia
791-489-102
specjalista ds. sprzedaży
668-367-698
pon - piąt. 8.00 - 16.00


Zapraszamy również do
naszego sklepu

"KOLOR"
33-100 Tarnów

ul. Słowackiego 6


PŁATNOŚCI

43 1050 1562 1000 0091 4965 3108

DOSTAWA
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • ING Bank Śląski S.A. 43 1050 1562 1000 0091 4965 3108
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Pocztex Kurier48 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 791-489-102
  dział: informacje o zamówieniach. Kontakt od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00
 • 668-367-698
  specjalista ds. sprzedaży
 • 791-489-122
  dział: reklamacji. Kontakt od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Sklep Kolor
Słowackiego 6
33-100 Tarnów
 
Szanowny Kliencie przysługuje Ci Prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, jako Kupujący (konsument) możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Koszt odesłania Towaru ponosi Kupujący. Prawo zwrotu nie dotyczy nabywców, którzy są przedsiębiorcami. Brak możliwości odstąpienia od umowy: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

reklamacje

Szanowni Państwo Niniejszym wskazuję, że realizacja uprawnień z tytułu rękojmi (składanych reklamacji) wobec stwierdzonych przez Kupującego wad produktu dotyczących zakupionych w naszej Firmie produktów wymaga zachowania stosownej procedury, zgodnie z przepisami prawa. Zapewniamy, że każdy przypadek zgłoszonej reklamacji jest przez nas badany wnikliwie i zgodnie ze stanem faktycznym. Nie można jednak uznać reklamacji za uzasadnionej, a przede wszystkim za złożonej skutecznie, jeżeli produkt nie zostanie nam odesłany. W takiej bowiem sytuacji, nie mając produktu, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dany produkt ma rzeczywiście wadę, czy też składana reklamacja ma podłoże zupełnie inne. Żądanie zwrotu kwoty zakupu bez odesłania produktu traktujemy jako próbę oszustwa. W przypadku złożenia reklamacji co do zakupionego produktu logicznym jest, że produkt należy sprzedawcy odesłać. Obowiązek taki wynika też wprost z przepisu art. 561 kodeksu cywilnego, zgodnie z którym 'Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą'. Jednocześnie informuję, że jeżeli w jakikolwiek sposób narażone zostanie dobre imię Firmy poprzez podawanie obraźliwych lub nieprawdziwych informacji o Firmie, zwłaszcza publicznie za pośrednictwem jakiegokolwiek środka przekazu, zostaną wyciągnięte z tego faktu konsekwencje prawne, w tym wynikające z przepisów o ochronie dóbr osobistych wraz z roszczeniami odszkodowawczymi za poniesioną z tego tytułu szkodę. Uprzejmie prosimy też o niezastraszanie nas opublikowaniem takich danych w przypadku nie zgłoszenia skutecznie reklamacji (nie wysłania do nas produktu) żądając szantażem zwrotu kwoty zakupu. Wszelkie tego typu wiadomości są przez nas archiwizowane i będą wykorzystane w ewentualnym procesie sądowym. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem wskazanym w aukcji (w formie cyfrowej) lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie.